www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li smo se....
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 12, 2004 7:25 pm    Naslov poruke: Da li smo se.... Na vrh strane Na dno strane

i koliko smo se promenili od dolaska u inostranstvo...??/


_________________
 
gazda_djole
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 56

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 1058
Mesto: Bgd - Colmar

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 13, 2004 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da ti pravo kazem i jesam i nisam ! Svako od nas , predpostavljam , prihvati ovde ono sto mu izgleda pametno ili mu vise odgovara .Ja recimo , ne mogu neke stvari da promenim ...! Jednostavno ne mogu da ih menjam samo zato sto zivim u inostranstvu !
Mnogo toga se i promenilo , sa druge strane !
Rekao bih da mi je ovih 11-12 godino ovde pomoglo da neke stvari naucim i gledam ih iz nekog drugog ugla ! Ipak sve je to relativno , i zavisi od coveka !
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 13, 2004 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam se malo promenila.....na bolje nadam se....oterasila se nekih predrasuda pocela kao i ti djole da gledam na neke stvari iz drugog ugla ...u sustini sam ista ....mozda malo slobodnija no sto sam bila...opustenija....

_________________
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 13, 2004 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja sam dosla ovamo sa 18,definitivno sam se promenila jer to bi se desilo i da sam ostala kuci,jer covek nije isti sa 18 i 26...tako da je odgovor DA,promenila sam se,ali u sustini sam ostala ista budala ko sto sam i bila hihihi

_________________
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 13, 2004 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da sam se promjenio sad sam svoj covjek i i prihvatio sam ovde sto valja a ono sto je lose sam odbacio mada vise ovde lose nego dobrih ali sta da se radi
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 13, 2004 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam da sam se promenila od kad zivim u inostranstvu. Na primer znam da ovde pare ne padaju sa neba kao sto dosta od njih misle tamo.
Ali neke stvari se ne menjaju. KAd dodjes kod mene uvek cu te posluziti i nuditi nesto. Ovde nisu svi takvi..... Wink
To je moje misljenje sad ....
 
Estella
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 05 Jun 2004
Poruke: 47

belgium.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 13, 2004 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Promenila sam se puno,sada znam stvari koje nikada ne bih znala da sam ostala u zemlji,znam da razlikujem dobro od zla,i sada znam ko su mi prijatelji a sto je najvaznije znam i ko mi NISU prijatelji!
 
ivana976
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 21 Dec 2004
Poruke: 41
Mesto: Vasington/novi sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 22, 2004 2:02 am    Naslov poruke: amerika zemlja prokleta Na vrh strane Na dno strane

ja sam ovde dosla tek pre dva meseca, nisam bas impersionirana nazalost najvise ljudima. nisu oni krivi, vecina njih nije nikada ni bila u evropi i svi oni misle da su ljudi iz evrope cudni?!!!!
ne znam da li smo dobro cudni ili lose cudni.
kako bi tek izgledalo da ih covek posalje u srbiju i otavi ih tamo par godina!!!

eto ja jos nisam imala vremena da se promenim i nadam se da necu.
cak i moj muz koji je amerikanac se nada da cu da ostanem ista tvrdoglava srpkinja
 
technozi_girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Nov 2004
Poruke: 33
Mesto: Austrija/Novi Sad

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 23, 2004 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam dosla u Austiriju od prilike pre 5 god.

Imam 17 god. i mislim da je to jedan period gde sazrevas
i gledas na zivot drugim ocima .

Mislim da sada imam sasvim drugi pogled na zivot nego kad sam
bila u Srbiji (naravno bila sam mladja , mnogo toga neznam jos ali vreme cini svoje Smile )

Neznam novo drustvo, novi ljudi, sredina, mentalitet
sve to malo po malo utice na nas !

Volela bi samo da zavrsim ovu moju sredju i da upisem Fakultet (daj Boze heheh)

Ma polako koracaj kroz zivot
hehe srecno svima Very Happy

_________________
Wenn du glcklich bist, bin ich es auch. Wenn du lachst, lach ich auch. Wenn du traurig bist, bin ich es auch! Und wenn du geil bist, ruf mich an!!
 
LaNe78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Nov 2004
Poruke: 14
Mesto: Frankfurt

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da se svi od nas menjaju, dal svestno il nesvestno. ipak mi ovde zivimo i nesto od njih predje i na nas...

_________________
sweet & sexy
 
imo84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 12

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da se mora ili bih bar trebo da se covijek promjeni! treba se prilagodit mentalitetu i nemoze vise zivit kako je dosad na balkanu! ipak su drugcuji ljudi, druga kultura i drugi obicaji! naravno da neke stvari ostaju zauvijek iste i da se nikad nece promjeniti al u tim stvarima covijek sacuva nesto iz svoje rodne zemlje i to mu je najdraze, barem ja osjecam tako!
 
kacamaja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 6:59 pm    Naslov poruke: cao Na vrh strane Na dno strane

Bio bi svako neiskren kad bi rekao da se nije promenio jer ipak sve je ovo drugi svet koji trazi promenu i u razmisljanju i ponasanju
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Da li smo se.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon