www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sudbina ili slucajnost????
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
babinjo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jul 2006
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sudbina definitvno...

 
sansonjer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Avg 2006
Poruke: 65

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 24, 2006 8:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam prijatelja koji je dok je jos bio student, prolazeci pored jedne zgrade sa vrlo neuglednim dvoristem, govorio da kad bi mu neko i ponudio stan u toj zgradi ne bi ga prihvatio. Desetak godina poslije toga radio je u firmi koja je bila vlasnik nekoliko stanova u toj zgradi.
Jedan od tih stanova dat je njemu. Nije odbio.
 
simbel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 165

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sudbina je ono što mi kreiramo i način na koji se mi suočavamo s događajima oko sebe.
 
Imagine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 07 Avg 2006
Poruke: 29
Mesto: ni na nebu ni na zemlji...

ireland.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 02, 2006 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa.ne verujem u sluchajnosti tako da chu odabrati sudbinu.......a opet ne trebamo se previshe opustiti sa saznanjem da je sve predodredjeno i da mi samo igramo kako se svira.........mi smo krojachi sopstvene sudbine i ,kako paulo koeljo reche, trebamo slediti znakove da bismo ispunili svoju legendu.......

_________________
ko ne ziwi sad-ne ziwi nikad...shta ti radish?
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 02, 2006 10:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja vjerujem da ništa nije slučajno!!!!!
 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od sudbine se ne moze pobeci

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Virujen više u sudbinu, jako male su slučajnosti
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jaoooo... pa ne znam, mislim da svakog coveka zanima svoja sudbina, pa cak i onog ko u nju ne veruje...
 
ivaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 192

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da se na ovu temu moze mnooogo diskutovati,ali ja cu biti kratka..nema pravila..sve je to slucajnost..nista nije sudjeno..i nece biti..slucajnost
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 10:54 pm    Naslov poruke: Sudbina ili "teorija slucajnosti" Na vrh strane Na dno strane

Vjerujete li u sudbinu ... ili ste sami kovac vlastite sudbine... Vjerujete li u "znakove pored puta" ili ih i kad vidite dozivljavate kao puku slucajnost ...Vjerujete li da samo kad bi ste znali svoje sudbinske brojeve ... prije ili kasnije ostvarili bi ste glavnu premiju na BINGU ...
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čini mi se da sam već negdje vidila ovu temu....ali dobro ajde sad

Mislim da je svatko kovač svoje sreće i da će mu biti onako kako si sam zakuha

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sudbina definitivno,.............+dokazano

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Sudbina ili slucajnost???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  sledeća
Strana 13 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon