www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Konacno... pretraga pesama!
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novo na sajtu ~
::  
Autor Poruka
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 26, 2006 10:14 pm    Naslov poruke: Konacno... pretraga pesama! Na vrh strane Na dno strane

Znam da je ta opcija svima vama puno nedostajala ali jednostavno nisam imao vremena sve do sada da sednem i napravim je.

Sada sam to uradio i mislim da ce vam pomoci da brze pronadjete pesmu koju trazite.

Pretraga nije savrsena... imate napomenu da recimo ako upisete prvo prezime pa ime, a u nasoj bazi stoji prvo ime pa prezime, u tom slucaju, necete dobiti trazenu pesmu.

Kako bismo sprecili eventualnu zloupotrebu sistema za pretragu, reci kao sto su brojevi 2005, 2006 i sl. zabranjene su i ako ih budete koristili, necete dobiti ni jedan rezlutat.

Rec mora imati najmanje 3 karaktera, kao recimo Ana, Aca i sl.

Ako primetite probleme u radu ili nepravilnosti u smilu da ukucate jednu rec, a u rezultatima dobijete nesto sasvim drugo, molim vas da to prijavite u ovoj temi i napisete tacno sta ste sve radili.

Hvala,
Uprava sajta
www.domaci.de



_________________
Pozdrav, Nenad ® !


Poslednja prepravka: NenadS on Pon Sep 04, 2006 5:51 pm; ukupno izmenjena 2 puta
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 27, 2006 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Haj sa srećom da to bude išlo kako treba...to je jako dobra stvar za ovako veliku bazu pjesama


Svaka čast Nenade

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 27, 2006 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije se moglo nista bolje ni ocekivati od " computer geek-a " Mr. Green .. Svaka cast Nesho i samo napred sa novitetima.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 27, 2006 7:26 pm    Naslov poruke: Re: Konacno... pretraga pesama! Na vrh strane Na dno strane

NenadS je napisao/la sledeće:
Znam da je ta opcija svima vama puno nedostajala ali jednostavno nisam imao vremena sve do sada da sednem i napravim je.

Sada sam to uradio i mislim da ce vam pomoci da brze pronadjete pesmu koju trazite.

Pretraga nije savrsena... imate napomenu da recimo ako upisete prvo prezime pa ime, a u nasoj bazi stoji prvo ime pa prezime, u tom slucaju, necete dobiti trazenu pesmu.

Kako bismo sprecili eventualnu zloupotrebu sistema za pretragu, reci kao sto su brojevi 2005, 2006 i sl. zabranjene su i ako ih budete koristili, necete dobiti ni jedan rezlutat.

Rec mora imati najmanje 3 karaktera, kao recimo Ana, Aca i sl.

Ako primetite probleme u radu ili nepravilnosti u smilu da ukucate jednu rec, a u rezultatima dobijete nesto sasvim drugo, molim vas da to prijavite u ovoj temi i napisete tacno sta ste sve radili.

Hvala,
Uprava sajta
www.domaci.de


Sone moj jedini predlog na ovo je skinuti minimum karaktera za pretragu na 1 ili max 2. Npr. B3 ne moze da se pretrazuje jer ima samo 2 karaktera a sa B 3 (kada se i space uzme kao karakter) ne nalazi bilo sta ...
 
djmilos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 8
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 27, 2006 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Podrzavam predlog da se minimum za pretragu smanji na 2 karaktera ili smisli neko bolje resenje (B3 je odlican primer problema...). Sve ostalo je skroz cool i NEVEROVAnalazenje potrebne pesme jer je by-the-way dosta toga razbacano (ali to je sada nebitno THAKS TO YOU!!!). Svaka cast!!!
 
djmilos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 8
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 27, 2006 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Htedoh reci, NEVEROVATNO olaksava nalazenje potrebe pesme itd...
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 27, 2006 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pored grupe B3, navedite mi bar jos 5 slicnih... pa mogu da razmislim, jer ako smanjim sa 3 na 2, to onda menja mnogo stvari, pocev od opterenja servera sto direktno uzrokuje sporije ucitanje sajta, a mislim da to nikome ne ide u prilog.

Poz

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo je davno trebalo uraditi...pozdravljam ideju i hvala na trudu

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smanjenje karaktera u upitu moze da predstavlja i veliku sigunosnu rupu... Wink

Ja sam se setio jednog benda chije se ime sastoji iz 2 karaktera.

U2... Smile

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 4:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U2 je koliko je meni poznato strani bend, a mi strane muzike na sajtu nemamo Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bravo Nenade, trebalo do vec otkada Wink

_________________
I C E M A N
 
stefica_delija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 20
Mesto: Montenegro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy Ma ljudi ovo je vrh, to nam je bilo bas neophodno.....Ma nema sta najbolji ste...
POhvale

_________________
stefica_delija 3242
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novo na sajtu ~ -> Konacno... pretraga pesama! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon