www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Šta stvarno volite da vidite na muškarcu???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
L_A_Z_Lj_I_V_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: pakao :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 16, 2006 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CIPELE....ako pogledam i vidim neke patike,josh prljave...slog me strefi.....po ukusu cipela koje je odabrao mogy ga procitati :p


_________________
pricace ti jednom mozda kako sam ja bio stosta..pile moje..pache moje malo....mudrovace badavani kad me nema da se branim..da sam blizu ne bi im se dalo...
 
Gravedigger_girl_4ever
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Sep 2006
Poruke: 124

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim kada je tip visok, lepo gradjen, ima sladak osmeh, dobru guzu Exclamation , nije bitna boja kose. Volim one neobavezno obucene. ne volim one nalickane Edipe.... Super je kada tip ima dubok glas. Ne volim danasnje tipoive u rozim majicama i slicnim glupostima. Volim kada se na decku vidi da nije pussy..... Uglavnom mi nije bitno koju mjuzu slusa i za koga navija, ali dok se ne dotakne tema ko je i sta je bolje....

_________________
Grobarka
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 8:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

L_A_Z_Lj_I_V_A je napisao/la sledeće:
CIPELE....ako pogledam i vidim neke patike,josh prljave...slog me strefi.....po ukusu cipela koje je odabrao mogy ga procitati :p


E sa tim se bas slazem!
 
natamia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Sep 2006
Poruke: 59

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sharmantan osmeh, prodoran pogled i kulturu ponasanja.
 
mila55
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1251
Mesto: london

uk.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

seksi pogled, i dobru guzu Very Happy

_________________
"Vodite ljubav, a ne rat" Jer zivot ce vam biti puno lepsi!
 
Bestijica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 190
Mesto: Melbourne

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 8:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samopouzdanje i da je sposoban zaplesati samnom
privlace me muskarci koji osjecaju ritam
 
smixy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Sep 2006
Poruke: 227

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 5:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim urbane, fensi tipove
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobro telo,visinu,onako malo sire spustene farke dobru guzu,malo duzu kosu lepo stilizovanu frizuru,dobar sat

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E da... ja volim kada je kosa uredna, kad ima neku lepu frizuricu..... Very Happy
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

smixy je napisao/la sledeće:
Volim urbane, fensi tipove


hehe Jel' moze objasnjenje, za nas neupucene, kakvi su to "urbani" tipovi?! Ja znam da sredina moze da bude urbana, mesto, a decko?! Confused
Taj "epitet" cuh samo od jos jedne devojke, (dok sam jos bila kod mame i tate Very Happy u Beogradu, pre udaje, jel' te) koja je iz neke zabiti (ne znam da izgovorim naziv tog mesta) dosla da studira u BEogradu Very Happy (naglasak na E Very Happy ), da se muskarci dele na "urbane" i one koji to nisu (valjda se za njih ne kaze "ruralni" ne daj Boze i daleko bilo Rolling Eyes )!
Pa, ako nije problem, bas me zanima da naucim, kakvi su to "urbani" frajeri! Very Happy
Unapred hvala! Wink


eh da, da ne zaboravim da odgovorim na pitanje: volim da vidim negovane ruke! Lepe sake! Pravilno drzanje i pravilan hod, a ne one: apa-trapa mamlaze i one koji hodaju kao reperi Very Happy ! Lepe zube i lep osmeh! Lepe okice!Visinu i sirinu (ne volim zakrzljale tipove). Lepo obucene. Lepu odecu. Da ima stav. Da je MUSKO, ne volim "BiiiiP*te" muskarce. Normalne, da se ponasaju skladno svojim godinama, a ne one "stare-male", ili one koji sa 40 i 50 godina i dalje umisljaju da imaju 20-30! One sto pokusavaju da budu "u fazonu"! Fuj! Rolling Eyes
Wink

_________________




Poslednja prepravka: knknpnkn on Pet Sep 22, 2006 3:42 pm; ukupno izmenjena 3 puta
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim vidjet finu sredjenu frizuru i (neznam zasto) al fino oblikovana ramena, to mi je nekako pravo sexy. A prvo sta gledam su zubi, mozda radi posla il sta ja znam, al mora imat i fine zube..
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
smixy je napisao/la sledeće:
Volim urbane, fensi tipove


hehe Jel' moze objasnjenje, za nas neupucene, kakvi su to "urbani" tipovi?! Ja znam da sredina moze da bude urbana, mesto, a decko?! Confused
Taj "epitet" cuh samo od jos jedne devojke, (dok sam jos bila kod mame i tate Very Happy u Beogradu, pre udaje, jel' te) koja je iz neke zabiti (ne znam da izgovorim naziv tog mesta) dosla da studira u BEogradu Very Happy (naglasak na E Very Happy ), da se muskarci dele na "urbane" i one koji to nisu (valjda se za njih ne kaze "ruralni" ne daj Boze i daleko bilo Rolling Eyes )!
Pa, ako nije problem, bas me zanima da naucim, kakvi su to "urbani" frajeri! Very Happy
Unapred hvala! Wink



Ovo bi i mene zanimalo???
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Šta stvarno volite da vidite na muškarcu??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 2 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon