www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

By lord
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 24, 2006 11:57 pm    Naslov poruke: By lord Na vrh strane Na dno strane

Ahh!!
Uvijek kada se sjetim toga moram da zadrhtim od uzbudjenja jer nikada necu moci da zaboravim taj osjecaj koji je neponovljiv,koji nikada vise nisam osjetio...Pa,bilo je to ovako...
Bilo mi je tek trinaest i tek sam bio dobio one prve dlacice na koje svaki djecak bude tako ponosan,a svakodnevno sam upraznjavao masturbaciju i gorio od zelje da stavim svoj penis u neku toplu i vlaznu rupicu koja mi se stalno vrtjela po mojoj uspaljenoj glavi i na koju sam skoro stalno mislio...Mozete zamisliti kako sam se osjecao u to vrijeme,jer mislim da su svi muskarci morali proci kroz te muke koje donosi pubertet.Tada jos uvijek nisam imao djevojku mada sam bio strasno zainteresovan da je pronadjem..I toga ljeta sam otisao na logorovanje sa izvidjacima,u planinu,pored jednog prelijepog jezera...Vec prvi dan sam primjetio da me prate dva zelena oka od jedne djevojcice koja mi je odmah postala simpaticna i malo po malo mi smo se zblizili.Zvala se Sanja i imala je plavu kosu i pjegice na nosu...Poslije nekoliko dana smo se prvi puta i poljubili a ja sam svakoga trena osjecao sve vecu napetost ispod gacica,svakoga dana zelja je bila sve jaca i jaca...Te noci smo imali kao neku priredbu pored velike logorske vatre i Sanja i ja smo se malo izvukli iz guzve i sa obale jezera ,ispod krosnje mirisljavih borova smo sjedecki posmatrali sa razdaljine vatru oko koje su svi ostali sjedili.Zvuci gitare i pjesma su remetili nocnu tisinu...Sanja je bila naslonila glavu na moje rame dok sam je drzao za ruku..Poljubio sam je i prvi puta sam pokusao da je uhvatim za male grudi,koje su poput krupnih jagoda tek bile pocele da joj rastu.I ona je drhtala kao i ja ,ali na moju radost nije se odupirala!!!
Osjecao sam se poput vulkana koji treba svakoga momenta da se aktivira a srce mi je svakoga trena htjelo kao da iskoci iz grudi..HEEJ!!!
Ona je stavila ruku na moj penis i pocela je da ga stisce kroz farmerice,kao da je znala sta osjecam.Oboje smo cutali i samo su se mogli cuti nasi drhtavi uzdasi...Stiskao sam joj male grudi a ona je na moje zaprepascenje pokusavala da zavuce ruku ispod mojih hlaca..! Bio sam na vrhuncu eksplozije od radosti i uzbudjenja...Konacno sam bio na putu da ostvarim zelju koja me proganjala i od toga saznanja sam jos vise poceo da drhtim,a onda sam joj pomogao da mi raskopca hlace i pustio je da mi zavuce ruku ispod gacica.Penis mi je bio vreo od uzbudjenja i nabreklosti i osjetio sam neku malu slatku vrtoglavicu u glavi kada ga je ona uhvatila rukom i pocela milovati...Drhtao sam od uzbudjenja i da me je ona tada sta upitala sigurno joj ne bih mogao odgovoriti...Sklopljenih ociju kao da sam plovio po zvjezdanom nebu a onda sam osjetio njena vrela usta!!!Ona ga je stavila u usta i sisala!!!Mislio sam da cu poludjeti od toga vrelog i divnog osjecaja koji me paralise i prolazi kroz moje tijelo,a onda sam se i ja snasao i izvlacio sam joj ga iz usta i ponovo uvlacio...Saznanje da to konacno radim me jos vise uzbudjivalo...Nikada necu znati koliko dugo mi ga je ona tako lizala i sisala ali je to za mene bila cijela vjecnost.Odlucio sam da joj svucem hlace i drhtavim rukama sam joj svukao gacice i rasirio noge...Na mjesecevim zrakama koje su se povremeno probijale kroz borove grane uspio sam da joj vidim rupicu koja je cekala samo na mene!!! Pokusao sam da joj ga stavim unutra,drzeci ga drhtavom rukom,ali ona je bila jos uvijek suha i to jednostavno nije islo,pa sam joj ga prvo stavio u usta i ona ga je ovlazila jezikom lizuci ga sve do nabreknutih jaja,koja su bila tvrda poput ljesnika...Onda sam ponovo pokusao da joj ga zavucem...Prislonio sam joj BiiiiP na rupicu i jako gurnuo.Ona je zadrhtala jos jace i osjetio sam njenu vrelinu okolo penisa koji se bio zavukao u nju ,duboko,sve do jaja...Milovao sam joj kosu i ljubio sam joj pjegavi nosic,usne,lice i vrat gurajuci joj ga sve jace,sve brze dok se oko mene vrtjela planeta..Taj blazeni osjecaj koji sam osjecao nikada necu zaboraviti...Nikada necu zaboraviti podrhtavanje njenoga vreloga tijela koje sam osjecao ispod sebe.Gurao sam joj ga sve brze i osjecao sam da se priblizavam nekom vrhuncu a onda kao da je nesto puklo u meni...Za momenat sam jos jace zadrhtao a osjetio sam i podrhtavanje svoga penisa u njenoj vec dobro vlaznoj rupici i kao da je neki vreli talas prosao kroz moje tijelo..,a onda smo se umirili i osjetio sam neku nemoc dok sam je cvrsto zagrlio i stisnuo uz sebe.Bio sam tada najsretnije bice ove planete...Sve moje zelje i snovi su bili ostvareni.Gledali smo jos dugo u zvjezdano nebo iznad nas i slusali zvuke gitare...Bili smo sretni...
Na zadnji dan naseg logorovanja sam priznao Sanji da je volim,da je nikada necu zaboraviti i plakali smo zajedno.Bili smo jos uvijek djeca ali smo se voljeli jace nego odrasli ljudi...Znali smo da sa odlaskom kuci prestaje sve.Proklinjao sam voz koji je odnio sa sobom njene uplakane zelene oci i,njen pjegavi nosic i plave uvojke..
I tako,danas je ostalo samo sjecanje na te meni najljepse trenutke i na Sanju..Sanja,hvala ti za sve..Jos uvijek te volim... lord



_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> By lord Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon