www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

koja vam je bila prva utakmica ?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
billythekid
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 4
Mesto: rijeka

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 7:15 pm    Naslov poruke: koja vam je bila prva utakmica ? Na vrh strane Na dno strane

moja prva je bila 1988 zvezda-milan i još čuvam kartu (evo je u svaštari)
pozdrav
p.s. izvinjavam se ako postoji slična tema


 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 14, 2006 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dinamo - Olimpija (Ljubljana), davno kad sam bio dijete. 5:0 za Dinamo.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
markan_bbb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jul 2006
Poruke: 100

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 15, 2006 11:57 am    Naslov poruke: prva Na vrh strane Na dno strane

Osijek - Dinamo 1988. imao sam dvije godine, ne znam koji je rezultat bio, ne sjećanm se ničeg, to mi je stari reko da me vodio na tu tekmu, a prva koju se sjećam je bila Osijek - Dinamo, mislim 1990. 2:1 za Osijek je bilo, Šuker je igro i zabio za Dinamo
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 15, 2006 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crvena Zvezda - Rad negde 99 godine, mislim da je bilo 2:0 za Zvezdu. Zatekao sam se sa svojima u Beogradu i bila utakmica na stadionu, prvenstvena je bil i otišli smo pogledati.

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
billythekid
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 4
Mesto: rijeka

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 15, 2006 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zvezda- milan mi je bila prva na marakani, a inaće prvenstvenih od Rijeke se niti ne sjećam prve, ali pamtim evropske 1980 Rijeka-Juventus 0:0 i .Rijeka - Real 3:1 neznam koje godine točno.
Pozdrav
 
kosima de urawa
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jul 2006
Poruke: 160

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 20, 2006 4:29 pm    Naslov poruke: k Na vrh strane Na dno strane

Zvezda - Partizan
 
The_Dragon
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 135
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 3:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DINAMO - PARTIZAN 5 : 0

Prvo pretkolo Kupa prvaka 1997./98., 2. utakmica

Zagreb, Stadion u Maksimiru

Gledatelja: 40000

Sudac: Gilles Veissiere, Lakhdar Benchabane i Jacques Clavet (Francuska)

Strijelci: 1:0 - Silvio Marić (13); 2:0 - Igor Cvitanović (15); 3:0 - Marko Viduka (24); 4:0 - Silvio Marić (43); 5:0 - Igor Cvitanović (69)

Žuti kartoni: Viduka (24), Šimić (29), Tomić (47), Jurčić (56), Svetličić (66), Ilić (74)

Crveni kartoni: -




DINAMO: Ladić, Jurić, Šimić, Jurčić, Šarić, Mujčin (Brlenić, 71), Prosinečki, Marić (V. Petrović, 69), Krznar, Viduka (Tomas, 75), I. Cvitanović Trener: Marijan Vlak


Partizan: Kralj, Taševski, Bolić, Svetličić, Szabo, Krstajić, Tomić (Ilić, 46), Vukičević, Trobok, Stojisavljević (Čirić, 65), Obradović (Isailović, 46) Trener: Ljubiša Tumbaković

_________________
I FEER NO ONE
 
Zloky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 687
Mesto: Buna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zrinjski:Hajduk,prije 3 godine

_________________
Ništa mi ne može ovaj DaN pokvarit!!!!!!!!!!!!!
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Olimpija (LJ) - Crvena Zvezda, ovdje u LJubljani godina '89 ili 90' ne sječam se više tačno, vodio me otac poslje dugog moljenja i plakanja Wink , živjeli smo (starci još uvjek) u Velenju, stari me vodio avtobusom u LJ, on ne voli da ide na stadion, kaže buka mu prevelika, a meni milina, tad sam se shvatio da želim da budem Delija, jer se ni ne sječam rezultata ni same utakmice, jedino se sječam Delija i njihove pjesme i naravno tuče sa milicijom.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
pfckraljpfc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2006
Poruke: 248
Mesto: BP-NS Tu i tamo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Партизан-звезда,пре 10-ак година...Водио ме покојни теча и тад сам постао свестан да волим Партизан!

_________________
Partizane Partizane
Partizane jedini
Tebe vole,za te' ginu
Tvoji verni GROBARI!
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Partizan - Chukarichki 2:0 pre 10-ak godina Wink
 
semir_86
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2006
Poruke: 921
Mesto: Mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Isao sam na ove "male" utakmice nase lige prva velika BIH-SCG

_________________
Kod nas se od Daytona godine broje ljudi se ljudi boje i svako glasa za svoje, brđani postaju građani, do juče svjetla gasili sjekirama a sad su u odijelima...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> koja vam je bila prva utakmica ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon