www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ferarri
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NOvi modeli su im katastrofa imaju problem s pregrevanjem (na trkama a to im je izgleda preslo u praksu i medju serijskim modelima) [(i samozapaljivanjem)sto ste najverovatnije videli na slici koju sam postavio vec ]a evo opet ta staa slika 599-ke koja se zapalila i najnovija slika s neta gde se usled pregrevanja zapalio i najnoviji f430:

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 10:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
Ona prva slika...kao da je montaza...Ne deluje mi bas kao realna... Confused
ne znam al da ferari ima problema s pregrevanjem i samo zapaljivanjem imas na skoro svim auto sajtovima....a dal je montaza je.em li ga senka koliko mi se cini pada kako treba po celoj slici tako da nije ubacen u slikua sto se tice plamena pa ne znam moro bi def da zapalim 1 f 430 pa da ti odgovorim na to pitanje jer neznam kako vatra bukti kad auto gori mada vatra ide na levo de god pogledam znaci tako pirka vetar a i plamen ide oko karoserije cini mi se kako treba tako da ne znam mozda jeste a mozda i nije namestena slika uglavnom da ferari ima s novi modelima problema ima....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
rile_master je napisao/la sledeće:
Ona prva slika...kao da je montaza...Ne deluje mi bas kao realna... Confused
ne znam al da ferari ima problema s pregrevanjem i samo zapaljivanjem imas na skoro svim auto sajtovima....a dal je montaza je.em li ga senka koliko mi se cini pada kako treba po celoj slici tako da nije ubacen u slikua sto se tice plamena pa ne znam moro bi def da zapalim 1 f 430 pa da ti odgovorim na to pitanje jer neznam kako vatra bukti kad auto gori mada vatra ide na levo de god pogledam znaci tako pirka vetar a i plamen ide oko karoserije cini mi se kako treba tako da ne znam mozda jeste a mozda i nije namestena slika uglavnom da ferari ima s novi modelima problema ima....

Ma, nemam pojma, a i ne zanima me bas previse.Svaki proizvodjac ima raznih problema pa i Ferrari.Uostalom Ferrari je svetski poznat brend u auto industriji...Znaci, ima kvalitet, performanske, vrline, mane, cenu...

PS

Bilo bi lepo da naucis pravopis tj da stavljas tacke na kraju recenica Wink

_________________
Master
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:
rile_master je napisao/la sledeće:
Ona prva slika...kao da je montaza...Ne deluje mi bas kao realna... Confused
ne znam al da ferari ima problema s pregrevanjem i samo zapaljivanjem imas na skoro svim auto sajtovima....a dal je montaza je.em li ga senka koliko mi se cini pada kako treba po celoj slici tako da nije ubacen u slikua sto se tice plamena pa ne znam moro bi def da zapalim 1 f 430 pa da ti odgovorim na to pitanje jer neznam kako vatra bukti kad auto gori mada vatra ide na levo de god pogledam znaci tako pirka vetar a i plamen ide oko karoserije cini mi se kako treba tako da ne znam mozda jeste a mozda i nije namestena slika uglavnom da ferari ima s novi modelima problema ima....

Ma, nemam pojma, a i ne zanima me bas previse.Svaki proizvodjac ima raznih problema pa i Ferrari.Uostalom Ferrari je svetski poznat brend u auto industriji...Znaci, ima kvalitet, performanske, vrline, mane, cenu...

PS

Bilo bi lepo da naucis pravopis tj da stavljas tacke na kraju recenica Wink
ma ferari je postao svestrani brend i to me nervira to vise nije samo auto to je sada i oda itd....

sto se tice pravopisa mrzi me da jos i o njemu razmisljam,ko jos fgeldaa pravopis mislim da mi ovde ba i nije potreban jer ne predajem biografiju za posao ili polazem srpski pred profanima zar ne????

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
sto se tice pravopisa mrzi me da jos i o njemu razmisljam,ko jos fgeldaa pravopis mislim da mi ovde ba i nije potreban jer ne predajem biografiju za posao ili polazem srpski pred profanima zar ne????

Naravno da ne moras da vodis racuna o pravopisu ali to, donekle, utice na tvoj ugled na ovom sajtu...Nije lako citati postove nepismenog coveka Sad

_________________
Master
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:
sto se tice pravopisa mrzi me da jos i o njemu razmisljam,ko jos fgeldaa pravopis mislim da mi ovde ba i nije potreban jer ne predajem biografiju za posao ili polazem srpski pred profanima zar ne????

Naravno da ne moras da vodis racuna o pravopisu ali to, donekle, utice na tvoj ugled na ovom sajtu...Nije lako citati postove nepismenog coveka Sad
pa koliko sam primetio samo tebi smeta al ajde...ako ti nije lako i smeta ti da citas postove nepismenog coveka,zaobidji onda moje postove!

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
ako ti nije lako i smeta ti da citas postove nepismenog coveka,zaobidji onda moje postove!

Dobra ideja...razmotricu je.
Ne verujem da sam samo ja to primetio i da samo meni smeta...Nema ko drugi da te posavetuje pa moram ja; zar nisam dobar i plemenit!?
I dosta vise, odosmo u off topic.

_________________
Master
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 24, 2006 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:
ako ti nije lako i smeta ti da citas postove nepismenog coveka,zaobidji onda moje postove!

Dobra ideja...razmotricu je.
Ne verujem da sam samo ja to primetio i da samo meni smeta...Nema ko drugi da te posavetuje pa moram ja; zar nisam dobar i plemenit!?
I dosta vise, odosmo u off topic.
ma divan si...ajmo u off topic....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ferrari je zakon,a ovo je samo privremeni problem
Wink

_________________
nedd1ch
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ferrari je zakon prvih 70.000 km, posle se menja motor. A problemi sa pregrejavanjem nema (izuzetaka uvek ima), pogotovu ne sa samozapaljivanjem (jbg, desava se...padne ti cigara). Odkad je dosao Fiat, kvalitet Ferrarija je znatno povisen, ali nazalost jos uvek se nasljanjaju previse na ime.

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 27, 2006 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

HE HE sad sam upravo skino snimak s neta kako Smart dere ferariija u drag trci Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ali ovako nece odrati nikad: http://www.autoclips.net/playvideo.php?id_video=4777

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Ferarri Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon