www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta vas najvise privlaci kod muskarca???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 11, 2008 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

snazne ruke , ramena uuh Mr. Green i zavodnicki pogled Mr. Green

 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 17, 2008 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U zadnje vrime.. kosa.... jao chupam kosu svim zhivima.. a da ne govorim o veeeelikim rukama u kojima bi se rado izgubila... Razz

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Cura sa bazena
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 15 Jun 2008
Poruke: 96
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 17, 2008 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oci i drzanje Smile

_________________
Pozdrav sa bazena Smile
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 19, 2008 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogled mi najprije odleti prema dolje Laughing mislim - prema cipelama... Mr. Green Privlače me ruke - uvijek dobro promotrim njegov kažiprst Laughing ... I kosa... Padam na dečke koji imaju puno kose (plave), čupavci su mi zakon. Mr. Green

A ustvari (sad ozbiljno), najviše me privlači pogled... Divlji... Vatren... Embarassed
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 21, 2008 10:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ustvari da me necim privlaci,bez obzira da bude jako lep.....(da bude sladak i da ima nesto sto me vuce ka njemu,nesto posebno,da osetis to,samo u pogledima)
I da ima humour Very Happy
 
boj@nic@
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 02 Okt 2008
Poruke: 93
Mesto: moj topli krevet

denmark.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 22, 2008 10:38 am    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

mozda zvuci smesno ali kod decka mi je najbitnije da ima lepe nezne ruke,a posle izgled,naravno da ne bude ruzan.........

_________________
Ja sam tamo gde si ti kad kazem ja mislim mi, neka znaju svi ono stomi treba to si ti...
 
amarenna
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 31

Datum registracije: 10 Mar 2009
Poruke: 2342
Mesto: •● U njegovom srcu ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 30, 2009 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..~..Ruke naravno..snazne i njezne..uff..zavodnicki pogled..stomak i miris..~..

_________________
~..♥ Sebi dozvoli sve...samo jedno ne...da te ima netko tko te ne zasluzuje..♥ ~
 
Crvenkapa Bre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 40
Mesto: Nedodjija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 30, 2009 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepo lice (u isto vreme dečije i muževno, dakle baby face, nežne crte, prodorne, krupne, svetle oči, pravilan nos - mada i kad je polomljen na nekom ume da bude sexy, pune usne, da nema bradu i brkove, da ima malo jaču, kao trapezastu vilicu tj. bradu, baš onako mušku), da ima svetle, krupne oči, prodoran pogled koji bi mogao da me zapali, plavu (prirodnu) poludugu kosu (ili samo čupavu kosu, ne volim ćelavce i kratko ošišane), simetričnu facu, da bude viši od 1.85 m da ima široka ramena, i dobre tricepse i bicepse (to je manje bitno), velike ruke i šake (da deluje zaštitnički), da ima lep donji stomak Razz :balavim: i da ima stav ... Ništa drugo mu ne treba. Ako znate nekog ovakvog javite mi, molim vas, pošto sam ja u toku celog života samo jednog videla (pre 6 godina u Grčkoj), hehehehe a svako veče izlazim do grada, po danu sam aktivna, posao, faks, čitaonica - ali ne vredi, nema ih nigde... Crying or Very sad Sad

_________________
...I'm a sinner, I'm a saint, I do not feel ashamed, I'm your hell, I'm your dream, I'm nothing in between, you know you wouldn't want it any other way...
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oči Very Happy

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
Betty_Barclay
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 335
Mesto: Dijaspora

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nextajox je napisao/la sledeće:
snazne ruke , ramena uuh Mr. Green i zavodnicki pogled Mr. Green


ouu jaa... Mr. Green
to i mene privlaci.. zato ja stalno visim na svom momku Laughing

_________________
Zaljubljena sam ja u svog malog secera,
zaljubljena sam ja, sad bi samo plesala
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 19, 2009 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta me najvise privlaci kod muskaraca... to je neki specificni i originalni harizam, ono cime osoba zraci, ta neka unutrasnja lepota nista mi ne znaci da su mu oci lepe ili da je gradjen kao Apolon ako je on kao osoba u dusi "prazan" Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Sta vas najvise privlaci kod muskarca??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon