www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vernost,ima li je al iskreno!?
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
sokolica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 24

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 293
Mesto: ...

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 07, 2004 7:49 am    Naslov poruke: Vernost,ima li je al iskreno!? Na vrh strane Na dno strane

Mi ljudi.....vecinom drzimo da je vernost neophodna za ozbiljnu vezu ali s druge strane skloni smo da nas ponese momenat strasti.Da li mozete da odolite tom slatkom trenutku koji moze mnogo da kosta?

Mislite li uopste da je 100% -na fizicka vernost moguca?



_________________
....budale ne treba sejati one nicu same!


Poslednja prepravka: sokolica datum Pon Avg 09, 2004 2:14 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 07, 2004 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se meni tice do sad se pokazalo da je moguca!!!!!!! Imala sam toliko puta prilike da prevarim,al jednostavno ne ide to tako kod mene...Ja se drzim one ili jesi ili nisi...mozda gresim(a mnogi me uzaludno ubedjuju da je tako),al takva sam,kad volim verna ko pasce..sta da radim!!!!!!!!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 07, 2004 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da vernost postoji sve dok neko nekog ne prevari. Ja licno devojke koje sam voleo ,nisam varao. Lako je neodoleti bilo cemu kad te nista ne vezuje za neku osobu onako snazno....ona prava ljubav.
Padao sam u mnoga slasna iskusenja u toku poslednje duuuuge veze ali sam im i odoleo. Bilo je tu svega i svacega ali mi je tada bilo dovoljno samo da pomislim na blistave okice moje preslatke devojcice,i svaka nedoumica je nestajala.
Divno je znati da imas nekoga kome mozes da verujes.....osecaj neopisivi! E takav osecaj tezim da pruzim svakoj koja je toga vredna i koja je spremna da pruzi isto!
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 16, 2004 12:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada neko u jednoj vezi ima sve što mu treba on ni ne pomišlja na prevaru. Ako prevari, znači da nešto već nije štimalo.

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 20, 2004 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veran sam samo prema onoj koju zavolim iskreno i koja mi tu ljubav uzvrati.
 
*Jedinstvena*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Jul 2004
Poruke: 131
Mesto: Lausanne

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 20, 2004 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vernost....jel se to maze na hleb Confused Rolling Eyes

JA se bas i ne secam da sam imala tu cast da mi neki tip bude veran evo recimo jedan primer...da mi drug jednog mog bivseg nije rekao da mi je taj moj bivsi ja to ne bih ni zlana al ajde Rolling Eyes


Uvek sam imala tu "srecu" da me salecu samo extra tipovi za kojima devojke .....To mi bas i ne prija al ok.....
Mislim,kome prija da joj neka riba skida decka pogledom,ni jednoj....dok je kod muske populacije stvar obrnuta....na nasu zalost Rolling Eyes

Sa moje strane ni jedan moj decko nije bio prevaren.
Ja sam u potpunosti verna i to zahtevam i od doticnog samo sto se ni jedan do sada nije toga do kraja pridrzavao Rolling Eyes Neka im je na cast Laughing

Smatram da takvi nisu vredni pomena Wink

Mene tipovi gledaju kao nesto nedodirljivo,..... Rolling Eyes svasta Rolling Eyes
Gde god da izadjem ne trepcu dok me gledaju a ni jedan da pridje i da se predstavi...sacuvaj te Boze,ko rogove da imama Laughing a iza ledja lupetaju kako ih hipnotisem pogledom.....
Ne znam odakle im to al ajde......
U svakom slucaju.....ja sam totalno razocarana u muski svet.......

Oni i vernost=zemlja i nebo Rolling Eyes

Cast izuzecima a takvoh je od 100% mozda 10%

_________________
--------@Jedinstvena@--------
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 21, 2004 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ja sam kera,bre!!!! verna do daske..........nikad,ali nikad nisam prevarila!!!!!

ko zna da li je to dobro?!

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 25, 2004 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ako je u pitanju prava ljubav,ako je uzajamna,verna sam ko passssss!

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
vadio si eksere
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 20 Avg 2004
Poruke: 29

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 01, 2004 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veran kao pas, sve dok draga to zaslužuje.(Ne daj Bože da me zaj**e, odma ću da je izujedam)
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 01, 2004 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pada mi jedan vic na pamet na ovu temu Smile

Kaze, dosle tri zene u RAJ i zakucale na vrata. Otvara im andjeo i pita sta moze da ucini za njih.
Kazu zene da bi zelel da ih pusti u raj. Na to kaze andjeo, da mora prvo da ih malo ispita dali su ZASLUZILE da ih on pusti i tako krene redom. Pita prvu:

- Sta si ti zgresila dok si bola na zemlji?
ova mu odgovara:

- P asad....... znas..... prevarila sam muza.
Pita je andjeo:
- Koliko puta si ga prevarila?
- p asta znam.... jedno 20-25 puta, neznam tacno
- OK, ajde ti ulazi.

Pita drugu:
- sta si TI zgresila dok si bila na zemlji?
Ova mu odgovara:
- pa sad..... pa i ja sam.... prevarila muza....
- Koliko puta si ga prevarila?
- uh, pa ja sam malo vise....... pa .... jedno 50ak puta sigurno.... al sve je to bilo slucajno... znas...
- Dobro dobro, ajd ulazi i ti.

I sad pita trecu:
- Sta si ti zgresila ?
Ova odgovara:
-JA??? Ja NISTA, bila sam UVEK dobra, NIKAD nisam NISTA zgresila.....
- Pa zar nisi NIKAD makar muza prevarila???
- Neeeeeeeeeeee, ja to NIKAD nebih uradila.
Na to joj kaze andjeo:
- Ti ajd begaj u pakao!!!!
- Cekaj bre, kako bre to sad, kako bre ove prevarale muza na svaki korak a ja nikad nista uradila, uvek bila verna i dobra zena i ja da idem u pakao ????

Odgovara andjeo:

- Pa znas kako: BOG prasta GREHE a NE GLUPOSTI

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 01, 2004 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ha,ha,ha... e pa Care tako si meslatko nasmejao, svaka čast, po ovoj logici ja sigurno neću u Pakao Laughing Wink

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
D-S-L
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 18 Sep 2003
Poruke: 595
Mesto: Mnchen

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 01, 2004 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vernosti nema ......
nikad se ne moze reci da ce neko ikad biti veran........

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Vernost,ima li je al iskreno!? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 1 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon