www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Hostel
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
marko14
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 1263
Mesto: Somewhere

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Taj film je radjen po istinitoj prici (to je najgore), i izgleda da su ga zabranili u Sloveniji.Cim ste vidjeli da je reziser Tarantino trebali ste znati o kakvom je filmu rec.

 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da nije rezirao Tarantino, vec da je njegova kuca producirala. Dakle on je iskesirao, ali nebitno, gde god on uplete prste to bude nenormalno. Dize se prasina, i covek zaradi brdo para.
Po istinitom dogadjaju???

_________________
Life sucks. Then you die.
 
ivanboy2000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 19 Feb 2005
Poruke: 10
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 24, 2006 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledao sam film. Ok je, mada ne verujem da je radjen po istinitoj prici Laughing
 
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 25, 2006 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ivanboy2000 je napisao/la sledeće:
gledao sam film. Ok je, mada ne verujem da je radjen po istinitoj prici Laughing

Odakle znas da nije po istinitom dogadjaju radjen,ovakve organizacije postoje sirom svijeta,pogotovo one koje se bave nabavkom organa,to je opste poznato svima.
Tarantino je i stavio do znanja da i dalje postoje te organizacije koje se bave trgovinom ljudi.
E sad film je odlican,pogotovo scene koje se odvijaju unutar te organizacije,malo gadljivo,ali odlicno odradjeno
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 25, 2006 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pokemon21 je napisao/la sledeće:
ivanboy2000 je napisao/la sledeće:
gledao sam film. Ok je, mada ne verujem da je radjen po istinitoj prici Laughing

Odakle znas da nije po istinitom dogadjaju radjen,ovakve organizacije postoje sirom svijeta,pogotovo one koje se bave nabavkom organa,to je opste poznato svima.
Tarantino je i stavio do znanja da i dalje postoje te organizacije koje se bave trgovinom ljudi.
E sad film je odlican,pogotovo scene koje se odvijaju unutar te organizacije,malo gadljivo,ali odlicno odradjeno


mislim da nije rađen po istinitom događaju, a od Tarantina sam očekivao mnogo više
 
baxuz2001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Okt 2004
Poruke: 117

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 26, 2006 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PA...ne mozes se reci bas da ne valja,ali se moze reci da "nije los"...previse ima psyho scena i nije bas za devojke(dobre devojke) Smile ali mislim da to mucenje ljudi vise nije zanimljivo kao nekada...vise volim neke filmove tipa testera i ostalo...to je po meni extra film Very Happy
 
none
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Avg 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 26, 2006 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je film dosta dobar, samo ne znam zasto vas cude psycho scene... pa radio ga je tarantino Smile

_________________
Revenge is a dish best served Cold !
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajde da kažemo da je ovo samo prosečan njegov film. Zna Tarantino i mnogo bolje. Na prvi pogled mi je bljaks ...
 
Savior
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 06 Okt 2004
Poruke: 3316

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je Super, samo pri kraju pocinje da bude bljak
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uporedi 4 sobe, od sumraka do svitanja, ulični psi, rođene ubice .... i hostel ?! Na Hostelu je podbacio.
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 02, 2006 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film nije neki horor, ali je dobro odradjen. Mora da se uzme u obzir da su i Tarantinu prosle najbolje godine.
Mislim da je dosta realno pogodio sustinu stvari, jer sam sigurna da takve organizacije i dan danas postoje.
Neke scene su stvarno za one sa malo jacim stomakom.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja idem logikom da svaki njegov film mora da bude bolji od predhodnog, zapravo ne samo njegov, nego svakog ko se time bavi.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Hostel Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon