www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Drustvo i istospolne veze
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
jeKiii
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 13 Dec 2005
Poruke: 46

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni to uzasno smeta! mislim da je grozno to videti na ulici, a nazalost sve cesce se vidjaju ! Sad

 
alex81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 08 Sep 2006
Poruke: 93

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 05, 2007 9:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To nikako ne podrzavam...ali takodje ne mogu da promenim!
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 05, 2007 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne dotiče me to, nisam opterećena time, ne smeta mi ničija ljubav, ničije ponašanje, samo neka mene ne diraju! moja je odluka hoću li ja biti u njihovoj blizini ili ne. A to bi bilo NE.
 
mar4kos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 09 Dec 2006
Poruke: 115

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 6:46 pm    Naslov poruke: w Na vrh strane Na dno strane

iskreno ne smeta mi ali nikad ja ne bi tako nesto pokusao
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam nista protiv toga. Svako ima pravo da radi sta zeli i da bude s kim zeli.
 
kennyZG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 24 Dec 2006
Poruke: 23
Mesto: Split / Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 9:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

klinka je napisao/la sledeće:
alanya je napisao/la sledeće:
Ne smetaju mi, dok ne zele da posvoje decu.

Slazem se,jer djeca trebaju oca i majku za psihicko zdravlje.


sorry, al ovo je najveca glupost koju sam ikada procitao u bilo kojim raspravama vezanih za GLBTT populaciju. po tebi je ocigledno zdravije da dijete gleda kako otac pije i tuce majku, jer eto...ipak ce imati oca i majku. nego da uci od dvoje ljubavnika sto je to tolerancija i ljubav.

ja sam gay i ne sramim se to priznati. ali se sramim sto zivim u zatucanom drustvu koje ne priznaje mene, moje osjecaje, moje potrebe... a jedna od mojih potreba je i ona za potomstvom.

i da...smetalo bi vam da vidite 2 tipa kako se ljube na ulici...a smeta li vam vidjeti curu i decka kako se ljube na ulici? dupli moral je na djelu, je l da? Razz ja nemam problem vidjeti decka i curu kako se ljube na ulici (a to je vecini "normalno"!), pa stoga mi nije problem ni da se ja poljubim sa deckom na ulici (pritom ne mislim na neko slatanje, milovanje itd)...

_________________
So...are you coming or going?
Od cumming and then going...?
Or cumming...and staying?
[Brian 2 Justin, QAF - 1. sezona, 1. epizoda]
 
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam nista protiv...svatko bira svoj put. meni istospolne veze uopce ne smetaju,u stanju sam ih branit od glupih napada

_________________
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni ne smeta, ali mi je to bezvete, ali uvijek kazem tko voli, nek izvoli

_________________
 
milann89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Mar 2007
Poruke: 106
Mesto: Zajechar over the Rainbow!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tolerantan sam ali nalazim na barijeru kod usvajanja deca sa dva oca ili mame. Taj deo u svetskom drustvu je nedopustiv! Ali ovako, vencanja i te stvari, OK sa moje strane. Vatanja na ulici nisu prijatna ni kod str8 ljudi a kod gay...jos uvek se nismo navikli!
 
odiseja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 15

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LaNa83 je napisao/la sledeće:
Ne smetaju mi sve dok su daleko od mene i mog pogleda...

Meni jako smetaju i mislim da vode jednoj sveopstoj kataklizmi
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
sorry, al ovo je najveca glupost koju sam ikada procitao u bilo kojim raspravama vezanih za GLBTT populaciju. po tebi je ocigledno zdravije da dijete gleda kako otac pije i tuce majku, jer eto...ipak ce imati oca i majku. nego da uci od dvoje ljubavnika sto je to tolerancija i ljubav.

kao da svaki otac tuce majku!Pitam se kako bi se jedno dijete npr.u skoli osjecalo,kad ono,svi imaju mamu i tatu,a to dijete ima 2 mame/2 oca...

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
kennyZG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 24 Dec 2006
Poruke: 23
Mesto: Split / Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odrastalo bi u toleranciji, naucilo bi postovati ljude oko sebe. mislim da je to nesto sto je vrlo vrijedno. ne tuce svaki otac majku, al pogledaj samo koliko ima djece kojima su roditelji alkoholicari ili narkomani.....to je dijete jednako stigmatizirano, ako ne i vise, od onih koji bi imali 2 mame/2 tate.

_________________
So...are you coming or going?
Od cumming and then going...?
Or cumming...and staying?
[Brian 2 Justin, QAF - 1. sezona, 1. epizoda]
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Drustvo i istospolne veze Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon