www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Drustvo i istospolne veze
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
lady_blue
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 11 Mar 2007
Poruke: 160

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svako ima pravo na svoj zivot i svoj izbor... ali zar nije prirodnije da par cine muskarac i zena... Wink


_________________
*****
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kennyZG je napisao/la sledeće:
odrastalo bi u toleranciji, naucilo bi postovati ljude oko sebe. mislim da je to nesto sto je vrlo vrijedno. ne tuce svaki otac majku, al pogledaj samo koliko ima djece kojima su roditelji alkoholicari ili narkomani.....to je dijete jednako stigmatizirano, ako ne i vise, od onih koji bi imali 2 mame/2 tate.


Da,kao sto velis ,jednako stigmatizirano...i tu je "kvaka"...
Ja ne zelim nikoga vrijedati,no mislim ako gay paru nije moguce bioloski da ima dijete,ne treba forsirati...bez uvrede.

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
stimi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 02 Dec 2002
Poruke: 148
Mesto: off

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 8:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisu to trebali na javno mjesto da rade,zato ima druga mjesta,jer to tu nije.A sta ce ko da radi ili skim to je njegova stvar ili njena.
 
kissuzana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 30 Maj 2006
Poruke: 200
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 1:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dok nisu u mom,ne smetaju mi

_________________
ja sam suzana , a ti??????
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Drustvo i istospolne veze Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon