www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vasi omiljeni P2P programi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
lavtolstoy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 226
Mesto: Roma

italy.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

M@RCHELLO je napisao/la sledeće:


Sta se desava sa winmx-om ?
Ne radi u zadnje vreme
ma radi odnedavno opet al' nema ništa...
imesh mi je zasad ok, skida maximalno


 
Eniac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Sep 2002
Poruke: 183
Mesto: Niz Reku Zivota Plovim

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LimeWire mada me smara sto je Java based jer se meni resetuje komp kad gasim java program... ne znam sto ali eto... inace to je zvanicno najbrzi p2p program...
 
hristinadj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 24 Nov 2006
Poruke: 53
Mesto: Nish

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eMule i utorrent
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 4:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vidim niko nije pomenuo ali ja koristim, bearshare i prezadovoljna sam njime, iako sam na dial up-u....

svi hvale e mule ali kao sto rece neko na pocetku teme, ja ni jedan fajl do sad nisam skinula odate Rolling Eyes

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
vidim niko nije pomenuo ali ja koristim, bearshare i prezadovoljna sam njime, iako sam na dial up-u....

svi hvale e mule ali kao sto rece neko na pocetku teme, ja ni jedan fajl do sad nisam skinula odate Rolling Eyes


Bearshare je stvarno extra koristiti kada korisnik ima manji protok...recimo 56 ili 64k.....jer bearshare skoro uvek koristi maksimum iz onoga sto skida...dok e-mule to ne radi......a i ne moze...jer radi na brdu servera.....moj neki zakljucak je da se e-mule najvise isplati ako je korisnik 24h celog meseca prikopcan na internet i ima brzine vece od 128k.......

_________________


Love don't let me go
 
Dushan_maestro
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2006
Poruke: 33

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristim Ares i po meni je on najbolji, plus ti poveca download (ja sa 128k ne skidam ispod 21 kb), plus ima skoro sve...

A limewire je chist shit, imam pro verziju i ni po chemu se ne razlikuje od one obichne lite...
 
red_devil
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 330

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LimeWire
DC++

_________________
<--- Znaš Me, Znam Te --->
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 9:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Share aza is the best.... 8) 8) 8)

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koristim DC++ i eMule...

DC++ za muziku, a eMule za programe ( tu sam jedino nasao recimo neke programe za programiranje PLC-ova)

Inace, stoji to da je eMule neupotrebljiv onima koji nisu 24 h na netu, jer se zaista dugo ceka na skidanje, posebno ako su programi veliki Confused

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
kopmania
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 762
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 6:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BitCOmet je najbolji po meni

_________________
Uzivaj u skijanju dok mozes
 
lukawar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 28 Feb 2007
Poruke: 39

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eMule 0.47c je zakon
nema boljeg od toga, imam u podrumu kompjuter koji ima gore xp i vrti samo eMule po cijeli dan
 
Nikolakej
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 134
Mesto: Cacak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eMula isqusno zavrsava posao xD
Ali tu je i Lime Wire i to nije lose,ali ja sam ipak za eMulu XD
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Vasi omiljeni P2P programi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon