www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Razbacane čarape po stanu/kući?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  

Razbacane čarape po stanu/kući me
1. užasavaju
40%
 40%  [ 4 ]
2. ne tangiraju
30%
 30%  [ 3 ]
3. nisam ni primetio/la da ih ima
0%
 0%  [ 0 ]
4. odgovor nije ponudjen
30%
 30%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 10

Autor Poruka
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 10, 2006 10:41 pm    Naslov poruke: Razbacane čarape po stanu/kući? Na vrh strane Na dno strane

Pre nekoliko dana sam bio kod dobrih poznanika. Ulazeći kod njih u stan me je dočekala hladnoća. Ta hladnoća nije bila prozrokovana vremenom, bila je prouzrokovana raspoloženjem, tj. svadjom izmedju mog drugara i supruge mu. Dakle, da skratim pricu.
"Podžapali" su se jer on stalno, tj. veoma često ostavlja svoje čarape gde god stigne po stanu. Ona ga svaki put "nap**ka" zbog toga i on svaki put kaže da je razumeo i da će u buduće da povede računa o tome.
Sada se ja pitam da li je to i kod vas predmet/povod večnih rasprava i zučnih prepiranja, ili je kod vas obrnuto?


Dakle, odgovaranje neka pocne. Razz
Molim i zenski deo populacije da se izjasni. Wink



_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 10, 2006 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Savršeno je moguće (prilično verovatno, čak) da vaš dragi ili draga imaju neku naviku koja vas stvarno izluđuje. Recimo, grickaju nokte do besvesti, ili lupkaju prstima kad se zamisle, ili škljocaju hemijskom olovkom dok gledaju TV program (ili, još gore, dok pričaju s vama), ili dohvate da se češu, pa nikako da prestanu, ili ostavljaju prljave (i ne baš mirisne) čarape na podu sobe ili kupatila, ili...Gotovo svako ljudsko biće ima neku takvu naviku, nešto sasvim sitno, što možda i ne primetite dok ne počnete da živite sa tom osobom - i što, jednom kada primetite, počne da vas izluđuje. Ali o čarapama bih i ja volela da čujem iskustva, jer ih ja nemam..

Podelite iskustva.
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kod mene se ne desavaju svadje zbog nekih carapa, i naravno da ponekad "lete" po kuci, ali to se naravno skloni...
 
Ivica 36
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 108

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desi se kad sam umoran, ali ih poslje sklonim
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 10:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno, i mene takve stvari uzasavaju..ali bukvalno uzasavaju..Doduse ja sam od onih koji ce da pokupe carape bace u korpu za ves i onda prokomentarisu :"Daj molim te bre nauci se vec jednom da svoj prljav ves skupljas za sobom, nisam nicija sluskinja" Shocked ali ne dramim niti pravim svadju oko toga...mislim stvarno me takve sitnice uzasavaju..ako nisi sposoban da uzmes par carapa u ruke, odes do kupatila otvoris korpu za ves i ubacis ih unutra, pa ubi se bre covece Evil or Very Mad ...imam i ja svojih mana, znam to, ali stvarno vodim racuna o cistoci ..pre svega nije higijenski, drugo nije estetski lepo, zamisli dodje ti neko a prljave carape nasred kuce, ili nasred hodnika..em sto smrdi em sto je ruzno em neprijatno...
a sto se tice srnicinog pitanja..e tu vec ja idem drugima na nerve tresenjem noge i puckanjem noktima ili lupkanjem prstima Embarassed

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
The Realist
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 355
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja živim sam, pa toga počesto bude, pa ja to u ćišak i pod kauč sklonim, a onda nakon par dana sve u korpu ide SmileSmile!!

_________________
"I know where I'm going and I know the truth, and I don't have to be what you want me to be. I'm free to be what I want."-Muhammad Ali
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

The Realist je napisao/la sledeće:
Ja živim sam, pa toga počesto bude, pa ja to u ćišak i pod kauč sklonim, a onda nakon par dana sve u korpu ide SmileSmile!!

ajaoooooj...hehehehe..ne daj boze samo da neko dodje u goste nakon par dana gomilanja carapa jel da hehehehehe...e svaka cast na iskrenosti Laughing Laughing Laughing Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecom kod mene i moje nema puno tih problema jer smo oboje relativno dosta uredni ali da nije tako bi me smetalo.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
The Realist
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 355
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pinkie je napisao/la sledeće:

ajaoooooj...hehehehe..ne daj boze samo da neko dodje u goste nakon par dana gomilanja carapa jel da hehehehehe...e svaka cast na iskrenosti Laughing Laughing Laughing Wink


Ma, samo neka se najavi, a obicno se najavi, a prijatelji su navikli, jer nije ni kod njih toliko bolje SmileSmile!!
Ali, valja se mijenjati, vrijeme je već....

_________________
"I know where I'm going and I know the truth, and I don't have to be what you want me to be. I'm free to be what I want."-Muhammad Ali
 
The Realist
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 355
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 11:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Srecom kod mene i moje nema puno tih problema jer smo oboje relativno dosta uredni ali da nije tako bi me smetalo.


Pa, zato i kažem da se trebam mijenjati, hehe, jer sumnjam da će me draga trpiti SmileSmile!!

_________________
"I know where I'm going and I know the truth, and I don't have to be what you want me to be. I'm free to be what I want."-Muhammad Ali
 
Modesty Blaise
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 19 Mar 2004
Poruke: 98

portugal.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 12:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj dragi muz je odavno naucio lekciju.. Ili uradi onako kako sam mu rekla, bez obzira da li se radi o carapama ili bilo cemu drugom, ili ima da me slusa kako mu zvocam satima, namerno zagorim veceru i ne peglam kosulje. Od dva zla izabrao manje, carapice su u korpi za ves Wink
 
MaliBega
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Sep 2006
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 9:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da me zivcira!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Razbacane čarape po stanu/kući? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon