www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

sta je to shareaza ?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
zlokortrokor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 07 Avg 2006
Poruke: 55

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 7:02 am    Naslov poruke: sta je to shareaza ? Na vrh strane Na dno strane

*** cuo sam za neki program za mp3 download... mislim da se ovako pise
zna li iko nesto o njemu ? pre svega da li je free , kako funkcionise i kako stoji sa virusima ?
hvala



_________________
***zlokortrokor***
 
Azazelo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 75

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 14, 2006 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..... Shareza ....
Program koji se kaci na tri servera i zashticen je od virusa bash preko tih servera ,ali nije sve tako divno .... Konekcija kada skidash neshto sa shareze ne prelazi 1.0Kb do 2.0kb pa ti tako treba za film 13 do 19 sati.

Divan program,ali spor.......

Nadam se da sam ti pomogao :)
 
zlokortrokor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 07 Avg 2006
Poruke: 55

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 14, 2006 9:19 pm    Naslov poruke: jesi,jesi Na vrh strane Na dno strane

*** jesi,zaista
hvala puno !

_________________
***zlokortrokor***
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 20, 2006 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Azazelo je napisao/la sledeće:
..... Shareza ....
Program koji se kaci na tri servera i zashticen je od virusa bash preko tih servera ,ali nije sve tako divno .... Konekcija kada skidash neshto sa shareze ne prelazi 1.0Kb do 2.0kb pa ti tako treba za film 13 do 19 sati.

Divan program,ali spor.......

Nadam se da sam ti pomogao Smile

E pa stvarno ne znam kako je tebi tako sporo kad skidas sa Shareaze....jer meni nije...
Meni skida stvari sa nekad 30Kb pa cak i vise jer zavisi opet od koga uzmas neki fajl...a opet ako koristis modem onda je logicno da ti brzina nece proci iznad 4Kb....
Meni je Shareaza super i sve nadje sta god da trazim...
 
deluxer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 31

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 25, 2006 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To nesto nije uredu sa tvojim kompom posto meni na njemu pici 55 kbs.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

shareaza je super program koji max daje tj max crpi mogucnost veze kaci se na tri servera tj na sve postojece servere share programa cak podrzava i torrent fajlove meni radi odlicno i na kablovskom brzine od 128kb/s uvek skida s max download protokom sto je otprilike oko 15-25kb/s mada kas se skida preko torenta to zna da bude i znatno vise jer torent podrzava push opciju tako da se tad moze skinuti ceo film od 700mb za oko 3 sata sto je bio u mom slucaju kad sam skido niske strasti 2....
Ukretko Shareaza je najbolji program (po meni) za share-ovanje fajlova preko neeta a uskoro treba da stigne i nova koja ce se kaciti na 4 servera znaci bice jos bolja..........

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Dachica13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 54
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trazi mi register key za sharaza dal neko moze da mi pomogne?
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne moze. Procitaj pravilnik.

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 4:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dachica13 je napisao/la sledeće:
trazi mi register key za sharaza dal neko moze da mi pomogne?
nepostoji reg key za shareazu ona je free program a usput izasla je nova verzija 2.2.3.0

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znaci sve u svemu program je jako spor?

_________________
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
znaci sve u svemu program je jako spor?


Kao sto vidis ljudi su dali svoja iskustva i nije spor - zavisi od tvoje veze.
 
sikaa2007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 23 Nov 2006
Poruke: 52
Mesto: trogir

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sherazza je nesto sto nezelis na svom racunalu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> sta je to shareaza ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon