www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Drustvo i istospolne veze
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="EGO!"]Nigde ne piše da je homofobija bolest! Wink [quote]

Znam Very Happy ali sam to htela da procitam! Eto tako, kako homoseksualnost nije bolest, nije SIGURNO ni homofobija! Kako homoseksualci imaju pravo da budu homoseksualci-jer su to prosto oni, tako i homofobicni ljudi imaju pravo da budu homofobicni-jer su to oni! Zasto se niko ne bori za prava homofobicnih ljudi?! Moje je pravo da budem homofobicna! Ali se za to pravo niko ne bori?! Kako sad to?!
Zivi i pusti druge da zive! Ne volim ih, ali ih ne diram! Nemoj ni oni mene da diraju!
Pustite ljude da vole ono sto zele da vole i da ne vole, ono sto ne ele da vole! Homoseksualci vole osobe istog spola! Homofobicari ne vole homoseksualce! Ista stvar, samo sa druge strane!
Ali za vodjenje ljubavi (bilo ko da je u pitanju) na javnom mestu, mala konstatacija: samo zivotinje to rade na sred ulice i bilo gde, ne obracajuci paznju na prolaznike! Da, za zivotinje imam razumevanja! Za ove druge-nemam! Nisam duzna da ih gledam i ne zelim da ih gledam! Jednostavno! Rolling Eyes


ps-homofobija JESTE ZVANICNO predrasuda!!!!!! Toliko o tome!



_________________


 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OK!
Ja nisam ni rekla da je homofobija bolest! Ali, OK.

Što se tiče "vođenja ljubavi na javnom mestu" i ja nisam baš za to...

U svom prethodnom postu (koji se odnosi na ovo), sam navela da nemam ništa protiv maženja, ljubljenja i sl. - a to se ne podrazumeva pod vođenje ljubavi!

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

EGO! je napisao/la sledeće:
U svom prethodnom postu (koji se odnosi na ovo), sam navela da nemam ništa protiv maženja, ljubljenja i sl. - a to se ne podrazumeva pod vođenje ljubavi!


Nisam ni ja napisao da imam nesto protiv ljubljenja na javnom mestu. Ali sam rekao da me zanima kako su se te dve devojke mazile! Nisu se sigurno uzele i gladile jedna drugu po kosi. procitaj malo bolje moj posto koji si quote-ovala pa ce ti biti jasnije sta sam hteo da kazem Wink
 
Kezmanomania
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 28 Nov 2004
Poruke: 109
Mesto: IJmuiden

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto se mene tice samo nek se dirkaju i pipkaju...
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OK, mada smo mi malo otišli off - topic. Rolling Eyes

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

EGO! je napisao/la sledeće:
OK!
Ja nisam ni rekla da je homofobija bolest! Ali, OK.

Što se tiče "vođenja ljubavi na javnom mestu" i ja nisam baš za to...

U svom prethodnom postu (koji se odnosi na ovo), sam navela da nemam ništa protiv maženja, ljubljenja i sl. - a to se ne podrazumeva pod vođenje ljubavi!


Draga moja, nisam ja ni rekla da si ti rekla, da sam ja rekla......
Nije moj post upucen tebi, tebi Very Happy
vec uopsteno!
Vise mi ide na zivce to presipanje iz supljeg u prazno?! Rolling Eyes
Ispalo na kraju, da je strasnije nesto ne voleti (i to pravo ce nam na kraju uzeti, ustvari vec rade na tome, na raznim tribinama......sve mi to lici na ono "bombardovanje spasa" zvano "andjeo"), nego biti homoseksualac, nego ubiti nerodjeno dete, nego ne znam ni ja sta! Ja ne mrzim nikoga! Ni nekoga ko mi je otvoreno uradio sta nazao! Odbiti pomoc necu ni nekome ko me je izdao, a kamoli ne osobi koja mi nista lose nije uradila, a zato sto je homoseksualac! Udariti nikoga nisam nikada, nadam se da necu, jer nisam to ja-sigurno necu udariti ni homoseksualca! Nasilje preizrem-pa ga nikad ni primeniti necu! Agresiju isto! Ako vidim da se neko izzivljava nad bilo kim (BILO KIM)-odreagovacu sigurno, kako sam i do sada radila! Ali ih jednostavno NE VOLIM! I kraj price!

ps. nismo otisli od teme! Tema je odnos drustva prema istopolnim vezama! Njen prvi post i to mazenje na plazi, samo je uvod u pricu, dogadjaj koji je postavljaca topika, naterao da pokrene ovu temu! Wink

_________________


 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ali ne zelim da ih vidim


da li to znaci, ne zelim da ih vidim kako se ljube...ili ne zelim da ih vidim uopste jer znam da se oni ljube sa osobom istog pola a meni se to ne svidja?

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

carpe diem je napisao/la sledeće:
Citat:
Ali ne zelim da ih vidim


da li to znaci, ne zelim da ih vidim kako se ljube...ili ne zelim da ih vidim uopste jer znam da se oni ljube sa osobom istog pola a meni se to ne svidja?


Ne zelim da ih vidim da se ljube i maze, vode ljubav na javnom mestu!! Tacnije, vec sam napisala-to za vodjenje ljubavi se ISTO odnosi i za heteroseksualne parove! Tu ne pravim nikakvu razliku! Daleko bilo da ne zelim da ih vidim uopste! Ja nisam monstrum, ma kako ti delovala! Wink Laughing

_________________


 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne smatramo te monstrumom (sorry što se ubacujem Mr. Green ). Naprotiv, sve suprotno - barem ja (ne mogu da govorim u tuđe ime Wink ) ! Mada, ovo nije adekvatna tema na kojoj bih ja mogla da iznosim svoje POZITIVNO mišljenje o tebi.

Iskreno, i mene je zanimao odgovor na pitanje koje ti je Carpe_diem postavila. Wink I drago mi je što si homofobična u granicama "normale". Wink

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
ekonomista87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 278
Mesto: Vojvodina, Pancevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro ima tu i homofobije ali svakako da su bili i decko i devojka nije bas prikladno da to rade na plazi. Plaza nije mesto za to!
 
cimlia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 61

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Intimnost je nesto sto se mora dogadjati na intimnom mjestu.U suprotnom bi trebalo takvim prestupnicima naloziti drustveno koristna djela
 
sinner
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Maj 2006
Poruke: 93

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zna se gdje se sta radi!Ako vec neko zeli,onda neka to radi u privatnosti "doma svoga".A sto se tice istospolnih veza-meni je to ok,sve dok mene niko ne dira.A ako je njima dobro-ma meni jos bolje.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Drustvo i istospolne veze Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon