www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zlata Petrovic
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
Sekazauvek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Maj 2006
Poruke: 169

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 11:57 pm    Naslov poruke: Zlata Petrovic Na vrh strane Na dno strane

da li vam se svidja kao pevacica, da li imate neke pesme sto volite od nje. Meni je Zlata sasvim Ok pevacica i ima par pesama koje su dobre kao Zagusljivo & Vodicemo mi Ljubav

 
ana111
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 496

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 07, 2006 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

o njoj ne mislim nista lepo..niti mi se svidjaju njene pesme,ni kako peva,ni kako izgleda..bas nista.jedino mi je zanimljiva kao fenomen(a kad malo bolje razmislim,nije ni tako-jer ne moze biti fenomen,kad je kod nas takvih ''fenomena" koliko hoces)-neko ko je sa takvim glasom zaradio gomilu para i to pevajuci..
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 07, 2006 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima loš glas totalno! Al dobra je pjesma Vodićemo mi ljubav....onako, da se poslušat. Ostale su bezveze
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 07, 2006 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni iskreno receno nije jasno bas ko slusa njene pesme,al boze moj
Izgleda bas kao kafanska pevacica.
Al na sve mi je simpaticna.Citala sam i gledala par intervijua sa njom i komentare drugih koleginica joj i vidim da je svi maksimalno gotive.
Znaci,lose peva al je izgleda zanimljiv lik Rolling Eyes

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
ana111
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 496

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e tu si upravu-izgleda je stvarno koleginice gotive..kazu da je lik.
 
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema nikakvog stila za oblačenje, mislim da kad bi se normalno i prikladno sebi obukla ne bi izgledala baš loše, ima lijepu kosu.
A inače pjesme su joj živa katastrofa.

_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 10:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Silom prilika gledala sam emisiju u kojoj je ona izmedju ostalih bila gost. Zena je ocajna kao pevacica..mislim niti volim njene pesme niti njen izgled, niti stil pevanja, ama bas nista..a tek stajling, kako danasnja estrada voli da kaze...mislim uzas nevidjeni.Ipak, slazem se sa konstatacijom da je ljudi sa estrade strasno gotive. Kazu da je kao covek nevidjeni zmaj. U sustni , ne cudi me.Eto pogledajte recimo Marinu Zivkovic koju inace kao pevacicu organski ne podnosim, ali sam u emiji u kojoj je bila gost Isidora Bjelica videla i njenu drugu stranu i cula da zena recimo fantasticno peva zabavnjake, da slusa klasicnu i dzez muziku, ali zato mesa po stolovima za lovu..Zlata doduse cisto sumnjam da slusa zabavnjake, ali mislim ne mogu je oceniti kao osobu na osnovu muzike kojom se bavi, ali htela sam samo reci da vrlo casto gajimo predrasude prema osobama zbog posla kojim se bave, pa tako i recimo Zlata mi je nevidjeno antipaticna kao lik, ali ocigledno kao covek jeste sasvim drugacija Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 04, 2006 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se uopste ne svida,niti pesme niti izgled,da nije bila sa pejom nebi danas toliko bila popularna...nju samo pesma "placi moli" je proslavila i to je sve...
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 12:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se svidja njen glas, iskreno ne verujem da postoje mnoge pevacie koje bi pevala kao ona. Ali izgled Neutral nije to to, ne svidja mi se uopste.
Kao lik neznam kakva je, al ako je ljudi gotive, Rolling Eyes to mora nesto da znaci
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nju ne gotivim bas nesto ima dobri pjesama kao "Dodji da mi ruke grejes" ali nemogu da ju gledam pogotovo posle svega sta sam vidjela u novinama "Skandal"!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Zlata Petrovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon