www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gheo zelje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 06, 2006 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imate jedna stara pesma od grupa Magazin, "Skolski dani"? Mislam da je bilo jednom singl...

 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 07, 2006 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam 102 pesme od Magazin ali ni jednu koja se tako zove. Nisam cak mogao da nadjem nigde . Jedina pesmu od Sveto Tulic - Skolski dani Rolling Eyes

_________________
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 07, 2006 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OK, nema problema. Ne znam siguran kakvi su Magazin stari singl pesme (od 1979 do 1982). Imam jedna lista, ali mozda ni je ispravna.

Znas nesto od Magazin singl "Dovidjenja ljubavi" (napred 1982)?
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitam jos jednom, ali ne znam ako imate pesme tako stare.
Imate Magazin singl "Dovidjenja ljubavi" (napred 1982)?
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 9:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesmu sa tim nazivom nemam i ne mogu da nadjem....pesmu koju imam se zove " Dovidjenja " ali ne znam da li je to ta Question

_________________
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da u ovih vremena grupa se zovila Dalmatinski Magazin. Mozda imate pesme s njih stari ime.
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pravu si tako su se zvali ali malte ne nigde da se nabave te pesme Crying or Very sad

Od tih starih imam samo

Magazin - kokolo
Magazin - Zaboravi

Veruj mi trudim se da nadjem i ostale ...ako zelis postavicu jednu od ove dve Wink

_________________
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam "Kokolo" i "Zaboravi", ali hvala lepo za dobra mislenja.
Ako hoces, imam jos jednom single - "U malom kafe baru" (1980). Smile
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 3:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trazim - ako imate - jos jedna pesma s Bijelo Dugme i Raca od 1983: "Pjesma o batsi, parku i cvecu".

I jos nesto, za S*A*S*A...
S*A*S*A je napisao/la sledeće:
U pravu si tako su se zvali ali malte ne nigde da se nabave te pesme Crying or Very sad Od tih starih imam samo
Magazin - kokolo
Magazin - Zaboravi
Veruj mi trudim se da nadjem i ostale ...ako zelis postavicu jednu od ove dve Wink


Jednu prijatelju dali mi jos jednom Dalmatinski Magazin single: "Sjecanja" (Split 1981). Sta mislis?
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad... imate jedna pesma s Bijelo Dugme i Raca od 1983: "Pjesma o batsi, parku i cvecu"?
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zahvaljujemo se nasem dragom clanu Holbyco koji mi je poslao pesmu


Eto postavio sam je odmah Wink

_________________
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo, mnogo hvala za tebe (i za Holbyco)!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> Gheo zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon