www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jeste li se ikad prejeli....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~
::  
Autor Poruka
Nastassia
*Szépség*
*Szépség*





Datum registracije: 27 Sep 2005
Poruke: 2415
Mesto: Budapest

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 13, 2005 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam se tako najela tjesta sa kuvanim sirom...mmmm...bilo je tako fino!Ali kad sam pojela 2 puna tanjura,onda mi je pozlilo... Embarassed

 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da! I onda mi bude muka 2 dana...Ali to sam se prejela ovo ljeto.Otkrila jedno super jelo. Tjestenina sa sirom...Mmmmm..... New Evil Sad sam gladna Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skoro svake nedelje kod tašte na nedaljnom ručku,a šta ću nemožeš odoleti sremačkim specijalitetima neznaš odakle da počneš a gde da završiš.
 
weaselaow
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 65

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom kad sam bio kod ortaka
Narucio je 10ak Pica jel se nadao da ce doci dosta ljudi
doslo samo 3-4
tako da sam sam se tad prejeo Smile
 
Katy84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 246
Mesto: Kranj

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam se prejela mnogo puta ali kad sam videla da sam pocela da se gojim sam shvatila da negde moram da postavim granicu.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 2:56 am    Naslov poruke: Re: Jeste li se ikad prejeli.... Na vrh strane Na dno strane

Yasmin je napisao/la sledeće:
..do daske, ono da jedva disete....i sta ste tad jeli????


Skoro pa svaki put kada napravimo rostilj. Uzmi malo onogova, malo ovoga, probaj iz onog tanjira, pa tamo vamo, i... Shocked Rolling Eyes Embarassed

Ma najvise me salate zeznu Wink

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A kome se to nije desilo?
Meni je najkriticniji sveti Nikola, kada idem na dve slave, pa moras od svega po malo da probas. Pa ti se sve cini kao da nista nisi jeo, kad ono...
 
glumac86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Apr 2006
Poruke: 111
Mesto: SCG

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prejeo sam se....ni sam ne znam koliko puta,a opt sam mrsav...lol!Ali evo izdvojicu jednom kada sam se bash bsh prejeo!
Tada sam jeo picu,pojeo sam dve velikeee pice + 2l soka!Uh bili su to teski dani!:S

_________________
NISTA OD TOGA
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad mama i tata napune frižider do kraja, pa kad nemam pojma što bi prije zgrabila, pa zmem svega pomalo...uvijek završim sa domačicama i mlijekom i natrpam se do kraja...i toliko me sve boli i naphunuta sam ko balon i ne znam kako bi se sjela ili legla jer nikako nije dobro....i kada tako napravim onda se kajem, pa obećam da neću nikad više, ali naravno-prekršim čim dobijem novu kutiju domačica Laughing Laughing
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 05, 2006 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod mene treba obrnuto da se postavi pitanje...ja se uvek prejedem bas da ne mogu da disem

_________________
B & M
 
telulu
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 280

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 05, 2006 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno, prejedem se, povratim od muke Rolling Eyes i kažem da se nikad više neću prejesti, onda se kroz par mjeseci ponovo prejedem, i tako cirkuliše taj proces Wink

_________________
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uf...... jesam i to je uzasan osecaj... stomak me je toliko boleo da nisam znala sta da radim..... Wink

_________________
Happy & Married
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~ -> Jeste li se ikad prejeli.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon