www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jeste li se ikad prejeli....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~
::  
Autor Poruka
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pre nepunih polasata...joj


_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
nokebaja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 8

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemogu da stignem kume, da jedem kamol da se prejedem zarazio sam se internetom pravi sam noob.
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To se kod mene stalno desava..svaki drugi dan!

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
sinck 1
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad pojedem svoj sendvic ja se uvjek prejedem uf
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam jednom mislila sam da ću umrijeti
 
Natasha38
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Avg 2005
Poruke: 125

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako da nisam, cesto se to desava ...
 
Jelena-hn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Avg 2006
Poruke: 82

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno pokusavam da se udebljam i svaki dan se prejedam, toliko da ne mogu doc do vazduha Very Happy
Dosadilo mi je, vjerujem da cu odustat od te ideje Confused
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno, desava mi se svaku nedelju. Jednom sam pojeo tri palacinke sa eurokremom i plazmom, bilo je katastrofa.
 
sladja92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Dec 2006
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je nesto sto mi se cesto desava,a kasnije bih plakala od muke i 10 min stajala ispred ogledala i kajala se..katastrofa.. Laughing
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desava se, uglavnom posle pizze ili krompirica Wink
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 6:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam bio VI razred keva me je odvela na slane palacinke. Jedva smo stigli kuci.

Drugi put je bilo u firmi. Dvojica kolega su dobili otpremnine, pa su uvece pravili klopu. Dodjemo ja i kolega Pera [radili smo prvu] u trecu smenu, u 21h. Beki [kuvar] je poceo pripremanje rolovanih snicli sa tartar sosom u 14h, a jeli smo ih u 2 posle ponoci. Kako sam pojeo 3 komada, tako nisam mogao ni da mrdnem. Prespavao sam u firmi. Ujutro, kad me je sef video na sta licim - smesta me je poslao kuci!

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
putniki
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 35
Mesto: zgb.

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i jedno sam se tak ubio da nisam se mogao dignut sa stolice ni podrignut Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~ -> Jeste li se ikad prejeli.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon