www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

BG BEND - Kad jednom sve to prodje
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
zucko11
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 21 Nov 2004
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 10, 2004 7:13 am    Naslov poruke: BG BEND - Kad jednom sve to prodje Na vrh strane Na dno strane

Stvarno sva cast !!!!! Mnogo hvala od sveg srca stvarno ste ZAKON. Pitam se da li slucajno mozete da nadjete pesmu od BG BEND-a "Kad jednom sve to prodje" ako ne onda nista hvala i za ovo a ja kad se setim neceg novog ja vam javljam.C A O Smile

 
Oriental
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2004
Poruke: 51

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 10, 2004 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, da to je taj Zucko, sve same hitove trazi... Smile)) Samo cu reci AAAghnnn n....n..n De si bre matora je*em li ti sunac...
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 10, 2004 10:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesi ti siguran da je taj bend bas BG BEND Question Pretrazih sve zivo,nigde nema ni traga od takvog benta Shocked

_________________
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 10, 2004 11:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala ti sanjice za ovu grcku muziku cmoka
 
schtranga
Makedonsko devojče
Makedonsko devojče



Godine: 42

Datum registracije: 09 Feb 2004
Poruke: 1880

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 10, 2004 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjica_021 je napisao/la sledeće:
Jesi ti siguran da je taj bend bas BG BEND Question Pretrazih sve zivo,nigde nema ni traga od takvog benta Shocked


i ja prvi put cujem za taj BG bend Shocked

_________________
"Kakav bi život bio kada ne bi imali hrabrosti da baš ništa ne pokušamo?"
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 10, 2004 11:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima ta grupa samo neznam da li je izdala cd
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 10, 2004 11:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda ima ali na netu ih nema! Confused

_________________
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 10, 2004 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sigurno da nema jel kad ti nemozes da nadjes onda pisi da nema
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 10, 2004 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neka neka proba i Savior kad bude imao vremena,ipak je on bolji od mene ,skidam kapu Very Happy

_________________
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 10, 2004 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisi ni ti daleko od saviora ja oboma skidam kapu Smile)))
 
Oriental
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2004
Poruke: 51

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 14, 2004 10:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno je pesma extra, mislim da je BG bend peva u originalu, mozda po naslovu "Kad jednom sve to prodje" ima negde, mada sam je trazio svuda... kao i "svirajte mi tuzne pesme" sto sam trazio, pa nisam nasao... Smile ali zato ekipica sa domaceg.de zna gde ima... Smile
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 14, 2004 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Savior kaze da ni on nije cuo za taj bend,znaci sanse da ti je nadjemo su promilske! Sorry

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> BG BEND - Kad jednom sve to prodje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon