www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto imate bas taj auto...?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 07, 2006 11:39 pm    Naslov poruke: Zasto imate bas taj auto...? Na vrh strane Na dno strane

Zasto imate bas taj auto...? Da li je tu presudilo to sto volite kvalitet,to sto nemate para za nesto bolje,prakticni ste..ili nesto drugo?

 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 10:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Khm, khm, koji taj druze? Mislis na ovaj na svojoj fotografiji? Rolling Eyes
Da pocnem.
Kupio sam sebi FIAT Seicento Abarth godine 2001.
Karakteristike su sledece:
Zapremina motora: 1108 cm³
Broj cilindara: 4
Izduvni gasovi: Evro 3
Ima vec fabricki ugradjene spojlere i aluminijumske felne. Od sve dodatne opreme sto se za vreme porucivanja moglo da poruci nema samo klima-uredjaj iliti "erkondisn". Sada, kupio sam ga jer zivim u velikom gradu, srazmerno velikom, i zato sto njemu nikada nemas neko pametno mesto za parkiranje da nadjes. Morao sam prakticno da mislim. Novac sam imao i za nesto "kvalitetnije", samo sam ubedjeni FIATista tako da je odluka lako pala.
Potrosnja se krece oko 5,5 do 6,5 litara. Ako se "gazi", zna da bude i do 7,5 litara bezolovnog od 95 oktana.
Do sada presao bez velikih problema oko 175000 kilimetara.
Rezime: Zahvalan auto sa malim ulaganjima. Osim ako se ne "budzi".
Inace sada izgleda slicno ovome Arrow


_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
nesa1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 13 Apr 2006
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ford Fiesta kupljena je zato sto Extra izgleda mali auto nema problema sa parkiranjem po gradu malo trosi...
Jednom recju Mali Sportski Auto...


_________________
FOOORD ZAKOOON
NST-club
San mog zivotaaa
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@nesa1-jel ta fiesta ima dizel ili je benzinac?e sad sve zavisi koje je godiste...cini mi se da su starije fieste manje?
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mitsubishi Galant - zato sto se svidjao supruzi Mr. Green
Honda CRV - zato sto se svidjala supruzi Mr. Green

A zasto su se ti auti svidjali zeni - e to pitajte nju! Mr. Green

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
nesa1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 13 Apr 2006
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

miskopisko je napisao/la sledeće:
@nesa1-jel ta fiesta ima dizel ili je benzinac?e sad sve zavisi koje je godiste...cini mi se da su starije fieste manje?

Benzinjara 89god moja je 3 a i 4 i ako se nevaram i 5 su potpuno iste

_________________
FOOORD ZAKOOON
NST-club
San mog zivotaaa
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja isto imam fiat seicento ali od 2004 godine...uzela sam taj auto jer je bio nov i kostao je oko 7000 evra(to kad sam polozila za auto),nije bio skup za tako nesto...za parkiranje je praktican...mada kasnije bih zelela da kupim nesto modernije...recimo peugeot 207cc je strava Wink
 
lary_king
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja trazio neki polovnjak a kupio nov Chevrolet Kalos
Sta da ti kazem-sudbina!!! Very Happy

_________________
DON KING
 
himalaja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 28
Mesto: Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 2:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam toyotu celicu 1.6i 16v
samo vozim toyote jer me nikada nisu izneverile na putu ili u gradu ili bilo gde, jako pouzdani automobili sa jako kvalitetnim motorima a jos i volim sportske automobile pogotovu celice i supra tako da je to objasnjenje poz
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

himalaja je napisao/la sledeće:

samo vozim toyote jer me nikada nisu izneverile na putu ili u gradu ili bilo gde, jako pouzdani automobili sa jako kvalitetnim motorima a jos i volim sportske automobile pogotovu celice i supra tako da je to objasnjenje


Samo shto imaju tendenciju da "izgore od muke" kad ih nacepim Twisted Evil Laughing

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
himalaja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 28
Mesto: Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e bole bole ti sta uzmes da vozis to nece da prezivi ni dva dana SmileSmileSmile
poz za tebe brate

p.s. ne dam ti vise auto da vozis Very Happy
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 6:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

acura el--zato sto je cale kupio. Mr. Green

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> Zasto imate bas taj auto...? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon