www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vista
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~
::  
Autor Poruka
NikolaKO
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 332
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 15, 2006 7:08 pm    Naslov poruke: Vista Na vrh strane Na dno strane

Konacno stize i nasljednik xp-a.Za sve koje zanima korisnicki interfejs viste mogu da skine theme pack na adresi http://www.download.cg.yu/?akcija=download&id=398


_________________
The Doctor...
 
sasa91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 03 Maj 2006
Poruke: 3
Mesto: na foteljji

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 03, 2006 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala nikolako Very Happy

_________________
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baš smo se navikli na XP Smile Smile

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naslednik XP-a, cuveni i dugoocekivani Windows-Vista je odlozeno za Januar 2007 i to samo za komercialne potrebe.
Vista za nas "obicne smrtnike" se, po jucerasnjim informacijama, ocekuje cak za drugu polovinu 2007. godine, a kako su poceli, nece ni od te viste biti nista nego ce izmisle u medjuvremenu i nesto deseto pa ce se ceka do penzije....... ako ne i duze

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliku li ce zahtevnost traziti?Verovatno ce trebati vise memorije jer XP "trosi" oko 150 MB.

_________________
Master
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma bice to opet neko sr*** za koje ce izaci zilion zakrpa, ali cim to izadje za komercialnu upotrebu, vrlo brzo ce da bude i neka Home verzija.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
Koliku li ce zahtevnost traziti?Verovatno ce trebati vise memorije jer XP "trosi" oko 150 MB.


Bice potrebno najmanje 512MB ram memorije, ali bar 1GB za optimalan rad, samo Windowsa!

_________________
 
NikolaKO
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 332
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Bice potrebno najmanje 512MB ram memorije, ali bar 1GB za optimalan rad, samo Windowsa!


Odlican je i xp,pricekace vista instalaciju na moj comp ako je tako zahtjevan

_________________
The Doctor...
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NikolaKO je napisao/la sledeće:

Odlican je i xp,pricekace vista instalaciju na moj comp ako je tako zahtjevan

Dobro se secam da smo tako isto pricali kad je izaso XP Smile
Ja sam se dugo drzao 2000 al kad sam preso na XP video sam da je ipak dosta bolji i stabilniji.
Tako isto ce biti i sa vistom. Prvo cemo se dvoumiti ocemo li necemo li pa ce na kraju ipak biti da ocemo jer gore od ovog sto je sad ne mere bit pa da se na glavu nasade Very Happy

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zoran_Karavla je napisao/la sledeće:
rile_master je napisao/la sledeće:
Koliku li ce zahtevnost traziti?Verovatno ce trebati vise memorije jer XP "trosi" oko 150 MB.


Bice potrebno najmanje 512MB ram memorije, ali bar 1GB za optimalan rad, samo Windowsa!

Tako sam i mislio! 1 GB minimum!
Slozio bih se i sa Dusanom.I ja sam bas dugo koristio Win 2000 i kad je izasao XP dvoumio sam se...Win 2000 podize mnogo servisa, nije bas pogodan za LAN (barem meni)...Medjutim, kad sam probao XP momentalno sam presao na njega.Za Vista-u cemo videti; samo da ne bude previse nasminkana a manje funkcionalna...

_________________
Master
 
koki007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Jan 2006
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 10, 2006 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba, treba sacekati mnogi programi ne mogu da rade na visti, dok se sve to ne sredi ostacemo sa nasim xp-om
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 10, 2006 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih rekao da ce predhodna poruka biti nesto preterano tacna.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> Vista Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon