www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sudbina ili slucajnost????
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 2:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da je sve sto se desava sudbina I . Very Happy


_________________
hami lolic je jedno stvorenje koje zivi u prasumi i napada bubasvabe koje jede da bi preziveo i... ma lazem to je samo covek od krvi i mesa isto kao i vi i doso je ovde da se zeza Very Happy
:l: Surprised: :l: :i: :c:
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 12:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne verujem u sudbinu, ali ne verujem ni u slucajnost. Verujem u "uzrok i posledicu".
 
lambi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Dec 2006
Poruke: 18
Mesto: Trebinje - Banja Luka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sudbina ne postoji, sam krojim svoj zivot, kuda bog ima vremena za sve nas da pise sudbine, ima on pametnijeg posla, te slucajnosti su sreca ili nesreca koja u nasim zivotima utice 5 odsto

_________________
Misli glavom,slusaj SRCE!!!
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 8:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volila bi da vjerujem u sudbinu. Zivot bi bio laksi.
Mogla bi reci da ionako na neke stvari nisam mogla utjecati jer je sudbina htjela da se dese. Mogla bih reci da netko nije bio sudjen meni, a zapravo sve sto sam trebala napraviti je bilo reci rijec ili pruziti ruku, a ne zanijemiti i pustiti ga da ode. Mogla bih reci da ce covjek mog zivota doci jer ce mi ga sudbina dovesti.
Ali osim ako on nece biti postar ili 'cable guy', mozda bi ipak trebalo izaci vani i pomoci sudbini da te spoji s onim s kojim ces jednom spavati pod zvijezdama koje svijetle u mraku tvoje sobe.

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
bloody2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Sep 2006
Poruke: 60

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slucajnost se moze na razlicite nacine definistati. Mada definitivno ne verujem da se nesto bez razloga desava.
 
Ugard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 73

Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 123
Mesto: Cincinnati

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nista se ne dogadja slucajno, sve ima svoj povod i posljedicu, pa prema tome nema ni sudbine. Zapravo ima je samo figurativno. Shocked
 
Destiny_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da postoji Bog koji sve uredjuje. Mozda postoje i slucajnosti, ali ipak mislim da idem ako je nesto sudjeno to ce se desiti, a ako nije nece pa makar uradio ne znam ti sta ... Ali, generalno trebamo se truditi ...
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ova tema je spojena sa temom 'Sudbina ili teorija slučajnosti?' Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne verujem ni u jedno, ni u drugo.
Sve se dešava sa razlogom. Kakva sudbina i sl... Rolling Eyes

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislin da je na neki način sve naše određeno...i da sudbinu možemo promjenit odlukama....al opet se sve svodi na sudbinu.
 
#Alex#
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Nov 2006
Poruke: 107
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja verujem u sudbinu, jer ko ne plati na mostu , plati na ćupriji.

_________________
Samo napred, nazad ne mozemo!
 
hiphop playgirl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 10 Jan 2007
Poruke: 21
Mesto: Oberhausen

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od obadvoje pomalo

_________________
voli i ljubi nemoj se kajati jer zivot nece vecno trajati!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Sudbina ili slucajnost???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  sledeća
Strana 14 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon