www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Toni Kukoc (odlazi u mirovinu)
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 2:34 pm    Naslov poruke: Toni Kukoc (odlazi u mirovinu) Na vrh strane Na dno strane

Toni Kukoč je na 38. rođendan odlučio da je bilo dosta. U jednoj veličanstvenoj karijeri triput je bio klupski prvak Europe s Jugoplastikom, triput je osvajao NBA prstenje s Chicago Bullsima, bio je europski i svjetski prvak s Jugoslavijom, ima i dvije olimpijske medalje.

Jednu je osvojio s reprezentacijom bivše države, a srebra u Barceloni domogao se igrajući u hrvatskom dresu. U NBA ligi proveo je 13 sezona, odigrao 846 utakmica i zabio 9810 poena. Rekordi su mu - 34 koša, 14 skokova i 13 asista.

Zvjezdane trenutke proveo je u Chicagu, gdje je 1996. proglašen za najboljeg šestog igrača lige, a igrao je još i u Philadelphiji te Atlanti. Posljednje četiri sezone proveo je u Milwaukeeju. Na Starom kontinentu, osim Jugoplastikinih, branio je i 'Ujedinjene boje' Benettona.

"Košarka mi je dala mi je sve što sam mogao poželjeti, no došlo je vrijeme da se maknem. Još uvijek mogu igrati 10, 15 ili 20 minuta, ali košarka više nije najpoželjnija stvar za mene. Sad ću radije igrati golf, najbolju igra ikad smišljenu", izjavio je Kukoč za Milwaukee Journal Sentinel, a prenosi Jutarnji...



Net.hr



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
kixy
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 346
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A mora jednom kaj sad, bolje i tako da sam kaže kad ce odustati nego da mu se dogodi ko Petroviću.
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Šteta, igrač sa nevidjenim osećajem za improvizaciju, talenat nad talentima.
Već sam napisao u temi " naj košarkaš sa ovih prostora" da je on moj favorit.
Igrač sa velikim "I". Legenda, car, šmeker...

_________________
 
RistoMKD
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Okt 2006
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 04, 2006 6:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mu dojde verme
 
labusinjo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jul 2006
Poruke: 39

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 21, 2006 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i vreme mu je za penziju ipak ima 38 godina...valjda... Very Happy
bio je dobar igrac i ima par nba prstenova, tako da opusteno moze da ode u penziju Wink
 
Sillmarill
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 18 Maj 2006
Poruke: 76

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vrijeme mu je da prestane, sto ce se vuci kao krpa, igrati po 5-6 minuta da odmori neke zvijezde u momcadi,
mislim da to njemu, s onakvim kosarkaskim rezimeom i proslosti to nije potrebno, odnosno da mu je to mrlja u karijeri.
Treba se povuci, odigrati oprostajnu utakmicu i ici na ribolov po jadranu kao jedan od najvecih kosarkasa s ovih prostora.
Inace najbolji svih vremena su mi

pokojni drazen, dejan bodiroga, dino radja, pedja stojakovic i stojko vrankovic.

_________________
when he went down south across the border, left the chaos and disorder
 
Gagi_84
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 328
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veliki igrac,ali mislim da je bilo vreme da ode,ipak je njegova generacija vec zavrsila svoj posao u kosarci!
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 8:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije tačno da je prekinuo .. to su samo priče iz novina ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
sisoje1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 87
Mesto: ~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije los igrac
 
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neka mu je srecna penzija!!! I vreme mu je bilo, pa nece valjda da muci sebe u 40 godina!!! Trebao je i ranije!
 
Vlada Z
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Dec 2006
Poruke: 153

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedan od najboljih igraca bivse juge
 
felipe007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Dec 2006
Poruke: 207

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 9:52 pm    Naslov poruke: toni kukoc i zavrsetak karijere Na vrh strane Na dno strane

sta mislite o kukocu i njegovoj karijeri?????????
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Toni Kukoc (odlazi u mirovinu) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon