www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Od srca srcu
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 1:32 am    Naslov poruke: Od srca srcu Na vrh strane Na dno strane

posto se polako blizi trenutak kada ce nas draga koleginica i drugarica Pinkie napustiti kao moderator, (jedan odredjeni period) ali srecom ostaje i dalje na sajtu sa nama, ovom prilikom zelim da :

-joj se zahvalim sto me je ubedila da se prihvatim posla moda, zivot mi je sad definitivno zanimljiviji Wink

- joj porucim da je bila jedan od najboljih moderatora ovde, (da se ne uvredi niko), uvek predusretljiva, pozitivna, spremna da pomogne svojim savetima, saslusa, nasmeje do suza, a bogami i da banuje Razz , i da ce nam sve to nedostajati jaaaaako.....

joj porucim da cemo uvek biti tu za nju, kao sto je ona za nas, i da jedva cekamo da nam se sto pre vrati kao mod



Djole, ljubim te puuuno
Wink



_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 1:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako ne znam koji je razlog zbog koje pinkie idem zelim da kazem par reci o ovoj osobi .. kao prvo dok sam jos bio moderator ovoga foruma mi je ona bila jedna od omiljenih osoba .. dakle uvek po strani i uvek je bila za istinu i ono sto se kaze "za pravdu" ma koliko ona teska bila ..

Takodje redovnost na forumu nije nikada dolazila u pitanje i nikada se nije moglo reci " e pinkie nije odradila svoj deo foruma "

Sta da kazem .. nadam se da ce uskoro se opet vratiti i da cemo se i dalje druziti ...

Pinkie .. ma sta god da se desava zelim ti sve najbolje u zivotu i da te sreca prati pa se nadam da cemo uskoro da se kuckamo opet na forumu.

Pozdrav od Bokija

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam da li da se sokiram ili da ne znam sta uradim Sad ...prosto ne mogu da verujem ali vetar zivota nas ponekad oduva na vise strana i ne znamo gde cemo i sta cemo...meni je jako zao jer jedan od najboljih i najrazumnijih i naj naj modova na domacem odlazi...pinkie gde god da si znaj da te cekamo da se vratis il kao mod ili kao clan i uvek svrati da nas vidis i da pricamo i da se zezamo i ostalo.Kiss pinkic Smile
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 8:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas mi je zao Embarassed , jeli Pinkie je jedna od najboljih na Domaci

_________________
I C E M A N
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 9:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ijaoj breeeee ubicu vas, :crybaby: ali tacno cu vas ubiti xexexexexe. :64: Ovo vams tvarno nije trebalo...znate da sam sva kilava i laka na suzu :crybaby: :47:
No, da pocnem iz pocetka valjda je tako i red? Djole, ti ces debelo da mi platis za ovo samo da znas :96: Bas si em dirnula u zicu...Hvala tebi pre svega sto si pristala da budes moderator i sto si vise nego opravdala moje poverenje u tebe(sad sam ja kao vazna sva hehehehe)Sva sala na stranu, ma znala sam da ces biti savrsena za taj posao i ubedjena sam da ces takva i ostati....to da sam bila jedan od najboljih moderatora...e tu si me vec naterala da :313: Pa hvala ako zaista mislis da je tako...bila mi je uopste i cast da budem deo svega toga.Znaju kolege i koleginice iz uprave pre svega a i svi vi, da je to bila jedna od funkcija koju sam obavljala sa nevidjenim zadovoljstvom.Zaista me je ispunjavala i cinila srecnom...ali odgovoricu odmah i na ostale postove navodeci najveci razlog mog odlaska.Ne ne, ne odlazim sa foruma..hehehe necete me se bas tako lako otarasiti... Laughing Ali jednostavno postoje trenutci u zivotu kada shvatimo da imamo i mnogih obaveza i problema sa strane , u privatnom zivotu koji svi mi svakako imamo, i da mi sve to nece dozvoljavati da obavljam svoj posao kao sto sam to radila do sada. Eto i boky je rekao, trudila sam se da uvek budem tu, histerisala kad nemam vezu ili uplacenih sati...i trudila sam se da budem sto bolji moderator...ne samo zbog sebe vec i zbog svih vas.Jer eto, funkcija moderatora dodje i ode, a mnoooogo je vaznije ostati dobar prijatelj svima , zar ne? Rolling Eyes Wink
Ali jednostavno u narednom periodu sam shvatila da cu morati mnogo vise da se posvetim svom privatnom zivotu i studijama pre svega...a tu je uvek i posao Evil or Very Mad koji ma koliko htela ne mogu ignorisati Rolling Eyes Mr. Green Tako da jednostavno mislim da nije fer pre svega prema ostalim kolegama da svoj posao ostavljam na njima, a onda i prema clanovima foruma kojima su moderatori potrebni da budu tu..da im pomognu kada je potrebno, da uskoce i odgovore na postavljena pitanja...a ja to necu moci da postignem..zato mislim da je bolje da na neko vreme odem...bare,m dok ne zavrsim sve svoje obaveze, a onda eto mene u punom sjaju. :121:
ali zato sad mogu imati mnogo vise vremena da se posvetim :193: :187: :191: i ostalim kucnim obavezama xexexexe..ma salim se ja salim se Mr. Green
Ja sve sala na stranu a nikako da se uozbiljim Mr. Green
E sada dajte meni priliku molim vas da se zahvalim svima vama..i tebi Maso, i miskopisko, koji me je zaista odusevljavao i kao kolega i kao clan i boky koji je uvek uspevao da me nasmeje i oraspolozi, i koji ni dan danas nije zaboravio na mene..i Sascha koji je pre svega moj vatreni delija a onda i jedan od najprisutnijih i najupadljivijih clanova na domacem..i svima vama koji se niste oglasili, ili koji cete se oglasiti, a pre svega clanovima uprave i Duletu, Nenadu, Sanjici i ostalima koji su bili tu od samih mojih pocetaka i trpeli moje krize i uspehe i padove Mr. Green a bilo ih je, da se ne lazemo hehehe Laughing Postoji vec jedna tema koju sam ja zapocela odaaaavno i bas se odnosila na otprilike manje vise istu stvar..samo sto sam sada uz domaci prosla daleko vise, i dozivela puno toga. Ponavljam, ostacu ja na domacem, i bice me cesto na svim temama, mozda ponekad vise, nekad manje nego ranije, ali bicu tu.Samo ne kao moderator, vec kao clan..kao svi vi ostali koji niste clanovi uprave. Tu se nece promeniti nista..ama bas nista...Jeste da mi je jako tesko sto se odricem svoje "funkcije" ali vraticu se kad budem mislila da mogu sve da postignem.Dule mi je sam ostavio otvorena vrata i na tome sam mu beskrajno zahvalna.A ja cu se potruditi da to bue sto pre Wink To vam garantujem..da cu dati sve od sebe da se sto pre vratim onako kako me je do sada bilo Rolling Eyes U svakom slucaju, tu smo druzicemo se...Necu se vise zahvaljivati, jer znate svi verujem sta osecam i znate koliko volim ovaj sajt..i zato nikada i necu otici odavde....samo cu na kratko izgubiti plavu boju... Wink ali..bice mi cast da ostanem tu gde jesam i svaki slobodan trenutak provedem sa svima vama.Hvala vam jos jednom sto ste bili uz mene svo ovo vreme, hvala na pohvalama i kritikama, i ne zamerite ako sam ikada napravila gresku i ostetila bilo koga od vas, to sigurno nije bilo namerno. Ne zamerite ako sam ijednog clana uvredila ili naljutila nekim svojim postupkom, ni to sigurno nisam namerno.Ziv coveg gresi, i priznaje greske. Nadam se da cemo i dalje ostati u sjajnim odnosima kao sto smo do sada....a sto se plave boje tice..ma bice toga opet Wink
Hvala vam jos jednom svima :zagrljaj: :redlips:

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 9:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas mije zao sto Pinkie nece biti jedno vreme sa nama na forumu nadam se dace ovo vreme brzo proleteti i dace ona opet biti sanama kao i uvek raspolozena , vesela i jako pozitivna i draga osoba bas cemi nedostajati zelim jos sve najbolje saljem joj veliki poljubac

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ah bre Pinkie, sad si me gotovo rasplakala. Ti si mi jedna od najdrazih ljudi ovde. Iako te znam samo preko postova, vrlo brzo si mi prirasla za srce. Isprva sam se zaprepastila i pomislila da nas napustas u potpunosti, ali sada mi je vec lakse. Dakle, jedno beskrajno drago i duhovito stvorenje ostaje i dalje medju nama, da nas rastuzi, nasmeje, razonodi...Veliki poljubac od mene.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 3:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se samo nadam da ćeš uspeti da ostvariš svoje želje, da ćeš uspeti da središ sve što imaš i da ćeš se vratiti što pre.. Rolling Eyes
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moram reći da ste i mene skoro rasplakali dok sam čitala! Pinkie želim ti sreću sa svim što trebaš obaviti, i budi nam tu što više možeš! Wink
 
**victoriano**
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 5282

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pinkie ajde sto pre operi ves i usisaj kucu pa da nam se brze vratis!a ne ti tu lenja hehehehe Mr. Green Wink ma najvaznije da ces da nam se vratis i da nije skroz gotovo druzenje sa nama na sajtu Wink Mr. Green
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 01, 2006 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nakon svih ovih reci, ja kao moderator sa najkracim radnim stazom zelim da se zahvalim pinkie na toploj dobrodoslici kada sam pristupila upravi sajta kao i na ponudjenoj pomoci, takodje zasluzuje zahvalnicu za svaki nas izmamljen osmeh i ulepsan dan nekim lepim postom na forumu ili komentarom u nasoj kafanici Smile Ovo je prvi moderator kojeg sam zapamtila kada sam pocela redovno da posecujem domaci (valjda zbog neodoljive zvoncice i uvek zanimljivog potpisa Very Happy ), moderator koji je uvek imao strpljenja za nase greske, moderator koji iako nas ne zna licno, uvek ima vremena da nas posavetuje u mnogobrojnim temama... Nadam se da ce ovo odsustvo iz "plave" zone kratko trajati i da cemo ubrzo opet imati naseg najboljeg moderatora Smile


_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 01, 2006 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako sam musko i suze ne pustam tek tako sada sam bio na ivici :IMissYou: ,iskreno,bez foliranja!Voleo bih da sve ostane kao sto jeste,ali zivot je jedan i moramo da ga iskoristimo maximalno ili ce proci pored nas kao brzi voz bez povratka,jer ipak je on samo jedan...Pinkic zivi zivot 300 na sat,tu ne mislim da zivis suvise brzo,nego uzmi od zivota sve sto mozes,to je stvar koju sam tek skoro shvatio sta znaci,i primenjujem je u potpunosti...Nije bitno da li si plave boje kao mod ili crne kao clan-bitno je da si tu,da nas i dalje savetujes,upucujes lepe reci...kritikujes...imas moj msn ispod potpisa,pa se javi ponekad,uvek cu imati vremena za tebe kao i za sve clanove koji zele da pricaju o svemu i svacemu...vidimo se kasnije... :zagrljaj:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Od srca srcu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon