www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prijateljstvo ili ljubav
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
binla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 2:18 am    Naslov poruke: Prijateljstvo ili ljubav Na vrh strane Na dno strane

Kome ce te verovati prijatelju ili devojci a oboje se ponasaju toliko cudno da mozda ne treba verovati nijednom.


_________________
labin
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 12:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je tako opsirno pitanje, da tesko da ces dobiti pravi odgovor! Rolling Eyes
To moze da zavisi, od toliko stvari, da mi treba pola dana da ih navedem! Zanimljiva je tema kao tema, ali daj neku konkretnu situaciju! Ako smo u vezi sa tom nekom osobom, KOLIKO?! Ako tog druga znamo KOLIKO? Ako nas je neko od njih, ranije slagao ili prevario? Ako...................zavisi od mali zilion stvari. Daj malo konkretnije pitanje! Wink

_________________


 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi sta podrazumevas pod tim cudno,uostalom ne veruj ni jednom ni drugom ako slutis nesto vec trazi odgovor od nekog treceg

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
binla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 12:20 am    Naslov poruke: Malo da pojasnim Na vrh strane Na dno strane

Jako dobro poznajem druga toliko da nikada ne bih pomislio da bi on pokusao nesto da me zezne kada je u pitanju neka devojka pa cak i ako je ona bila i semi sa njim,ona je se ponasala extra prema meni,ponasala se kao da je bas stalo do mene,onda mi drug isprica sta je njemu rekla sto je znacilo da odmah treba da je sustnem sto je se i desilo ali onda posle svega ona zivka mene govori da joj jeste stalo do mene i da je on hteo da nas posvadja i da cak hoce da se suoci sa njim i da ja to sve vidim,mislio sam da ne postoji situacija koja ce me zbuniti u zivotu ali sam se zeznuo, jedno je sigurno neko me je lagao a ja moram da isteram ko!!
Inace pricu sam malo karikirao jer kada bih detaljisao koje su tu situacije desavale pocelo bi da lici na roman!! Rolling Eyes

_________________
labin
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 10, 2006 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa mislim da treba da se suoce pred tobom ko sto je ta drugarica i rekla a mislim da samim tim sto je ona to rekla govori u prilog da je najverovatnije ona u pravu.......
pitanje je dal se on plasi tog suocavanja i sta on misli o tom suocavanju ako ga se plasi znaci da te je lagao.....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
ivaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 192

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uvek prijatelju!!!!!!!!!!
 
Ivica 36
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 108

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treba provjeriti oboje, ljudi su zavidni i puno lažu
 
Srculence101
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 135

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 16, 2006 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treba poverovati oboje ali ih i proveriti jer oboje znaju da lazu i to pricam iz iskustva..
 
slatkica87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 141

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 2:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ni jednom ni drugom
- dokazima -
 
majadim
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 16 Sep 2006
Poruke: 751
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam najboljeg muskog prijatelja kome poveravam sve svoje tajne koje se ticu mog decka,i koga gledam kao prijatelja i ako je neodoljiv po zenski pol.a svom decku takodje govorim sve jer je i on u neku ruku moj prijatelj kome mogu da se poverim i sa kojim imam i vise od prijateljstva
 
Gravedigger_girl_4ever
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Sep 2006
Poruke: 124

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prijatelj je jako bitan, ali samo ako je pravi ati to ne mozes da saznas jer nikad coveka ne mozes da upoznas dovoljno...

Prvo verujes sebi!
Prijatelju ako vise verujes, ti ne znas da li on koristi tvoje bezgranicno poverenje....
Decku/devojci.... I mozes i ne mozes jer ne znas da li te on laze ili pokusava da ti otvori oci da shvatis kakvog "prijatelja" zaista imas.....

Najvaznije je verovati SEBI, pa tek drugima!!!!!! Treba prvo da rascistis sa sobom kako i sta, pa tek onda sa drugima, ali nikad ne dozvoliti da do kraja poverujes nekoj osobi!!!!!!! KO god da je u pitanju!!!!!!!!!!!! [B]

_________________
Grobarka
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 27, 2006 5:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Suoci ih...tako ces najbolje videti ko ce se kako ponasati...al budi spreman na to da su devojke mnogo bolje glumice nego sto muskarci mogu da iskuliraju kad im najbolji drug posumnja u iskrenost...

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Prijateljstvo ili ljubav Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon