www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Razbacane čarape po stanu/kući?
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  

Razbacane čarape po stanu/kući me
1. užasavaju
40%
 40%  [ 4 ]
2. ne tangiraju
30%
 30%  [ 3 ]
3. nisam ni primetio/la da ih ima
0%
 0%  [ 0 ]
4. odgovor nije ponudjen
30%
 30%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 10

Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 10:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

The Realist je napisao/la sledeće:
aureliano je napisao/la sledeće:
Srecom kod mene i moje nema puno tih problema jer smo oboje relativno dosta uredni ali da nije tako bi me smetalo.


Pa, zato i kažem da se trebam mijenjati, hehe, jer sumnjam da će me draga trpiti SmileSmile!!

iskreno, verovatno ce trpeti jedan odredjeni vremenski period dok joj ne pukne film..onda ce biti bas kako autor teme rece...prepirke oko pisljivih carapa..a veza nije vredna toga zar ne Wink



_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 11:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma mene neurednost ni najmanje ne tangira...i ja sam neuredna do zla boga pa je to valjda zbog toga...moja soba je u vecitom 'kreativnom' haosu...ono sto ne sme da se desi to je da bude prljava...e tu sam stvarno grozna...za mene urednost i cistoca nisu isto Mr. Green

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
The Realist
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 355
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pinkie je napisao/la sledeće:

iskreno, verovatno ce trpeti jedan odredjeni vremenski period dok joj ne pukne film..onda ce biti bas kako autor teme rece...prepirke oko pisljivih carapa..a veza nije vredna toga zar ne Wink


Pa dobro, živjeli smo pet dana zajedno, pa sam pazio, imao svoj ćošak i tako, nije loše bilo, ellh. Very HappyVery Happy!!

_________________
"I know where I'm going and I know the truth, and I don't have to be what you want me to be. I'm free to be what I want."-Muhammad Ali
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma u sustini sve je to samo stvar navike..Muskarci vrlo cesto imaju neke navike koje ponesu od kuce..mislim polazim od svog oca, pa preko svih ostalih muskaraca u mom zivotu....Majka je navikla da juri za njima, da vodi racuna o njihovom vesu, o carapama, o rucku, o peglanju, i onda to prelazi u naviku i nesto sasvim normalno je za muskarca da baci carape pored fotelje, pored termopeci, u hodnik bas pored vrata od kupatila(u kojem obicno i stoji korpa za ves Shocked Laughing ) i kasnije kad dodje devojka ili zena, oni se iscudjavaju otkud sad toliko smeta sto su carape bas na sred sobe?Uh velika stvar....svaka cast svakome, ali mene vise izlude carape koje stoje u cosku nego one na sred sobe..jer cim udjem u sobu vidim ove i bacim ih za pranje, ili bar opomenem..a one skrivene u cosku ne vidim..pa kad se to ustoji..em sto ih nema em sto sire "opojne mirise" Laughing hehehehe mada kazem prilicno sam tolerantna i obicno sklanjam sama sve sto mi stane na put Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy Pa za čega sam se i oženio nego da ponekad kad sam umoran ili nacvrcan Very Happy ostavim u precoblju ali ne u sobi to se jako retko dešava ali se desi pa mi žena prema tome ima razumevanje i njoj se to ponekad desi kad dođe premorena se posla Smile pa ja sklonim na to nedajem nikakav značaj Wink
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smetala bi mi neurednost, mislim da ako ja sama mogu biti uredna i truditi se da sve bude na svom mjestu, da onda to moze i on. Mora biti kompromisa. I ja cu se potrudit da neradim nesto sto njemu smeta. Ne bih ostavaljala svoj grudnjak na podu dnevnog boravka pa ne bi htjela ni da on ostavi svoje čarape tamo. A mislim da bi me to izluđivalo kad bi se ponavljalo bez prestank i kad ne bi vidila ni najmanji napor s njegove strane da to nesto promijeni.

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh te carape bi mi uzasno smetale jer mislim da nema niceg odvratnijeg od toga....
Mislim, uzasno je videti razbacane (jos koriscene) carape po kuci ili stanu, zar ne?
To je dokaz koliko neko vodi racuna o higijeni!!!
 
vladimir86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 28 Nov 2006
Poruke: 1097
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To nije uzasavajuce, to je odvratno, nikad mi se to ne desava!

_________________
Ako Upali Dobro Ide
 
majk.g4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 156
Mesto: negde daleko al opet blizu

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 11:09 pm    Naslov poruke: aa Na vrh strane Na dno strane

o fak bez reci sam

_________________
kud koji mili moji
 
vipclan
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 18 Jun 2006
Poruke: 550
Mesto: split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desi se puno puta..najgore je onda trazit par kad se sve pogubi po sobi..
 
iiivan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 136
Mesto: Beograd

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zivim sa cimerima, i meni ne smeta, ako su mi na putu sutnem ih malo gde mi ne smetaju, ali valja reci nekome ako ti nesto smeta, ali ne mozes da trazis da se neko menja zbog tebe
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 07, 2007 11:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malo su se primirili. Ne nosi tako chesto charape. Mr. Green

A moje mishljenje za ovo je da nije teshko odneti na predvidjeno mesto i stvar reshena. Smile

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Razbacane čarape po stanu/kući? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon