www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolji drug?!
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
anydjovani
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jul 2006
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 12:38 am    Naslov poruke: Najbolji drug?! Na vrh strane Na dno strane

Imam jedan VELIKI problem: Zaljubljena sam u najboljeg druga (vec sam na 707-om nebu). Ne mogu da mu kazem, jer on vec duze vreme ima devojku koju mnogo voli. Zaljubljena sam vec 2 god. u njega i stvarno ne znam sta da radim...nikog drugog ne vidim.
Molim vas predlozite mi sta da uradim


 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 9:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako vec ima dugu vezu od 2 godine sa devojkom koju jako voli, sta ti mozemo savetovati?Ne zameri draga moja, ali....mislim da si malo zakasnila sa tim priznanjem...Uvek postoji solucija da mu stavis na znanje da osecas prema njemu mnogo vise od prijateljstva, ali i rizik:
1. da nekome rasturis vezu,
2. da ga izgubis kao prijatelja ili
3. da zauvek ostanes sa njim u srecnoj vezi Rolling Eyes Laughing
ne znam sta bih ti mogla savetovati a da ne pogresim..da nije u vezi rekla bih ti mala jurni na njega..a ovako..debelo razmisli..to ti je moj savet Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 26, 2006 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

on ima curu i ni u ludilu te ne gleda kao ženu nego kao prijateljicu Kažeš li mu stvari više nikad neće biti iste Onako kako 2 osobe nakon neke veze koja pukne teeeško ostaju prijatelji tako i ti u onom času kad mu kažeš svoje osjećaje gubiš kao prijatelja Pitanje je uopće kako ćete nastavit komunicirat jer će to uvijek stajat među vama

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Countess
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2006
Poruke: 45
Mesto: Ni na nebu ni na zemlji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 27, 2006 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A da li ti on nekada salje signale koji nisu cisto prijateljski ?
Ili se ponasa potpuno prijateljski ?
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 27, 2006 4:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvo dobro razmisli da li je ta veza ili avantura vredna toga da izgubis vrlo dobrog druga jer nadam se da i sama shvatas da i ako raskinete vi nikada vise necete biti isti oni prijatelji koji ste nekada bili,pocece izbegavanje i drugo

_________________
 
mivanam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 92

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 27, 2006 8:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve zavisi kako ti izgledas a kako njegova devojka i to koliko je on voli. ako ti je on bas superdrug mozda to i znas. vazno je probati ali ne po svaku cenu.
 
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ja mislim da bi ti ipak trebala malo izaći sa drugaricama i pogledati za nekim drugim dečkima, sigurno ćeš naći nekog koji će ti se svidjeti i eto nove ljubavi Razz

Moje mišljenje je da iako bi on ostavio djevojku i krenuo sa tobom, ne bi to bilo to, jer teško je biti u vezi sa čovjekom koji ti je bio drug i već svaki detalj znaš o njemu, mislim da je lakše kad čovjeka polako upoznavaš i ne trebaš da znaš baš svaku sitnicu o njemu

_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
studentkinja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 138

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cekaj pravi trenutak i naravno reci mu.
 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u sustini svi odgovori su u pravu ,vi posle toga nece te biti vi.Jedino ili ostani kukavica ili rizikuj pa kud pukne da pukne jer tako ces jedino znati i neces se vise muciti !Reci mu sve i prihvati odgovor kakav god on bio i mozda ces patiti ali znaces na cemu si!mozda ne...mozda negde on nesto oseca vise od prijateljstva...ali neces vise lupati glavom i pitati se sta bi bilo kad bi bilo.....Drzim ti fige....

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
mivanam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 92

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nemam taj problem osim u obrnutom smeru.
 
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odustani od toga, mislim da ne vredi traciti prijatejstvo zbog toga, a i u krajnjem slucaju on ima devojku...
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa anom..
ako vec ima devojku znaci da nesto oseca prema njoj a prema tebi samo prijateljstvo..

ili je pokazao nesto vise???

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Najbolji drug?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon