www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Maybelline vs. Maxfactor
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Zsejla
Dragonfly
Dragonfly



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 3296
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 20, 2007 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MaxFactor...


_________________
Beer is the cause and solution to all of life's problems. ~Homer Simpson~
 
medena07
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Okt 2007
Poruke: 111

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 23, 2007 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

maybelline
 
tanjica20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 106

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 12, 2007 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MF
 
andjelaleks
Miss Domaći.de 2007
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 328
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 12, 2007 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MaxFactor je moja omiljena.
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Maybelline, jer je blaža, pogodnija za svakodnevnu upotrebu, a i ima veći izbor proizvoda i nijansi. Trenutno imam samo njihove sjajeve i nisu loši, ništa posebno. MF je iapk profesionalna kozmetika, nije za svaki dan, a i s njihovim tečnim puderima imam osećaj da mi je lice zacementirano, tako da ih već godinama ne korsitim. Jedino bih izdvojila i preporučila MF u prahu, koji je zaista lagan i radi svoj posao bez posledica. Mr. Green
Tako stvari stoje kada bi se upoređivale, mada ja se ne bih odlučila ni za jednu, jer moj glas definitivno dobija Artdeco - bez premca. Very Happy

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Maybelline vs. Maxfactor Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon