www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fudbalski fan-ovi sa prostora bivse SFRJ
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Za koga navijate u fudbalu ?
Zvezdu
46%
 46%  [ 7 ]
Partizan
26%
 26%  [ 4 ]
Dinamo Zagreb
6%
 6%  [ 1 ]
Hajduk Split
6%
 6%  [ 1 ]
FK Sarajevo
13%
 13%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 15

Autor Poruka
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 4:00 am    Naslov poruke: Fudbalski fan-ovi sa prostora bivse SFRJ Na vrh strane Na dno strane

Za sve fudbalske fan-ove sa prostora bivse SFRJ......vrsi se anketa.......koji klub sa domaceg.de ima najvise pristalica....da li je to Zvezda,Partizan,Dinamo,Hajduk Split,FK Sarajevo......ili neki drugi...........Da vidimo koji fudbalski klub ima najvise pristalica na sajtu domaceg.de


_________________


Love don't let me go
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 7:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za uvek Zvezda " Yu never walk alone" Mr. Green

_________________
I C E M A N
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zar nam treba glasanje da bismo znali da nasa Zvezda ima najvecu armiju navijaca, ovde i svuda drugde!!! Very Happy

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
DeKom
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 01 Sep 2006
Poruke: 183
Mesto: nis

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaista je cinjenica da Zvezda na ovim prostorima ima najvise navijaca.
Mislim da je to nebitno bitnijije je kakvi su ti navijaci.
Na ovim prostorima dekazano je da su navijaci Partizana i Zvezde najverniji i najprivrzeniji svom klubu!
Grobari su ipak sa nijansu bolji kada gledam ovako objektivno i realno.

_________________
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DeKom je napisao/la sledeće:
Zaista je cinjenica da Zvezda na ovim prostorima ima najvise navijaca....
Grobari su ipak sa nijansu bolji kada gledam ovako objektivno i realno.


Hehehe...bas si me nasmejao sa ovim tvojim "objektivno i realno" Laughing Laughing Laughing ...Posebno moze biti realan neko ko navija za Partizan a bira izmedju Zvezde ili Partizana Rolling Eyes
Cinjenica je da Zvezda pravi najbolje koreografije na ovim prostorima, da pravi najbolje bakljade...Zvezda, uvek jedna i jedina, najbolja =D>

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DeKom je napisao/la sledeće:
Zaista je cinjenica da Zvezda na ovim prostorima ima najvise navijaca.
Mislim da je to nebitno bitnijije je kakvi su ti navijaci.
Na ovim prostorima dekazano je da su navijaci Partizana i Zvezde najverniji i najprivrzeniji svom klubu!
Grobari su ipak sa nijansu bolji kada gledam ovako objektivno i realno.


ma hajde molim te, Rolling Eyes Laughing 8)

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi sam koji nije glasao za Zvezdu!
Od trenutnih 5 glasova Zvezda ima 4 (80%) a Dinamo Zagreb 20% iliti 1 glas. MOJ!

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DeKom je napisao/la sledeće:
Zaista je cinjenica da Zvezda na ovim prostorima ima najvise navijaca.
Mislim da je to nebitno bitnijije je kakvi su ti navijaci.
Na ovim prostorima dekazano je da su navijaci Partizana i Zvezde najverniji i najprivrzeniji svom klubu!
Grobari su ipak sa nijansu bolji kada gledam ovako objektivno i realno.


Stvarno ne znam odakle ti ovaj zakljucak,ali sta je - tu je....To je tvoje misljenje.......realno,sa ovih prostora,zvezda ima ubedljivo najbolju ekipu i najbolje odnosno najvernije i najbrojnije navijace,sto trenutno i sama ova anketa za sada pokazuje..........Samo jedna je Zvezda

_________________


Love don't let me go
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Onaj koji ne vjeruje da Crvena Zvezda ima najbolje navijače, neka samo malo pogleda po netu pa če da nađe gdje sve Delije prate Zvezdu, brojnost na gostovanjima, a da ne kažem da je zahvaljujući Delijama, daleko največi posjet u prvenstvu Srbije ima FK Crvena Zvezda! Najbolja organizacija, največa homogenost navijaćke tribine, koreografije, bakljade i pjesme su samo jedan pokazatelj, kakvi navijaći su Delije!

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 07, 2006 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

konjanik je napisao/la sledeće:
Onaj koji ne vjeruje da Crvena Zvezda ima najbolje navijače, neka samo malo pogleda po netu pa če da nađe gdje sve Delije prate Zvezdu, brojnost na gostovanjima, a da ne kažem da je zahvaljujući Delijama, daleko največi posjet u prvenstvu Srbije ima FK Crvena Zvezda! Najbolja organizacija, največa homogenost navijaćke tribine, koreografije, bakljade i pjesme su samo jedan pokazatelj, kakvi navijaći su Delije!


Svaka cast.....pogotovo je dobro kada ovakve reci dodju od nekoga ko nije iz Srbije i sve ovo posmatra sa jednog nepristrasnog aspekta

_________________


Love don't let me go
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 07, 2006 8:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

M@RCHELLO je napisao/la sledeće:
konjanik je napisao/la sledeće:
Onaj koji ne vjeruje da Crvena Zvezda ima najbolje navijače, neka samo malo pogleda po netu pa če da nađe gdje sve Delije prate Zvezdu, brojnost na gostovanjima, a da ne kažem da je zahvaljujući Delijama, daleko največi posjet u prvenstvu Srbije ima FK Crvena Zvezda! Najbolja organizacija, največa homogenost navijaćke tribine, koreografije, bakljade i pjesme su samo jedan pokazatelj, kakvi navijaći su Delije!


Svaka cast.....pogotovo je dobro kada ovakve reci dodju od nekoga ko nije iz Srbije i sve ovo posmatra sa jednog nepristrasnog aspekta


ili me ebavaš ili misliš ozbiljno, ne znam! u svakom slučaju istina je!

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 07, 2006 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

konjanik je napisao/la sledeće:
M@RCHELLO je napisao/la sledeće:
konjanik je napisao/la sledeće:
Onaj koji ne vjeruje da Crvena Zvezda ima najbolje navijače, neka samo malo pogleda po netu pa če da nađe gdje sve Delije prate Zvezdu, brojnost na gostovanjima, a da ne kažem da je zahvaljujući Delijama, daleko največi posjet u prvenstvu Srbije ima FK Crvena Zvezda! Najbolja organizacija, največa homogenost navijaćke tribine, koreografije, bakljade i pjesme su samo jedan pokazatelj, kakvi navijaći su Delije!


Svaka cast.....pogotovo je dobro kada ovakve reci dodju od nekoga ko nije iz Srbije i sve ovo posmatra sa jednog nepristrasnog aspekta


ili me ebavaš ili misliš ozbiljno, ne znam! u svakom slučaju istina je!


Zasto bi te ebavao...pa naravno da mislim ozbiljno...ja sam uvek ozbiljan

_________________


Love don't let me go
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Fudbalski fan-ovi sa prostora bivse SFRJ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon