www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vista
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~
::  
Autor Poruka
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa shta da se radi...
Neshto mi se chini da ce Vista biti zeshci tehnichki promashaj, ali zato izuzetan poslovni pogodak za M$...

U to koliko je loshe odradjena i koliko me podseca na neki losh pokushaj hibrida Windowsa, Linuxa i MacOS X ne treba ni ulaziti...
Mozda ce jednog dana Chika Bili uspeti da iskombinuje te tri stvari i napravi neshto dobro, ali to sa Vistom, bar sa ovim sto sam do sada testirao, nije sluchaj.

Pogodak je, naravno, kako iznajmljivanje tako i simpatichan, shareni interface na koji su se naprzili svi kojima sam Vistu pokazao, a rachunar im sluzi samo za filmove, igrice i muziku...



_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
arpsoft
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Dec 2006
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

XP XP XP, slazem se... nesto me ne privlaci Vista, nemam pojma zasto...
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probao sam je sad na par dana, i sta reci, izgleda fino, radi OK ali zauzima previse resourcea, ne znam da li cu da je volim vise od XP Pro.
U svakom slucaju privatno nikad vise Windoze naravno, Mac ili Linux, ali na poslu se ne moze birati, dakle na poslu s XP sto je duze moguce.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Merged by DJ Intruder: Spojene dve teme koje se bave istom tematikom Smile
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano, vidim pominjesh MAC...

Jesi li testirao MacOS za x86?
Chisto me zanima josh nechije mishljenje, poshto osim sebe i ortaka sa kojima sam testirao, ne znam nikoga vishe ko se sa njim igrao...

Koga god da sam pitao, kazu ne zanima ih...

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
Zloky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 687
Mesto: Buna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 6:08 pm    Naslov poruke: WINDOWS VISTA Na vrh strane Na dno strane

Stigla je napokon!!!!!!!!

_________________
Ništa mi ne može ovaj DaN pokvarit!!!!!!!!!!!!!
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja je imam vec neko vreme na CD-u ali ne vidim smisao ove teme, ista postoji vec na:
http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=25046&start=0 tako da si svoj komentar mogao i tamo da napises.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
bojano
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Maj 2008
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 09, 2008 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Potrebna pomoc. Ne mogu da indtaliram vistu. Znaci ubacim cd odradim da podize sistem sa cd-a i dodje do dela prikazan na slici (ako uspem da stavim sliku) i dalje nemrda.

Racunar je: intel pentium na 3 GHz dual- core,memorije dva giga, hard 250,graficka en7300gs i maticna MSI 975X platinum.
Zna li neko sta moze da bude?
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 09, 2008 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Piratska verzija?
 
bojano
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Maj 2008
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 09, 2008 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da piratska., Ali dobio od drugara kod kojeg radi. A dali mooze biti da je grficka losa pa da ona nedozvoljava instalaciju?
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 09, 2008 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako je u pitanju sata hard, postoji neka fora za instalaciju viste na takvom kompu...
U bios-u treba da se promeni nachin rada sa sata hardom.
HCI, ili tako neshto...
Nisam zapamtio... :S
Na 7300gs radi siurno.
Lichno se uverio... Smile

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 09, 2008 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Reci mi koja verzija Viste?

Ja sam instalirao Vista Ultimate edition na SATAII HDD-u, imam 1GB rama, Pentium D na 3.2GHz i istu tu graficku karticu i Vista mi radi ko looda sa sve Aerom....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> Vista Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon