www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta slusate kad putujete
Strana 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 17, 2005 12:42 am    Naslov poruke: Sta slusate kad putujete Na vrh strane Na dno strane

Evo recimo kad idete busom na neki dalji put sta sa sobom volite ponjeti od muzike i slusati uz put.
Ja recimo kad idem na utakmice nosim uvek 20ak cdova, nikad se nezna kakvo ce me raspolozenje snaci pa tu ima svega, od repa, techna do Enigme ili Hazara recimo.
Jedino sto nemogu su stanice koje vozaci pustaju, a pretezno su to one sa zescim narodnjacima, ..


 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 17, 2005 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uvek slusam nasu muziku bilo gde da putujem redko kad stranu Mr. Green
 
PoVrAtNiK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 07 Jan 2005
Poruke: 106

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 17, 2005 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad putujem slusam strani hip hop Razz
 
milicaanchy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 649
Mesto: Under the division bell

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 17, 2005 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rock...ali posto stalno putujem u drugi grad na treninge,a idem nekim krntavim autobusima,primorana sam da slusam narodnjake...Retko kad se desi da ima druge muzike,a cesto muzike uopste i nema...
Ali kad idem na duze,tu je cd player...pa slusam LP,Pink Floyd ili kako sam vec raspolozena,tuzne ili hepi pesme...

_________________
Crvenokosa lutalica
 
moKem
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 201

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2005 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PoVrAtNiK je napisao/la sledeće:
Kad putujem slusam strani hip hop Razz

Me tooooooo.......
I ponekad techno,al u svakom slucaju nigdje neidem bez 10-tak mp3 cd-eova!?!?!

_________________
Izvinite Sanjice i Gile sto sa..............
 
*jovance*
Veštica
Veštica



Godine: 37

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 1952
Mesto: los angeles, socal

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2005 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve zavisi gde idem i kojim povodom.....znaci bitno je raspolozenje.........i vise slusam stranu nego nasu kad putujem.....neznam zasto Rolling Eyes
 
marco6teen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Maj 2005
Poruke: 1
Mesto: Uzice

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2005 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za putovanje najbolje je slusati neku opustenu muziku,a uvece moze trance i techno!Jer uvece je super kad cujete brz ritam Very Happy
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2005 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve zavisi od raspolozenja...uvek rok...ali da li ce biti balada il nesto zesce sve zavisi od duzine puta...koncentracije...itd...itd...

_________________
 
LAV_62
strašan lav
strašan lav





Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 3044

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2005 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..onu sa kojom putujem... Wink
uvek neke lagane stvari...
 
zesci
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 14 Okt 2004
Poruke: 329
Mesto: Maribor

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2005 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo kud idem slusam narodnu muziku ..

_________________
najsladje je zabranjeno voce.. Wink
 
becejac 777
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 24 Apr 2005
Poruke: 21
Mesto: Becej

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2005 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Recimo ako se vozim busom,onda volim da slusam nove narodnjake i densere.

Kada izlazim , volimda slusam techno,house,trance. Najzanimljivije mi je kada snimim neki od svojih mixeva i pustim u kolima,a moji saputnici nisu culi za tu obradu,pa se zacude i sl.

A dok sedim za racunarom,ukljucim celu listu mp3 muzike,pa neka sam bira raspored

_________________
Veoma brzo kontam
 
Shamira
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 26 Jan 2005
Poruke: 251
Mesto: Minhen

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2005 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala bogu da ja ne putujem busom!
Ali kad putujem slusam samo nasu muziku,
narodno ili zabavno isto je, samo da je nase!!!

_________________
I'm not a BITCH,
I'm the BITCH,
and I'm Miss "B" to you!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Sta slusate kad putujete Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  sledeća
Strana 1 od 23

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon