www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gaga021 danas slavi rodjendannn!!!:) jupiiiiiiiiiiiiiiii :)
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 1:10 am    Naslov poruke: Gaga021 danas slavi rodjendannn!!!:) jupiiiiiiiiiiiiiiii :) Na vrh strane Na dno strane

Iako sam ti vec licno cestitao...nije na odmet i ovako Very Happy .. :new-bday: zelim ti da budes zdrava,srecna i uvek tako nasmejana,da se i dalje druzimo i da ostanes takav pozitivac koji je uvek za neko zezanje,za smeh do suza..da i dalje na domacem.de budes jedna od meni najdrazih clanica jos mnoooogo mnooogo godina!!!!
:occasion6: :occasion9:


 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Draga moja prijateljice,

Evo posto me je misko pretekao da napravi prvi cestitku ja cu posle njega da ti cestitam sve najbolje u daljem zivotu i jos mnogo mnogo rodjendana a za ostalo ce se andjeo u tvojoj dusi potruditi da napravi sve najbolje.

Kiss.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
..::[ TuCko ]::..
~Brat Slatke Breskvica~
~Brat  Slatke Breskvica~



Godine: 35

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 11008
Mesto: Novi Sad/Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bili su brzi, dok doputova do Zajecar neko je bio brzi...

posto sam i ja cestitao vec, nije na odmet jos jednom...

Srecan rodjendan, zlim ti sve najbolje u daljem izvotu, pre svega zdravlje, srecu pa ljubav, pare... itd.

Neka ti osmeh na licu bude prepreka svakom zlu,ljubav u srcu neka ti vecno gori,da ti se ostvare sve zelje i snovi,zelim ti ja.

Neka ti svetlost ovog dana obasja dusui ispuni je najdivnijim osecanjima. Neka ti bog podari sve sto nemas a sacuva ono sto imas i volis! SRECAN RODjENDAN

_________________
acronis
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Draga moja Gago...ljubim ja tebe i zelim ti srecan rodjendan. Budi mi ziva, zdrava i nasmejana. Ostalo ce doci samo po sebi.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 8:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Draga Gaga sretan ti rodjendan i od mene, i da mi budis ziva i zdrava

_________________
I C E M A N
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 8:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@miskopisko
@..::[ TuCko ]::.

Najboljiste nema sta dragomije sto sam vas juce upoznala provela sam sa vama savrsen dan bas steme sinoc obradovali i iznenadili kada sam dobila od vas cestitke nadam se dacemo se jos koji put videti i nastaviti druzenje kao i dosada veliki poljubac za vas Razz Wink
@Boky druze moj hvala ti puno nadam se dacu i tebe upoznati jer si super drug i pravi prijatelj Razz Wink
@nastasenjka drugarice moja hvati puno veliki bubac za tebe Razz Wink
@Sascha336 druze hvala puno od srca Razz Wink

Velika cmoka za sve vas Razz Razz Wink

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja



Poslednja prepravka: gaga021 datum Sre Sep 06, 2006 1:28 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 8:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lipa moja, želin ti od srca sve najbolje i da ti se svi snovi ostvare. Ljubin te.



 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gagooooo,pa srecan rodjendan... Very Happy sve najbolje i da ti se sve zelje ispune,da budes srecna,zadovoljna,uspesna...sve cestitke od srca...Wink

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Vile drugarice hvala puno Razz Wink
@PiNkLaDy drugarice hvala ti puno dragomi je sto sam te upoznala divna si osoba nadam se dacemo nastaviti druzenje
Velika Cmoooookkkkaaaaaa :zagrljaj: :redlips2:

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Draga moja Gago, neka ti je srecan rodjendan i sta drugo das ti pozelim osim ostvarenje svih tvojih najvecih,pa i najskrivenijih zelja jer ti to svakako zasluzujes!!!!!!!!!!! Ne poznajem te ne znam koliko, osim ovo odavde sa domaceg ali sam stekla utisak da si jedno divno stvorenje, dobar prijatelj i dete u dusi, a takvi ljudi zaista zasluzuju svu srecu ovoga sveta..pa neka ti to bude moja rodjendanska zelja!!!!!!Srecan ti rodjendan!

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Happy birthday i od mene Very Happy Želim ti sve naj, naj od srca, budi nasmejana, voljena, zdrava, uspešna, vedra, a ostalo ćemo lako Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogledaj u zvezde, sve ce ti reci
one te vode ka tvojoj sreci
kad imas srece sve ti je lako,
a ja bas zelim da ti bude tako.
Srecan rodjendan Very Happy


_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Gaga021 danas slavi rodjendannn!!!:) jupiiiiiiiiiiiiiiii :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon