www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Drustvo i istospolne veze
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 7:04 pm    Naslov poruke: Drustvo i istospolne veze Na vrh strane Na dno strane

http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/hrvatska/20060904_2501.php


U Hrvatskoj su uhicene zene koje su "vodile ljubav" na javnoj plazi po danu ,iako su se uznemireni kupaci pobunili.

Dakako, nije Ok da vlada mrznja prema gay ljudima.

No,kakva su prava jednog drustva? Je li u redu da npr. se svatko pred npr.djecom ljubi,dira,itd.? Je li averzija protiv toga = homofobija?

Sto vi mislite?



_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znas kako...Cinjenica da su se devojke medjusobno, kako text kaze, "dirale" itd meni ne smeta ni najmanje. Ono sto mi smeta je sto su to radile na javnom mestu na ocigled prisutnih. Postoji vreme i mesto za sve. Javna plaza u vreme kada jos ima kupaca nije podesno mesto ni za kakve ljubavne egzibicije. Isto bi mi smetalo kada bi se u decko i devojka upustili u sexualne odnose. Znam koliko je uzbudljiv sex na javnom mestu, ali ne pred posmatracima. Mogle su se strpiti dok se plaza isprazni ili naci neko skrovitije mesto.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne smeta mi homosexualitet
(osim sto ima sve manje i manje heterosexualaca
pa nam se time izbor partnera uzasno smanjuje Crying or Very sad )
ali smatram da je vrlo nepristojno
raditi intimne stvari na javnim mestima,pred svima.
nismo (jos) zivotinje,mislim...


Poslednja prepravka: please datum Pon Sep 04, 2006 9:47 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Dejan71
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 305
Mesto: NBGD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ono sto vazi za heterosexualce vazi i za homosexualce, ne vidim zasto tu odmah u startu se postavlja pitanje da nekome smetaju homosexualci i sl....
Kratko i jasno: sex na javnom mestu nije dozvoljen (osim kao sto neko rece, ako ucesnici nisu na nekom "skrivenom" mestu, sto moze da bude jaaaako uzbudljivo...)
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 5:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne smetaju mi sve dok su daleko od mene i mog pogleda...

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
Modesty Blaise
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 19 Mar 2004
Poruke: 98

portugal.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se slazem da homoseksualni parovi imaju slicne povlastice kao i heteroseksualni, pogotovu sto se tice poreskih skala i medicinskih odluka. Ali, dozvoliti im da usvoje decu - to NIKAKO. I kao sto heteroseksulani parovi moraju da imaju obzira prema moralu drustva, ovi homoseksualni ga moraju imati jos vise, jer sigurno nece dobiti vise podrske ukoliko sokiraju okolinu.

Poznajem jedan par, oba muskarca, sa kojima zivi dvanaestogodisnja devojcica koja je cerka jednog od njih iz "prvog (heteroseksualnog) braka". Kako ona moze normalno da odraste uz dva oca koja se maze i ljube pred njom???
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
Znas kako...Cinjenica da su se devojke medjusobno, kako text kaze, "dirale" itd meni ne smeta ni najmanje. Ono sto mi smeta je sto su to radile na javnom mestu na ocigled prisutnih. Postoji vreme i mesto za sve. Javna plaza u vreme kada jos ima kupaca nije podesno mesto ni za kakve ljubavne egzibicije. Isto bi mi smetalo kada bi se u decko i devojka upustili u sexualne odnose. Znam koliko je uzbudljiv sex na javnom mestu, ali ne pred posmatracima. Mogle su se strpiti dok se plaza isprazni ili naci neko skrovitije mesto.

sa ovim se apsolutno slazem...nekako sam izgubila predrasude koje sam nekada imala prema tim istospolnim odnosima...narocito kada su dve devojke u pitanju.No da ne odem u off topic, cinjenica je da postoji vreme i mesto za sve i da nije u redu da recimo ja, koja ucim svoje dete da ne blene u televizor kad u sred filma ubace scenu golisavih ljudi koji vode ljubav, odem sa detetom na plazu a dvoje ili dve ili dvojica nebitno je verglaju na pesku pored mene..mislim nema smisla.Apsolutno mi nikakvu razliku ne cini jesu li to momak i devojka ili dve devojke.Ali smeta mi.

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Modesty Blaise je napisao/la sledeće:
Ja se slazem da homoseksualni parovi imaju slicne povlastice kao i heteroseksualni, pogotovu sto se tice poreskih skala i medicinskih odluka. Ali, dozvoliti im da usvoje decu - to NIKAKO. I kao sto heteroseksulani parovi moraju da imaju obzira prema moralu drustva, ovi homoseksualni ga moraju imati jos vise, jer sigurno nece dobiti vise podrske ukoliko sokiraju okolinu.

Poznajem jedan par, oba muskarca, sa kojima zivi dvanaestogodisnja devojcica koja je cerka jednog od njih iz "prvog (heteroseksualnog) braka". Kako ona moze normalno da odraste uz dva oca koja se maze i ljube pred njom???




a sta to znaci normalno? jel i normalno isto da se muskarac i zena non stop maze i ljube pred detetom? priznaj, i to bude ipak neprijatno...

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja samo da opomenem na vreme, da ne "razvodnjavate" temu! Mnogo je do sad rasprava bilo na temu "sta je normalno" i valjda se to do danasnjeg dana naucilo, mnogo se dokaza iznelo, mnogo cinjenica i ta tema je zavrsena. Ovo sada je nesto drugacija tema, pa vas molim da ne skrecete i ne razvodnjavate! Hvala!


Sto se tice sexa na javnom mestu, pred ljudima, koliko ja znam, to rade samo jos zivotinj! I pojedini imbecili, bez moga, kulture i obraza. A kog pola su ti imbecili-prosto me ne zanima. Sa kim ce ko-njihova stvar. A da li ce na moje oci-to je vec moja stvar. Rolling Eyes

_________________


 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih opravdao vođenje ljubavi na javnom mjestu ni žene i muškarca.To što se dogodilo kao reakcija na vođenje istospolne ljubavi nije homofobija.S kim će neko voditi ljubav između četiri zida lična je stvar i nikada me to nije zanimalo.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
Mladen 7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 94
Mesto: Koprivnica

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je isto svejedno, ali nemam ništa protiv takvih ljudi, svatko je onakav kakav je

_________________
We ride together, we die together, Bad Boys for life
 
ja_i_samo_ja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 104
Mesto: VELIKA GORICA

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ali pazite ovo - na plaži jezera u okolici zagreba nas nekih 300-injak imalo je priliku gledat frajera i žensku za vrijeme sexulanog odnosa i nitko ništa nije rekao, napravio... kao da je sve ok i kao da se ništa ne dešava... a zašto su reagirali kad su istu stvar počele raditi cure? meni se ipak čini da se radi o homofobiji prve klase...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Drustvo i istospolne veze Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon