www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koji je jezik najlepši?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Jezik je produžetak misli, osećaja, znanja ~
::  
Autor Poruka
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 21, 2009 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^Zašto baš francuski? Very Happy


_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 21, 2009 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ruski. a što Question

Pa zato što je najslađi kad čujem ruskinju digne mi se pritisak na dole Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________

 
Katthy50
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Feb 2009
Poruke: 5

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 19, 2009 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Digne ti se pritisak na "Dole" Question Laughing Laughing Nije lose Very Happy
Istina je sve sto kazete u vezi "koji je jezik naj bolji", svaki jezik ima svoje carolije.. Ja mislim da zavisi puno do naseg Uha... Ja sam nekada bila u Nemackoj, i super mi je bilo , lako sam se prilagodila. Kada sam dosla u Francusku, Boze dragi kao da sam pala sa neba na neku nepoznatu planetu, i moj jezik je ostao zavezan... Trebalo mi je Godinu dana da se porim sama sa sobom i svojim "Jezikom" , sa Mozgom, kao da se naljutijo moj mozak i nikako da primi signale "Francuskog jezika", to je bilo strasno za moje uvo, a mozak i da ne pricam... Very Happy Very Happy posle 36 godina Francuskog jezika , jako bi mi bilo tesko da se nadjem u nekoj drugoj zemlji, jer ja zaboravila i svoj jezik, nekako mi zvuci daleko" oh to uvo"... sreca sto postoji muzika koja nam puno pomaze da razradjujemo sluh, da pevamo na raznim jezicima, to je super , i onda nikako necemo moci izabrati naj bolji jezik... Wink Laughing Laughing
pozdrav
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 19, 2009 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

francuski

nekako mi je melodican, neobican, ima ono svoje "r" sto je meni lakse za izgovaranje, ma ne znam, volim sve vezano za fr pa i jezik naravno

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Katthy50
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Feb 2009
Poruke: 5

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 19, 2009 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy Very Happy hahha, nije lose"Fr", bas tako mu zvuci... I ako su francuzi po to "R" samo kasd cujemo "Mireille Mathieu"


kako ona peva,
ili Edith Pief
Moja omiljena pevacica, puna ima "RRRR"...
Ali je super, i ja volim to "FR"...
Srdancan Pozdrav
Katthy
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 14, 2009 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ruski
Nekako mi najbolje odgovara, i svidja mi se kad cujem taj naglasak njihov i te reci koji su mi na neki nacin poznate iako nisam ucio ruski. Valjda cu jednog dana znati taj jezik
nikad se nezna Wink

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
Zasne
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 46

Datum registracije: 05 Maj 2008
Poruke: 1126
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 15, 2009 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nas Very Happy
zato sto nema jezika kao sto je nas nigde, a nije puno rasprostranjen ali nas jezik je najlepsi

_________________
Ti si moj trenutak i moj san
i sjajna moja rec u sumu
i samo si lepota koliko si tajna
i samo istina koliko si zudnja.
 
Maja_L
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 19 Apr 2008
Poruke: 6
Mesto: Lukavac

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 01, 2010 9:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najljepsi mi je Americko-engleski,najljepse su mi pjesme na tom jeziku.I nekako je lijepo pricati tako.
Svidja mi se i Spanski.Njemacki isto.
I naravno nas jezik. Smile
Francuski nikako ne volim,ruzan mi je nesto Confused
 
TheRanchCowboy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jul 2010
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 07, 2010 9:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Шпански, више него ишта!
Јако бих волео да га научим. Једноставно, волим да их слушам!

Истина, некако ми је прикладнији женској популацији.
Чути Шпанца како прича ми је на неки начин смешно, не знам зашто.
Вероватно сам то само ја.

Учим и руски језик који је и те како занимљив.
Срећа моја да у школи нисам добио француски!
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 19, 2010 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Francuski najbolje zvuci ali brate tezak je za nauciti...sve ima muski i zenski rod, i to se treba nauciti napamet, gramatika je slicna nasoj, al izgovaranje i pisanje...Boze pomozi. Mr. Green

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
kopmania
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 762
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2011 9:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Španski mi je tako drag jezik, latino španski mi je bezveze totalno furaju neki glup španski akcenat. Francuski mi je isto lep.

_________________
Uzivaj u skijanju dok mozes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Jezik je produžetak misli, osećaja, znanja ~ -> Koji je jezik najlepši? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strana 15 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon