www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Rasulo naseg sporta
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 27, 2006 11:05 am    Naslov poruke: Rasulo naseg sporta Na vrh strane Na dno strane

Da li vam se cini da se nas sport polako raspada? Kosarka je na dnu, odbojkasi su isto podbacili u svetskoj ligi. Vatrepolisti su jedini na vrhu i svaka im cast! Sta vi mislite o ovome?

 
dialeksa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Mar 2006
Poruke: 109

bahamas.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 07, 2006 9:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sport je u rukama ljudi kojima nije stalo do njega vec jedino gledaju licni interes. Sve ovo je samo posledica dugogodisnjeg bezakonja u sportu. Pa zasto svi beze od kosarkaske reprezentacije? Nesto tu postoji od cega se svi sklanjaju.
 
blok1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Avg 2006
Poruke: 89

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mogli bi malo da se potrudimo i da spasimo ovo sto imamo!
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 3:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vjerujem u bolja vremena, u mnogim sportovima su smjene generacija i mladi stalno osvajaju šampionate, pa se nadam da će kao seniori da dobiju priliku i ponove uspjehe iz omladinskih selekcija.

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 8:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nas sport je odavno podbacio sto se videlo iako su stizali nekako do medalja l zadnjih 2-3 god je def podbacio ako ne i malo jace...
 
Boki_89
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 653

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ce mo se opet dici u visine gde nam je i mesto, sad kad nosimo naziv Srbija mislim da igraci opet imaju onaj preko potrebni moral za igru

_________________
S E R B I A__F O R E V E R
 
zeenmc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 186
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JBG nemozemo stalno da budemo prvi.
Kosarkaski savez je pun bandita.
Ja se druzim sa sestrom Nenada Krstica.Covek nije hteo da igra za reprezentaciju jer su ga ispljuvali prosle godina,a ni kriv ni duzan.Sadasnji pretsednik KSS,je politicar iz DS-a,takodje pretsednik Opstine Pancevo.politicari MARS iz SPORTA
 
batabg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Apr 2005
Poruke: 55
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 3:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

isitina
nemozemo mi uvek da budemo prvi u svemu .,......
ko je istina i moramo to da prihvatimo

_________________
bata
 
nemke88
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 40
Mesto: NIS

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 9:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma vraticemo se mi u sam vrh!ali u fudbalu
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih rekao da smo bas propali .. jeste da je u nekim sportovima pocelo da pada nase stanje ( rukomet ) ali smo zato recimo u nekim sportovima i dalje u samom vrhu ( vaterpolo, veslanje, ... )

dakle .. nije nista toliko crno ... samo treba jednostavno sportisti koji su vec tu da odigraju onako kako je Bog rekao i sve ce biti kako treba

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
seanpaul
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Nov 2005
Poruke: 68

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 4:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma kakvo rasulo , ne moze se biti prvi u svemu stalno, vraticemo se opet u kosarci i fudbalu, bitno je da smo u usponu !
 
sisoje1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 87
Mesto: ~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jbg to je sto je !!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Rasulo naseg sporta Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon