www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zajedno ali nije prava ljubav
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Flokki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 27, 2006 4:19 am    Naslov poruke: Zajedno ali nije prava ljubav Na vrh strane Na dno strane

Dali ste imali vezu sa deckom ili curom ali niste osjetili ljubav prama osobi?I ako ste kako ste zavrsili ili sta ste radili?

 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 27, 2006 6:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kind of a jesam ali nije potrajalo. Bilo je bez veze.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Flokki
Da li ste ikada procitali pravilnik?! Rolling Eyes

Tema o ljubavi (vezama, prijateljstvu...) ide na forum predodredjen za takve teme!!! Ne na psihologiju! Rolling Eyes Shocked

Premestam temu gde joj mesto! Rolling Eyes

_________________


 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam i za divno cudo to je moja najduza i najozbiljnija veza. Jednostavno nam je bilo lepo zajedno, nismo gusili jedno drugo i dok je valjalo trajalo je. Kad se zavrsilo, zavrsilo se. Nikakvih suza, srceparajucih scena i sl. To ne podnosim.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam, jednom i nikad više... Slažem se sa mnogim ljudima da takve veze mogu uspeti, jer su spontane, možeš na miru otkrivati sve o toj osobi.. Međutim, ja lično u toj vezi nisam videla ništa lepo, nisam mogla tako funkcionisati, ne volim tu osobu i to je to, neću da je zavlačim, da se pravim da je volim.. Zato sam je i prekinula. Njemu je bilo u početku teško ali posle mi se zahvalio što sam bar bila iskrena.
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da imala godinu dana iz dosade...i mogu reci da sad kad pogledam unazad nikad nisam bila sa njim povredena i to mi je super...znači i iz ove veze nešto dobro iako za njega ne on je mislio sa mnom ostvariti zajednički život ali nažalost moje srce tad je pripadalo drugom...a ovaj dečko sad je sretan i meni je drago...
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno,ja to uvek osecam na pocetku veze...
ne mozes ti odma do bola biti zaljubljen u partnera,za to treba vremena i prava se ljubav radja kasnije...

_________________
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 29, 2006 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne zelim biti u vezi u kojoj ne postoji ljubav...da sasvim je normalno za sam pocetak veze da bude ispunjen svime samo ne onom iskrenom ljubavlju..jer se ljubav gradi i stvara, u nju se ulaze...ali ako veza traje u nedogled a ni traga ni glasa od ljubavi nema..to onda nijeveza...to je mucenje..nista drugo...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 29, 2006 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam par primera u blizoj okolini, drugarice koje su se ustalile u takvim vezama, ne zelim da pricam u tudje ime, svako zivi svoj zivot kako zeli ali mi ipak bude zao..

licno, nikad ne bih mogla da budem u takvoj vezi....ljudi cesto mesaju naviku, strah od samoce i nepoznatog za razliku od ljubavi...ne shvataju da tako sami sebe povredjuju najvise, a i onoga sa kim su..zao mi je i sto sebi ne pruzaju priliku da zaista nadju svoju drugu polovinu vec se i dalje zakopavaju u svojim lazima...

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

STa mi znamo sta je prava ljubav?
Ja sam u vecinu vezu ulazila zaljubljena u tu osobu, mada sam mali broj njih iskreno zavolela.
U jednoj vezi sam brzo zavolela, u drugoj postepeno...

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
simbel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 165

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam. Ne bih to nikome preporučila. Bez pravog razloga tom vezom mučite i sebe i partnera.
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 5:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam takvu vezu..jako kratka , probna , i kad se pokaze da to nije to zavrsavana je uglavnom na prijateljskim odnosima...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Zajedno ali nije prava ljubav Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon