www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kad vas gusi veza????
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 06, 2007 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slično se desilo frendici i sada više nisu skupa,
samo ne da ona nije bila pozvana u njegovo društvo,
nego je on poslom otišao u drugi grad i tamo našao društvo,
a možda i neku curu što se kasnije otkrilo,
ovisi koliko se vole i cijene,
mislim da treba naći kompromis ili svatko svojim putem

no s ovakvim stvarima nemam iskustva pa nemogu sudit ima li im spasa ili ne, to ovisi samo o njima...


 
zh543bew2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Sep 2005
Poruke: 205
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 06, 2007 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno,mislim da se malo ohladio.Mozda bi trebalo da mu spremis par lepih iznenadjenja....npr....nesto sto do sada nikad nisi....da se ponovo zagreje za tebe...
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 06, 2007 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mozda mu je bas dosadila, treba mu dati malo vremena dok se ne pozeli, naprimer da ti odes sa drugaricama na neko putovanje bez njega pa kad se vratis sigurno ce jedva cekati da te vidi ako te voli
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 06, 2007 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja mislin da se oladija..i da to vise nije to... Rolling Eyes

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
marinica87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Feb 2007
Poruke: 13

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 06, 2007 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda mu treba malo vremena da dodje k sebi, da provodi vrijeme sa vise ljudi, ne samo s njom.. Jednostavno, da odahne.. Ako se oboje vole i ako im to nije postala samo navika, pozeljeti ce se i nastaviti, ovaj put mozda nekim drugim tempom..

_________________
Nobody's perfect.. I am nobody !
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 06, 2007 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da je tu stvar svrsena,pukla totalno,cim on trazi vazduha za sebe...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 06, 2007 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vecina kaze "ohladio se"...Moguce, ali i ne mora da znaci. Da stvarno vise ne zeli tu vezu pa rekao bi tako valjda! Nije nista cudno u tome da mu je naisao period kad zeli malo da "uspori", da se posveti necemu drugome, da promeni neke stvari u zivotu (ali ne i tebe), da mozda obnovi neke stvari koje je zapostavio u toj vezi pa mu sad nedostaju...Ja bih ga pustila. Nek ispuni sebi tu zelju. A u medjuvremenu bih se potrudila da mu sitnim stvarima, iznenadjenjima, paznjom, inovacijama u vezi i sl. skrenem malo paznju, da ga zaintrigiram, da ga navedem da ponovo zeli da je pored mene 24/7 pa ce se onda time kockice same vratiti na svoje mesto...Ako to stvarno zeli, vratice se u normalu...A ako pored svega toga situacija se ne promeni...e onda ce biti da su svi pre mene ipak bolje procenili situaciju... Rolling Eyes

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 07, 2007 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Javicu se ovde i ako sam musko.


Drage i Postovane Devojke. Ne znam kako Vi shvatate vezu ali, veza je igra macke i misa Smile i tako treba da ostane i posle godinu dana veze i posle dvadeset godina braka. Jer, chemu veza ako nema iznenadjenja ? Ako nema strasti i onih sitnica sto ti mogu ulepsati dan. Ja moju devojku nikada nisam ostavio ne iznenadjenu Very Happy takodje ni ona mene. Uvek uleti neka lepa rec, cvet, dodir ili bilo sta sto moze da iznenadi.. naravno, nezno to napravite Very Happy
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 07, 2007 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ne mora da znaci da je kraj ako on hoce malo prostora za sebe... Pa kako bi vama bilo da se ne vidjate sa svojim drustvom? Zamisli da krenes kod drugarice na kafu i on podje sa tobom... Ipak svako treba da ima neku vrstu slobode

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda i ona treba malo u 'svrljanje' pa joj mozda bude lakse Smile

Mozda to nista ne znaci, ja sam skoro 4 godine sa mojim momkom i naravno da ima perioda kada ne mogu da ga vidjam svaki dan, ili on mene, to su po meni najnormalnije stvari, pa nekad ne mogu ni sama sa sobom.
Najbolje bi pomogao iskren razgovor, pa ako je obicna kriza nista strasno, al ako nije bar ce se zavrsiti sve sto ranije i svi cete nastaviti da zivite svoje zivote
U svakom slucaju sve najbolje

_________________
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mora biti kraj, zavisi kako on njoj predstavi problem i na koji nacin ga ona shvati. Nisu sijamski blizanci pa da su prisiljeni da budu zajedno 24h! Mnogo je interesantnije kada provedes neko vreme sa prijateljima, porodicom itd... i onda kasnije se sastanes sa dragim/dragom i pricas o svom zanimljivom danu! S druge strane ako provodite konstantno vreme zajedno, polako ce zamreti teme o kojima imate da razgovarate i sve ce manje biti stvari koje biste radili zajedno! Samim tim veza pocinje da pada u kolotecinu iz koje je tesko izaci Razz

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
pussycatvk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 09 Feb 2007
Poruke: 63
Mesto: Vinkovci

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A gle, možda je ipak samo gušenje... svakome treba malo prostora za sebe... i ja ga tražim za sebe.. pa to ne znači odmah da idem švrljat i u potragu za drugim frajerima! Kao što mi volimo nasamo popričat sa svojim prijateljicama, tako i oni sa svojim društvom!

_________________
Relax... take it easy... Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> kad vas gusi veza???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon