www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sudbina ili slucajnost????
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 2:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno sudbina!!!!!!!!Dan,sat,sekund...i u suprotno me niko ne moze ubediti...

 
borox
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2005
Poruke: 422

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne vjerujem bas da je samo igra sudbine,prije bi rekao da je slucajnost...ili kako si u zivotu napravis tako ti bude
 
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 24, 2006 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verujem da su neke stvari jednostavno sudjene da se dese...

_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
sunce_33
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 25 Okt 2005
Poruke: 210
Mesto: Krefeld / Cuprija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 9:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj bivsi je bio pet godina stariji od mene, rodjen je 12. januara. Raskinula sam sa njim krajem Februara 2004. god.

Sad sam opet u vezi... upoznala ga pocetkom marta 2006. god. pet godina je mladji od mene i ima rodjendan 12. januara.

Da li da verujem u sudbinu?

Ovo mi je stvarno cudno, ali na jedan nacin se osecam da imam sansu nesto sto sam ja pogresila u toj vezi ( to ne znaci da on nije ) sada bolje da uradim...

_________________
Voleti i biti voljen... sve drugo nema smisla.
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 30, 2006 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da nista sto se desi nije slucajno,vec samo sudbina .... Ako je nekom sudjeno da ga udari auto tog dana,auto ce ga udariti.... Ako je sudjeno nekog da upoznas ti ces ga upoznati,pa makar on bio kilometrima daleko od tebe.... nista se ne desava slucajno,sve je samo sudbina....

_________________
Happy & Married
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 7:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja verujem u sudbinu, ma i u slucanjnost, ustvari nemam pojma... Rolling Eyes
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

def verujem u sudbinu
 
brzzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 02 Apr 2004
Poruke: 10

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 5:40 pm    Naslov poruke: Sudbina-Slucajnost Na vrh strane Na dno strane

Kada se covek malo zamisli i analizira neke korake,minute,sate moze doci u nedoumicu-sta,kako,zasto,zbog cega...
Vjerujem u neku "MOC" koja posmatra ovaj svet ko sahovsku tablu...
 
fajche
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Jul 2006
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2006 11:08 pm    Naslov poruke: fortuna nas prati ...gde god da smo.... Na vrh strane Na dno strane

Ne znam zasto neki pokusavaju svim silama da dokazu da nista ne MORA da se desi?Pa ne MORA da se desi,ali se desava...i u tome i jeste lepota zivota...Mislim,kad se razmislja o sudbini....i o tome postoji li ona...i to je sudbina,zar ne?i sta god da odlucimo,sta god da dobijemo kao resenje tog veeeelikog i opsirnog razmisljanja....tako je trebalo da bude...jer,to je SUDBINA...
I moram da priznam da sam vise puta u zivotu bila uverena u postojanje iste...A oni koji u nju ne veruju,mislim da to ne zele namerno.I kada bi se malo zagledali u svoje zivote..mogli bi sigurno da u njima pronadju neke situacije u kojima su,npr. dobijali neke znake koje je samo trebalo pratiti..da bi se doslo na pravi put...I bas ti koji i dalje ne veruju,mislim da ih nisu pratili i da su zato skretali u pogresne precice...i da se mozda i danas krecu pogresnim smerom dvosmerne ulice....Zato im porucujem da se prepuste i pocnu da veruju....
Jer,sve je onako kako je trebalo da bude...........
 
XwarTep
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 1338
Mesto: SaRaJevoo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2006 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema sudbine...

_________________
_-_-_-BORIS-_-_-_



Pazi s kime spavas...
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 4:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verujem u sudbinu i u onu frazu ''Svakom je sudbina zacrtana u zvezdama''!Ne znam zbog cega ali kad god se nesto desi,lepo ili ruzno uvek sebi kazem ''Ko zna zasto je to dobro''.
Evo bas pre dve nedelje sam isla kod jedne zene da mi gleda u karte...rekla mi je sta me ceka u buducnosti...videcemo hoceli se ostvariti,ne znam da li je uopste moguce promeniti sudbinu,ja cu pokusati da se nedesi ono sto mi je videla,pa cu vam tada reci!

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako zasto ima svoje zato,sve se u zivotu desava sa razlogom verujem u sudbinu jer ako je sudjeno nesto desice se pre ili kasnije...

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Sudbina ili slucajnost???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  sledeća
Strana 12 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon