www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kakvu kosu imate??
Strana 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 12:02 am    Naslov poruke: Kakvu kosu imate?? Na vrh strane Na dno strane

Mislim na boju, dužinu, oblik, da li je zdrava...itd.?



Poslednja prepravka: Babily datum Ned Okt 15, 2006 1:51 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
alanya
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 08 Sep 2006
Poruke: 296
Mesto: Maribor

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

plava - sam pofarbana, do ramena, ravne...malo je tanka ali OK
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Plava, ofarbana, sto je duza sve se vise kao nesto lomi, nije bas ravna. Duzina preko ramena, al' nije bas gusta, nesto srednje. Smile

_________________
 
__plava__
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 3

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izgleda da su ovdje gotov same plavuse... Very Happy
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Plava, malo smečkasta, duga mi do struka, stepenasto ošišana...
 
daisy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 244

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tamno smedja, poprilicno duga.
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

duga s pramenovima , gusta i preljepa
 
Ajca
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 430

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj ne znam ni je nesto smedje-crveno,jer pokusavam da se rijesim crvene,pa sam se ofarbala u smedje,al opet te crvene tako da ne znam koja je boja Smile
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tamno smedja, duga, negovana, prava.
Obozavam je. Nikad se ne bi osisala na kratko.
to bi mi bila kazna.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
mivanam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 92

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

duga je do pola ledja, i svetlo smedje je boje, na krejevima je malo iskrzana (treba da sisam)
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

duuuuga plava prirodna potrebno jedno skracivanje, ravna...prilicno negovana Rolling Eyes srednje gustine..niti retka niti gusta

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
serbiangel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 139

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je visi na crno nego na brown i duzina je dosta dugacka i bar mislim da je bas zdrava
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Kakvu kosu imate?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  sledeća
Strana 1 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon