www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Predrag Stojakovic [Pedja]
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
swissboy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Apr 2006
Poruke: 9
Mesto: AG

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 4:31 pm    Naslov poruke: Predrag Stojakovic [Pedja] Na vrh strane Na dno strane

ConfusedVery Happya li bi ste se odrekli naseg Kosarkasa Pedje Stojakovica, da vise ne igra za nasu Reprezentaciju:?:

Moji Argumenti za DA:

1. Nije Hteo da igra na Olimpijskim Igrama.
2. Nije hteo da brani ZLATO svoje zemlje sad na Svetskom Prvenstvu u Japanu, kada nam je bio jako potreban!
3. Slusa previse na svog Menadzera koji mu brani da igra za svoju Zemlju, da se ne bi slucajno povredio, da ne igra posle za NBA-Ligu!

Vase Misljenje me jako interesuje Smile Question


 
Boki_89
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 653

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 01, 2006 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Apsolutno da!!!

Covek koi se tako odnosi prema zemlji u kojoj je napravio prve kosarkaske korake i koja ga je othranila! ma oduzeo bi pasos i njemu i svima koi odbijaju poziv da brane boje svoje zemlje!

_________________
S E R B I A__F O R E V E R
 
DeKom
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 01 Sep 2006
Poruke: 183
Mesto: nis

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pedja je odlican za drugog igraca u timu ali nikako za prvog!!!

_________________
 
dib7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Feb 2006
Poruke: 31

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 12:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pedja je odlican igrač i još veći šuter
 
Dread Lord
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 378
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pedja je odlican igrac,jedan od najboljih sutera u NBA
 
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad...........onaj ko pise da bi ga se odrekao nerazume se ocigledno u kosarku.......

kao prvo: mi treba da razmislimo koji su to razlozi zbog kojih Pedja nije hteo da igra,a i ostali........mi trenutno boljeg igraca od Pedje nemamo on je jedna od najjacih sutera na svetu......pa ne moze jedan Novicki biti veci patriota od Pedje !!!!! treba raskrstiti sa nekim ljudima iz saveza koji su zauzeli fotelje i iz njih nece da izadju,svi mi znamo koji su to i Sale Djordjevic ih je prozvao.........sto se mene tice ne treba niko da igra od nasih najboljih igraca dok god se situacija u savezu ne popravi.......jedan ja Pedja........

_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
swissboy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Apr 2006
Poruke: 9
Mesto: AG

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

brate ako hoces da kazes da se ne razumem u basket, onda gresis i to jako, ja od drugog razreda osnovne skole treniram kosarku, a da se ne razumem... ne bih rekao!!!
 
labusinjo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jul 2006
Poruke: 39

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 21, 2006 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pedja je potreban nasoj reprezentaciji jer je ipak najbolji igrac kojeg imamo...nismo vise u stanju da imamo 6-7 igraca podjednakog kvaliteta pa da jedan moze da nam ne igra....a i 2004 ga je obradovic izbacio jer je kasnio na pripreme,a 2005. nije hteo da dodje zbog toga sto se Jaricu oprostilo sto je kasnio na pripreme i igrao je evropsko,a 2004. za istu stvar je bio izbacen, a sada se dogovorio sa shakotom da ne igra...prema tome mislim da treba da igra u reprezentaciji
 
piterrrr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

on je nas najbolji igrac
 
sisoje1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 87
Mesto: ~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da !!!
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da je ispao smrad što je odbio da igra za reprezentaciju-ispao je.
Još posle 2001. i svetskog zlata u Indijanopolisu, rekao je da hoće da se on i ostali igrači pitaju prilikom izbora novog selektora. Već tada je počeo da ucenjuje.

Da li bi ga se zbog svega trebalo odreći...
Mislim da ne, treba mu dati opet šansu pa ako odbije, onda ga nikad više ne treba ni zvati.

_________________
 
vladaczv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Avg 2006
Poruke: 52

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najjaci trojkas SRBIJE
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Predrag Stojakovic [Pedja] Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon