www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Šta stvarno volite da vidite na muškarcu???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 22, 2008 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim dečke koji drže do svog izgleda, ali nikako da provode više vremena pred ogledalom od mene.
Sportski tipovi su mi naj... Lijepih, njegovanih ruku, čupave plavkaste kose, velikih očiju, krupnije građe, ali da nije previše dlakav po tijelu, hehehe... Mr. Green I na dečkima mi je lijepo vidjeti tatoo...


 
LepaShojic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Apr 2008
Poruke: 33

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 27, 2008 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice izgleda obozavam kod muskarca lepu guzu...
wooooow, raspametim se..
Takodje volim da ima lepo lice - negovano, bez bubuljica, cepova i uraslih dlaka od brade i lepe ruke- najvaznije- uredno posecene nokte..

Uf, sto se tice oblacenja, obozavam da vidim lep kais i cipele.. Uzasno mrzim kad obuku parno odelo i kratke carape ( !!!!!!!!!! ) ..
A da, mrzim kad nose nakit (narukvice, prstenje,lance), ali volim da vidim kvlitetni sat na muskarcu kao i vencanu burmu..

_________________
La pasión es ésa fuerza inmensa
Que mueve toda la creación
Es saber que alguien te está esperando
Más allá donde se oculta el sol
Es borrar por siempre de ti la palabra soledad
De tus labios escuchar el verbo amar…
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 29, 2008 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedini fetiš....dobra guza.... Wink

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 03, 2008 3:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Što se tiče fizičkog izgleda, manje-više bitno...a i uvek su mi se, po mišljenu mog društva, sviđale gromade od ljudi s nekim tamo idi mi - dođi mi facama... Mr. Green Nego, ko pa njih pita, meni su super Mr. Green ...ali ono što me stvarno oduševi kod nekgo tipa, je kad fura neki svoj fazon, stil samo njemu svojstven, što naravno ne podrazumeva markiranu ili brendiranu garderobu, već samo dobro uklopljene komade uz po koji detalj... Very Happy

_________________
 
anchyvg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Sep 2007
Poruke: 223

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim uredne muškarce koji se lepo oblače i koji MIRIŠU...
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 11, 2008 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znojnicu i dobre patike...posecenu obrvu.
A jedan moj bivsi nedavno je nalakirao nokte u crno...s obzirom na to da je zadivljujuce lep.i ti nokti mu prelepo stoje.
Roker.
<3

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 11, 2008 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lepa ramena i guza

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 11, 2008 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogled - dubok, zavodljiv, ne vještački zavodljiv nego potpuno..skoncentriran na meni, doslovno da me prodju trnci u sekundi..

odjeća, osmijeh, etc - dodje poslije.
Ali pogled..
 
LeniLilly
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 27 Apr 2008
Poruke: 15

spain.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 13, 2008 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobro kazes Andjela,
shmekerski osmeh...i pogled da me obori s nogu....
Very Happy Shocked
Cool
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ufff.. Obožavam pogled,koji kad me pogleda padnem na guzu Mr. Green ,
zatim ramena..Mmm obožavam kad neki dečko ima razvijena ramena ali ne preterano,volim osmeh(da ima lepe zube Mr. Green ).
 
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jejaorka je napisao/la sledeće:
dobra guza.... Wink


naravno Wink

ali pod obavezno: lepi zdravi zubi, urednost kose,visina,skladnost gradje tela....zavodljive oci Very Happy
 
suncej
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2008
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 18, 2009 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepe i ciste nokte
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Šta stvarno volite da vidite na muškarcu??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 9 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon