www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

dve strane
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 12:20 am    Naslov poruke: dve strane Na vrh strane Na dno strane

zanima me dali možete imati djevojku i još uz nju žensku s kojom nejmate ništa drugo osim sexa?i kako to može da se učini zar nepostoje neki osječaji i prema jednoj i drugoj,uglavnom ovakve situacije dali ste bili u tome?

 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa naravno da bih to radio, ali samo ako nemam ozbilju vezu sa pravom devojkom...
Mogao bi da imam pravu devojku, i da bude sve normalno, a pritom da jos imam devojku sa kojom bih samo imao sex. Ne verujem da bih ista osecao prema njoj.
To mi se vec jednom desilo...
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ili s 1 ili s nijednom nemogu da vvolim 2 ili 1 ili nista...
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da bio sam...mislim da sex bez osjecaja moze postojati..i trajati....ali nikada nije ni priblizan onome u kojem ukljucujete emocije, jer tada dajete sebe cijelog, osjecate pravu strast a ne samo potrebu....

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
medovuk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 243

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 2:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sex mogu imati sa vise njih al samo jednu voleti:)
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Erdal82 je napisao/la sledeće:
Da bio sam...mislim da sex bez osjecaja moze postojati..i trajati....ali nikada nije ni priblizan onome u kojem ukljucujete emocije, jer tada dajete sebe cijelog, osjecate pravu strast a ne samo potrebu....

uh ovo je najiskreniji muski odgovor koji sam procitala u zadnje vreme...i znam da jeste tako..na zalost onoga ko u svemu tome biva najvie povredjen..ali vec sam pisala na ovu temu pa ne bih da se ponavljam ali se u potpunosti slazem sa citiranim postom...takvih stvari zaista ima... Confused

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 2:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da mogu.postoji sex bez emocija
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da bih mogao, ali ne bih zeleo.
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2007 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cini mise da bih tada slagao samog sebe Wink
 
Darko_90
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 33

Datum registracije: 06 Mar 2007
Poruke: 4149
Mesto: Za kompom

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih mogao,sem ako mi nista ne znaci ova prva,a da je volim nema sanse

_________________
 
zmajchic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Sep 2007
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 15, 2007 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad si na nekom ti dajes ono sto ti je najvrednije-sebe a ljubav nije uzimanje nego davanje tako da ako nema ljubavi nema ni sex-a.
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 15, 2007 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je to glupavo nac se u takvoj situaciji...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> dve strane Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon