www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koja vam je najveca brzina download-a
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 01, 2006 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, znam za tu foru i vec sam rekao na prvoj stranici ove teme da ne vidim u cemu je "draž" postaviti takve slike. Ima na prvoj stranici moj post gde se vidi slika kako ja "download-ujem" sa brzinom od 500+kb/sek a iznad slike sam rekao da mi je inace pravi dl oko 19 kb/sek.
Znaci ukazao sam na tu foru.
Zatim na ovoj stranici drugi post (odozgo) sam dao site http://www.bandwidthplace.com/speedtest/ gde se stvarno moze videti karakteristike necije konekcije.
Ali...

Ovaj Moma me ubi u pojam. covek je postavio 3 slike kako dl-uje sa brzinama od: 1427 KB/sek, 2700 KB/sek i 17540 KB/sek. Mislim sto je mnogo, mnogo je. Mozda mu je "lepo" da postavlja ovakve "komentare" ali onda ova tema gubi smisao. Na kraju krajeva tim vara samo sebe...



_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 01, 2006 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neso slazem se u potpunosti sa tobom i iz tog razloga sam pobrisao skoro sve slike iz FFa (ostavio sam Mominu jer je to bio pocetak teme i tvoju jer si pokazivao foru). Sto se daljeg postavljanja tiche, molim vas da nam iskljucivo podatke sa http://www.bandwidthplace.com/speedtest/ prikazujete ovde jer samo tako cemo moci da se uporedjujemo. Znaci slike iz IE, FF, Opera ili bilo sta slicno bice obrisane.
 
80Moma
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 455
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 02, 2006 9:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj Moma me ubi u pojam. covek je postavio 3 slike kako dl-uje sa brzinama od: 1427 KB/sek, 2700 KB/sek i 17540 KB/sek. Mislim sto je mnogo, mnogo je. Mozda mu je "lepo" da postavlja ovakve "komentare" ali onda ova tema gubi smisao. Na kraju krajeva tim vara samo sebe...[/quote]

Neznam zasto bi tema gubila smisao sa postavljanjem tih slika i zasto ja varam "samog sebe"Objasnjenje je vec dato kako skida tom brzinom ali necekam toliko dovoljno je 5-6 sek stim da posle brzina opadne nekad do 2500 nekad do 1500 KB/sek ali opet nemoze se nagurati ta brzina ako imas slabiji protok ja sam ovde na kabelu i grupno koristimo na nekih 210 racunara 4-5MB/s a retko ko da voli rano da ustaje pa kad malo poranis skida veoma brzo zato i sam skidam samo ujutru retko da skidam preko dana.Nadam se da je sad jasnije kako se postigne Very Happy tolika brzina.

_________________
"Mi pamtimo BARI a vi Fljarmuntari"
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 02, 2006 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

4-5MB/s link podeljen na 210 racunara - dobije se priblizan link po racunaru od oko 24-24 kB/s. U svakom slucaju, niko nece praviti problem ako ti na ono sajtu pokaze toliku brzinu ali slike iz FFa i ostalih WebBrowsera bice obrisane. Sada je sve jasno i svaki sledeci post koji nastavlja raspravu o ovome bice obrisan jer prelazi u OFFTopic. Ako zelite, otvorite temu pa cemo raspravljati ali ovde ne. Zavrsena rasprava, da nam tema ne ode u propast.
 
fido88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Sep 2006
Poruke: 26

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 28, 2006 3:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam cable (Australia) od 15Mbs a skidam ponekad bezinom od 80 do 450 pa pomnozi sa 8 i evo odgovora koja je brzina ali opet zavisi i od druge strane, iz bivse YUge brzina je spora ali iz inostranstva nema problema.
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 02, 2006 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da imas ih na pretek, google-majka Wink , kucaj test connection i imas ih masu Smile

http://www.internetfrog.com/mypc/speedtest/

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NenadS je napisao/la sledeće:
"Moguce je" ... a kako, procitaj moj predhodni komentar u ovoj temi i probaj Wink


da ,do toga je sigurno, isto se desava sa rapidshare recimo, s pocetka kod prvog downa prikazes 1000 i preko, i onda odjednom opada i ako u tom momentu screenshot pravis,naravno da ce bit ta brzina, medjutim to nema veze sa stvarno Smile, jer on ceka duze vremena i onda se zaleti s tom brzinom kao Smile, to je kao kad pustis branu , tako i protok se fol zaleti Smile

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
sasa_bajic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 55

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 4:49 am    Naslov poruke: pa sad Na vrh strane Na dno strane

najveca brzina 17 kb/s iamm prolaz od 128

_________________
cao
 
Mrljica
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 13 Feb 2006
Poruke: 183
Mesto: City of Dusanovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imao sad adsl 128 prava brzina oko 100 kbps!
a sad beo city brzina 30kbps!
sta ces!!!!! Wink Wink Razz
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trenutno se zlopatim sa 31, 2 kbps Neutral

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno imam wireless

Download - 128kbps
Upload - 256kbps

Nije greska, imam duplo veci upload, treba mi zbog posla Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Mrljica
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 13 Feb 2006
Poruke: 183
Mesto: City of Dusanovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NenadS je napisao/la sledeće:
Trenutno imam wireless

Download - 128kbps
Upload - 256kbps

Nije greska, imam duplo veci upload, treba mi zbog posla Smile




WOW WOW
Stvarno brzo
ali ako treba....... Razz
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Koja vam je najveca brzina download-a Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 3 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon