www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Romantika...Dali je jos uvek ziva?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  

Koliko pruzate vojlenoj osobi?
1)Koliko mogu
31%
 31%  [ 16 ]
2)Trudim se sto vise je moguce
68%
 68%  [ 35 ]
Ukupno glasova : 51

Autor Poruka
Tommy021
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 448
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 17, 2006 5:50 pm    Naslov poruke: Romantika...Dali je jos uvek ziva? Na vrh strane Na dno strane

Naslov kaze svoje,a vi meni odgovorite,sta vi mislite? Laughing

 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 18, 2006 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa najbolje je da pitas nju Wink

Koliko mogu, cak i to je ponekad previse Wink

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 18, 2006 2:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Premestam temu u ljubav i prijateljstvo, nije joj mesto na psihologiji

_________________
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verujem da je romantika jos uvek "u opticaju" Razz ...ali verovatno mnogo manje nego nekada...evo pogledate "Sve za ljubav" i vidite kako su ljudi romanticni Mr. Green Mr. Green Mr. Green ...

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo - ja sam romanticar! Ozbiljno. Vjerujem u ljubav i to. Voljenoj osobi pruzam bas sve, a srce najvise!

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
shanjer
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 1111
Mesto: NOVI SAD

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepo je biti Romantik ali je nazalost u danasnje vreme jako malo ima

_________________
...S...H...A...N...j...E...R

Žena je kao imenica a ljubavnica zamenica
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Romantika nikad nece umreti...uvek ce je biti,u manjoj ili vecoj meri
 
jecolina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 65
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 28, 2006 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno?
mislim da je romantika umrla,sve šta se radi radi se zbog nekih razloga a ne iz čistog gušta...neznam...to je samo moje mišljenje...
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 29, 2006 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Romantika NIJE umrla, samo je prestalo da se "romantise" po nekim starim kalupima (tipa: pevanje pod prozorom, gledanje u zvezde sa terase....)! Wink Svi parovi imaju nesto, sto je njima romanticno, pa makar to bilo gledanje utakmice engleske lige, sa kokicama i pivom i ukrstenim nogama! Bar ja gledam tako na to.
Svom voljenom pruzam bukvalno SVE! Sve to dobijam i ja od njega! Ja samo tako mogu da funkcionisem u braku. Neke polovicne ili nepotpune varijante, kod mene ne prolaze! Wink

_________________


 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 29, 2006 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ima romaantike ali ko to jos ceni?! Sada dolaze turbo generacije, nema se vremena za romantiku, devojke padaju na kljuceve od kola ili morota... Za nas romantike sve manje ima sansi Sad
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 29, 2006 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Romantika NIJE umrla, samo je prestalo da se "romantise" po nekim starim kalupima (tipa: pevanje pod prozorom, gledanje u zvezde sa terase....)! Svi parovi imaju nesto, sto je njima romanticno, pa makar to bilo gledanje utakmice engleske lige, sa kokicama i pivom i ukrstenim nogama!

Pa otprilike ovako. Koliko sam ja primetio, neke ljude je i malo blam da urade nešto romantično na javnom mestu, mada mi nikad neće biti jasno zašto. Možda zbog toga što će ih kasnije neko nazvati papučarom???
Zbog takvih ljudi i umire romantika.
Citat:
Ma ima romaantike ali ko to jos ceni?! Sada dolaze turbo generacije, nema se vremena za romantiku, devojke padaju na kljuceve od kola ili motora... Za nas romantike sve manje ima sansi

Svaka čast Veljo. Evo, i ovo je jedan od većih razloga što romantika propada. Bitno je da tip vozi npr. BMW Z8 ili Yamahu R1 ili nešto slično tome a ovako, ma može i da ćuti celo vreme kao zaliven i ništa da ne radi. Eeeee šta učini radijacija od ove naše omladine.... Rolling Eyes

_________________
 
**victoriano**
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 5282

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 29, 2006 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

belphegore...totalno si u pravu...kakva crna romantika pored takvih tipova sa yamahom ... Sad
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Romantika...Dali je jos uvek ziva? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon