www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

MySQL FULLTEXT problem...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
milos036
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 43

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 29, 2006 10:05 pm    Naslov poruke: MySQL FULLTEXT problem... Na vrh strane Na dno strane

Instalirao sam Apache, MySQL, PHP, phpMyAdmin i sklopio u celinu... I sve to na localhostu... Medjutim kada pokusam da instaliram CMS sistem, dobijem sledecu poruku...

Citat:
The used table type doesn't support FULLTEXT indexes


Sta da radim... Isao sam do MySQL sajta ali nista ne kapiram sta su oni tamo napisali... Ako neko zna sta da radim neka kaze...


 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 29, 2006 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ti je tip polja u tabeli FULLTEXT, normalno je da to polje ne moze da bude indeksiramo.

Koji je CMS u pitanju?

p.s.
Pogledaj ovo http://www.apachefriends.org/en/xampp.html

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
milos036
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 43

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 29, 2006 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

phpBB XS... Video sam i imam taj XAMPP... Ali necu njega da koristim... Kako ovo da namestim ako moze...
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koji tip tabele koristis MyISAM ili InnoDB?

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
milos036
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 43

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CMS forsira InnoDB... I doslo je do nekog problema izmedju MyISAM i InnoDB tipa... Sta treba da uradim... Kako da promenim sve u MyISAM... Ja mislim da to treba... Evo pogledaj ovaj link... To je moj problem...

http://www.phpbbxs.eu/viewtopic.php?t=134

Sta da radim? Kako da promenim u MyISAM i da li to treba?

Pozdrav...
 
milos036
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 43

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako ovo da resim... Zna li neko?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> MySQL FULLTEXT problem... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon