www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vasi omiljeni P2P programi
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 3:01 am    Naslov poruke: Vasi omiljeni P2P programi Na vrh strane Na dno strane

Koji koristite P2P program i zasto..................zbog cega se basw on razlikuje od svih ostalih.....ja recimo koristim e-mule jer smatram da je to jedan od retkih programa koji ima izuzetno obiman broj fajlova.........na njemu mozete naci skoro sve sto vam treba......


_________________


Love don't let me go
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eMule v0.47a.
Zasto? Navika je cudo.
Samo trebalo bi da ima vis eopcija oko toga kome JA hocu da dozvolim da upload-uje sa mog racunara odnosno da banujem koga ja hocu.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LimeWire sam koristio mada sam odustao od p2p-a i presao na HUB-ove (mada po meni tu nema neke razlike al neki kazu da ima). Ja sam se zalepio za DC++ Very Happy
 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cujem da je taj eMule jedan od najpopularnijih (ako ne i najpopularniji) p2p programa, ali je meni on jednostavno ocajan. Ne pamtim da li sam sa njega skinuo jedan jedini fajl... Dok sa druge strane koristim Shareazu nekoliko godina, i potpuno sam zadovoljan! Tako da je to meni omiljeni program. U poslednje vreme sam poceo da koristim i Lime Wire, i nemam uopste zamerki. Jedino je brzina downloada malo sporija, ali mi nije problem da sacekam koji minut vise.
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za e-mule je najznacajnije da u download selekciju stavis minimum 10 fajlova........inace...po meni....E-mule sluzi samo onim korisnicima koji imaju 24h pristup internetu.....

_________________


Love don't let me go
 
Kobass
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jul 2006
Poruke: 189

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koristim e-mule i meni je ubedljivo najbolji program! Ima SVE, lepo skida....sve pesme se mogu skinuti vrlo brzo, a verujte mi ima apsolutno sve!
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, zavisi dosta od ukusa...
Za Donky mreze koristim emule, a za torrente utorrent.
Ovo mi se, za sada, pokazalo kao najbolja kombinacija...

Torrent mi se vishe svidja od emule zato shto je manje chekanje, skoro da ga i nema, ali zato emule ima mnogo lepshi sistem pretrage...

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
zigiman47
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 90

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DC++ za preuzimanje manjih fajlva do 100mb je zakon plus dosta ima nasih i bosanskih hobova
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 9:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shareaza ubedljivo najbolji program moze sve ono sto drugi programi ne mogu...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih se bash slozio...
Shareazi curi memorija na sve strane.
Oduzima ogromno procesorsko vreme.
I sama je jako velika osim curenja memorije.

Jeste da je hibrid torrenta, mazge i emule, ali ni jedan od protokola nije uradjen kako treba.
Ono, lepo je nashminkana, ima koju zanimljuvu opciju, ali jednostavno nije kompletna.

Da napomenem da verzije novije od 1.8.10.4 nisam, tako da je mogce da se neshto i promenilo.

E bash cu da skinem poslednju i da vidim... Wink

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vaxter je napisao/la sledeće:
Ne bih se bash slozio...
Shareazi curi memorija na sve strane.
Oduzima ogromno procesorsko vreme.
I sama je jako velika osim curenja memorije.

Jeste da je hibrid torrenta, mazge i emule, ali ni jedan od protokola nije uradjen kako treba.
Ono, lepo je nashminkana, ima koju zanimljuvu opciju, ali jednostavno nije kompletna.

Da napomenem da verzije novije od 1.8.10.4 nisam, tako da je mogce da se neshto i promenilo.

E bash cu da skinem poslednju i da vidim... Wink
pa ja se ne bi slozio s tobom doduse neznam koju si ti verziju sareaze koristio al ja vec 6 meseci korristim v2.2.1.0 i fenomenalno mi radi ,ne guta mi memoriju ko sto ti kazes ne uzima mnogo procesor a sto se tice njene velicine teska je 15mb ja bas nisam siguran da je too veliko jedino ako nemas hd od 4 ili 8gb ja imam od 80gb tako da mi 15mb ne predstavlja prob
sto se tice skidanja guta vezucrpi je do poslednje kapi(kad se skidaju torent fajlovi) to joj je i mana i prednost prednost je sto ja sa svojom 128k vezom mogu da skinem film od 700mb za 3 sata al zato mi je tokom 3 sata otvaranje straanica sporo ko na 56k modemima na staroj centrali al 700mb za 3 sata pa tu nema sta da se prica i to s 128k vezom mislim da sdalje nemam sta da pricam...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Savior
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 06 Okt 2004
Poruke: 3316

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Azureus je za mene najbolji, a ponekad skidam i sa eMule Expert Version.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Vasi omiljeni P2P programi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon