www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Van Gogh
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 10:12 am    Naslov poruke: Van Gogh Na vrh strane Na dno strane

Hm, ne znam kako je propusteno da se prokomentarise nov album Van Gogha,i uopste njihov rad.

Ja licno sam novim albumom jako jako prijatno iznenadjena.
Mozda sam subjektivna posto ih godinama slusam,al svako ko malo voli ovu vrstu muzike, zaista mora da skine kapu

Moj favorit je Ludo,luda.Odlican spoj narodnog melosa i zdravog roka.

A inace, kad cujem stare hitova,tipa Neko te ima nocas, Brog od papira, Za godine tvoje, Haleluja itd,itd, ne ostajem da mirujem Very Happy



_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 10:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eto vidi stvarno, nisam ni ja ukapirala da ih nema..doduse mislila sam da sam negde vec pisala o njima, ali moguce lako da sam pobrkala teme Embarassed Laughing Sva sala na stranu grupa koju sam volela i pre X godina , grupa ciji sam ceo album skinula i slusala danima bez prekida dok nisam dobro utvrdila gradivo Smile Spisak razloga je jedna od pesama koja je mene onako bas podigla, mada ima tu dosta lepog materijala.Odredjeni ljudi koje znam ,koji su u proslosti voleli Van Gogh kazu da su razocarani melosom koji su na ovom CD-u predstavili, ali se meni zaista dopao album..skidam kapu Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
ana111
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 496

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja slusam Van gogh vec godinam..prethodni album i nije bio bas po mom ukusu i kada je izasao novi,nisam znala sta da ocekujem.Priznajem,pozitivno sam iznenadjena.Danima sam slusala disk i najvise mi se dopadaju emigrant,vrteska i plastelin.
 
vujke13
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Dec 2005
Poruke: 239
Mesto: Subotica/ Novi Sad/ Podgorica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 07, 2006 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema boljeg benda na nashim prostorima!
Extra sam subjektivan, Neko te ima je moja himna, ne mogu bez te pesme!
A novi album je ok, vrteshka i dishem su prejake pesme...
Swaka chast za temu.
Nije bolja do sada otwarana.

_________________
Vujanic je zakon
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 5:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam grupu "Van Gogh", ali moram ovo da kazem.
Mozda zbog toga sto se bavim lingvistikom i sto imam sluh za glasove, ali sam primetio u pesmi "Spisak razloga" da pevac kotrlja R. Very Happy Obratite paznju na to. Wink

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:
Obozavam grupu "Van Gogh", ali moram ovo da kazem.
Mozda zbog toga sto se bavim lingvistikom i sto imam sluh za glasove, ali sam primetio u pesmi "Spisak razloga" da pevac kotrlja R. Very Happy Obratite paznju na to. Wink


Đule kotrlja R i kad pije kafu i priča sa društvom, tj. ne zna da kaže R i to je jako slatko Very Happy , ne samo u pesmi "Spisak razloga", ne znam kako si to tek sad primetio Wink

Elem, novi album je odličan, kao i prethodni uostalom Very Happy Svaka čast, kvalitet ne izostaje niti manjka, naprotiv Wink Prepoznatljiv zvuk, a uvek nov i izuzetan Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
coco_bill je napisao/la sledeće:
Obozavam grupu "Van Gogh", ali moram ovo da kazem.
Mozda zbog toga sto se bavim lingvistikom i sto imam sluh za glasove, ali sam primetio u pesmi "Spisak razloga" da pevac kotrlja R. Very Happy Obratite paznju na to. Wink


Đule kotrlja R i kad pije kafu i priča sa društvom, tj. ne zna da kaže R i to je jako slatko Very Happy , ne samo u pesmi "Spisak razloga", ne znam kako si to tek sad primetio Wink

Elem, novi album je odličan, kao i prethodni uostalom Very Happy Svaka čast, kvalitet ne izostaje niti manjka, naprotiv Wink Prepoznatljiv zvuk, a uvek nov i izuzetan Wink

E da, otkako slusam van Gogh, covek ima problema sa izgovorom slova R samo se negde manje negde vise primecuje Wink samo sto po meni ni u kom slucaju to ne umanjuje kvalitet pesama i njegovog izvodjenja... Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma bas tako Pinki, nije mi jasno kako to do sad Coco nije primetio
Djuletov prepoznatljivi rrrrrrrrr.
Bas je slatko, a posebno kad prica ovako ne da peva

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 6:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam. Very Happy 500 puta sam slusao Djuleta i tek sada sam to primetio.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Van Gogh je ovaj album fenomenalno uradio.....znaci extra mi je!
Pesma Ludo,luda i Plastelin su odlicne...a stare pesme su najbolje,mada i ove su!

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
DeKom
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 01 Sep 2006
Poruke: 183
Mesto: nis

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Album je uradjen dobro i malo vise komercijaniji.

_________________
 
ana111
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 496

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:
Ne znam. Very Happy 500 puta sam slusao Djuleta i tek sada sam to primetio.



ja od kad znam za Djuleta znam i za njegovo rrrrrr,ali prvi utisak nakon preslusavanja albuma "kolo" bio mi je da se rrrrrr cuje vise nego ikada.I mislim da je to namerno uradio..Bas mu super "stoji" Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Van Gogh Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon