www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

moc dodira
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
red_lipps
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Avg 2006
Poruke: 5

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 20, 2006 11:37 pm    Naslov poruke: moc dodira Na vrh strane Na dno strane

Ono sto zelim da cujem od vas je kako dozivljate dodir,da li on moze biti
dobro uvezban odnosno da li se moze odglumiti
i da li koza to primeti


Po meni je dodir jako bitan,ume da probudi najlepse osecaje
to je jednostavno uzdah reci



_________________
ponekad osetim u dubini srca dah tvojih misli
i iznova se slomim u ceznji za tobom
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 20, 2006 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se s tobom u potpunosti .. jednostavno dodir je veoma vazan u svakom kontaktu izmedju dve osobe.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Nattally
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 07 Avg 2006
Poruke: 95

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 3:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskren dodir koza osjeti...I pamti...I ne zaboravlja...
 
simbel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 165

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dodir može biti uvježban, baš kao i riječi - sve može biti odglumljeno. No ipak, isti taj dodir može i puno toga reći.
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj, meni je dodir sve. po nacinu kako se neko mazi procenim da li cu ikada biti sa tom osobom, da li bi mogla da vodim ljubav...ma sve! ja znam da sam ja usavrsila svoje tehnike dodira i mazenja.. nekada bas uzivam da mazim svoje prijatelje identicno kako bi mazila partnera koga najvise na svetu volim... jako je smesno videti njihov odusevljeni izraz lica Laughing mada, uvek je lepse kada je iskreno i spontano..

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 23, 2006 9:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm dodir neki ga lako mogu odglumiti al nekad budu i provaljeni al pravi iskren dodir koji nam neko moze pruziti ja misklim da niko ne moze da odglumi jer je taj dodir nesto posebno jednostavno 1 od najlepsih stvari jer kad vidite partnera da se pogubio,najezio,jednostavno da leti u oblacima samo od jednog doddira to je 1 od najlepsih stvari,e sad oni koji ga zloupotrebljavaju nikad nece znati znacaj i osecaj tog 1 dodira koji govori mnogo toga jer ga nemogu osetiti al oni koji ne foliraju itekeko uzivaju u dodiru....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 23, 2006 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dodir je nešto što budi najslađa čula u nama, svaki put kad me muškarac dodirne, ako mi se sviđa, osetim da mi se celo telo prodrmalo i potpuno se naježim.. Pogotovo dodir jezikom po vratu. To je nešto pored poljupca što me najviše pali. 8)
 
jelenaShe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 191
Mesto: BanjaLuka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 25, 2006 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dodir, zagrljaj i rukovanje poprilicno dovoljno materijala da bi se mogao donijeti neki zakljucak o odnosu dvoje ljudi
 
ilca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 06 Okt 2005
Poruke: 47

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 27, 2006 6:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao sto slika ima tisucu rijeci tako dodir prica tisucu jezika Very Happy
 
nebofirm
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 11 Jun 2005
Poruke: 313
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 27, 2006 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa naravno da je vazan

_________________
Zauvek slobodan...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 29, 2006 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dodir vrlo cesto ume recidaleko vise nego bilo koja rec....ljudi vrlo cesto zaboravljaju na dodire.na poglede...narocito u ustaljenim vezama...dodir budi sva cula, razgara mastu, govori i ono sto bi reci mozda umele da sakriju....glasam za dodir Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 2:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je to bitnije od bilo cega... Jedan dodir sve ostalo budi Rolling Eyes

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> moc dodira Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon